• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 - hihi jj ono se to hezky mění, já to mám někdy i puštění přes den a ono to to postupně mění :slight_smile:
3. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Hrozně dlouho jsem tu nebyla. Dělali jsme obývák. Máme vymalováno, nový lino a přestěhovanou ložnici aby se tam pak vešli dvojčátka. Vypadá to super. Sem nadšená. Dvojčátka se maj podle posledních kontrol dobře. Už jedem 14. týden. Letí to.
Jakpak se máte? @janice_opice - tak jak se vede? Co nového?
3. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - wou ...tak hlavně že je vše v pořádku ...hodně štěstí a zdraví přeji
3. lis 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - děkuju. :slight_smile:. Snad budeme v pohodě. Dokonce už mi přestává být špatně a jsem schopná trochu jíst, takže dostávám i sílu. Zatím mám šest kilo dole, tak uvidíme jak to půjde dál.
3. lis 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka ahoooj, tak to je krása, hlavně zdravý miminka do nového a je zařízeno...
3. lis 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka - tak to snad už začneš přibírat :slight_smile: když je Ti líp
3. lis 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahooj :slight_smile: super ze se vám všem daří dobre :slight_smile: u me uz bývá v bříšku často fajn mejdan :grinning: :grinning:
3. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem doma, zítra rentgen a uvidí se, dostala jsem antibiotika, mám zánět, úplně odhalený ty dva zuby....Hlavně, aby se to do odletu vyřešilo, létat se zánětem je fakt o život :confused: .
3. lis 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to ti zabere a budeš jak rybička...hlavně, že už se to řeší..
3. lis 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no, je to přesně tak jak píšeš, když jsem je viděla poprvé, než jsem vlezla dovnitř a přepravovali je, tak mi to přišlo hrozný, ale když jsem je tam pak viděla spinkat a všude kolem ty lidi, ta chápu, že chtějí mít taky trochu klidu.. za celý den. A jak je?
3. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, kam pak letíte? Svatební cesta?
3. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Ahojky, jak se máš? dlouho jsem Tě tu neviděla, co je nového? 6 kilo je super.. taky mě to čeká..
3. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To je nádherná hodnota, tam možná budou i dvě nebo jeden, ale za to pořádný silák :slight_smile:
3. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to se nedivím, to je vždycky můj problém, vypnout hlavu neumím
3. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no taky jsem na to zvědavá :slight_smile:

a jak se máš Ty? nějaký posun?
3. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, je dobře, jen ten pocit, co bude... :grinning: :grinning: znáš to...musím si prostě počkat, zatím je i na příznaky brzo-- :grinning: :grinning: a co vy , nakoupili jste Duffince něco??
3. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu k dr na utz, zda už proběhla ovulace, a buď v sobotu nebo v pondělí píchneme zoladex:slight_smile: Ovulaci každý měsíc poznám, div mi z toho nehučí v hlavě, jak mě bolí břicho a teď jsem dostala za ukol jí sledovat a zrovna nic moc nepociťuju :grinning: Každopádně už se té injekce nemůžu dočkat. Sestřička už mi nechala zoladex ve skříni s mým jménem, že tam na mě počká :sunglasses:
3. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ahoj, a na co přesně ta injekce je?? neslyšela jsem o ní.. co to s tebou udělá?
3. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 koupila jsem jí jen novou hračku.. ale líbí se mi. Pták, hodně barevnej a může vydávat i zvuky, ale toho se bojí.. dám ti sem fotku, včera jsem jí fotila. Koukala jsem na vodítka, ale měli jen výstavní,(chtěla jsem stopovačku) už končili tak jsem nestihla všechno. A koukala jsem na obleček na zimu, ale raději bych jí to zkusila. Chtěli jsme tam jít ještě dneska, ale nakonec jsme měli jiné plány. Držím moc palce, zkus se nějak zabavit, vím, že je těžký nad tím nepřemýšlet. A ty jsi měla IVF nebo minimálku?
3. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jsem ráda, že stavy před ms a kolem ovulace (když je) necítím sama.
3. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin no chce to mít pejska s sebou...naše čubiny si tam i samy vybíraly granule...fotku určitě přidej, máš jí tam jako miminko..ted uz je z ní slečna..
3. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no, jo, jenže to by nesměla zrovna hárat.. to by se tam pejskové trochu zcvokli :grinning: a my štěňátka zrovna nechceme:slight_smile:
3. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 čeká mě dlouhý protokol a zoladex se píchá pro zablokování podvěsku mozkového...píchne se týden po ovulaci a s gonalem nebo puregonem se potom začíná až 5 nebo 6dc. :slight_smile:
3. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak super to pak krasně stihnete do vánoc :slight_smile: tak to budu psát ježíškovi, aby přinesl dárek :slight_smile:
3. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyren a do jakého caru chodíš? mám pocit, že jsem tohle taky jednou měla při dlouhém protokolu
3. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Aha, díky, člověk se tu fakt poučí, já jsem ted po et, tak čekám... :grinning:
3. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Po pravdě řečeno, po hodně dlouhé době jsem si řekla, že mu letos napíšu taky :grinning:
3. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Myslím, že má stejnou funkci jako decaptyl, ale nemusí se píchat každý den. Já vím, sleduju tvůj příběh a moc držím palce. V jakém stádiu jste bojovníka zaváděli?
3. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Gennet Letná, chodíme s @kamisb ke stejné lékařce a taky má teď za sebou stejný postup, který mě se zoladexem čeká...
3. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen já myslím, že jsem to jednou měla v Podolí
3. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no já myslela, že budu spát kvůli Tobě, já snad budu mít vše ok a v tu dobu za sebou 12tt
3. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek