• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
Uf teda ja mam dost ten prach z toho bourani je fakt vsude.
3. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo já to pochopila, vy už máte v bříšku dáreček s předstihem:slight_smile: Vychází nám to tak, že asi těsně před Štědrým dnem budeme znát výsledek.
3. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka ahoooojjj no hnizdici reflex funguje to je dobre jen to dvojcatkum velebte!!u me zatim nic noveho.vse stejne uz par tydnu :slight_smile:...14.tyden jsi to to utika :slight_smile:
3. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen 5 denní hatchující blastocystu, prý krásně čistá aa.Máme i něco na sněhuláčky...ale pochopitelně doufám, že nebudou potřeba..
Tak to když máš to samé jako kamis, tak to dopadne stejně dobře...držím palec, taky si tě pamatuju z dřívějších diskusí..
3. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Pavli tak at ti to co nejdriv zabere!!! :-*
3. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Teeda tak to se Vám krásně zadařilo :slight_smile: Taky bych byla ráda, kdyby se nám tentokrát povedlo něco na sourozence :wink:
3. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě nějak přešly všechny příznaky.........
3. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No krásná práce... Super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, jak si na tom?
3. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj ženo, tak za chvíli nás zase čeká krocení duchú-juchúúúú :grinning: :grinning:
3. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 Ahoooj holčičko!!!!! no já ani nevím jak jsem na tom....čekám ne verdikt.....jinak mě přešly všechny příznaky..... co ty jak válčíš??
3. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj zlato, Svačiky mám v bříšku, ale nějak mě zloběj. Dnes jsem 5D od IUI, když nepočítám den zákroku a včera jsem měla šílený křeče, ale křeče, že jsem myslela, že chcípnu.
Asi jako zaražené prdíky, no děs. Tlaky na spodek i na konečník a nesnesitelné píchání. Ani chodit jsem nemohla. Po každém otřesu jsem viděla všechny svaté. No co Ti budu povídat. Dnes už dobrý

Čoveče, ještě se zatím držím, test mě nenapadl...No, to bych kecala, ale jsem v klidu...No a co Ty? Jak ti je?
3. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Místo činu :wink:
3. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to klidně může a zase se to objeví později anebo budeš ta šťastná a bude Ti už jen a jen dobře.
3. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno uvidíme uvidíme.....je fakt, že první těhu jsem neměla vůbec nic....jen trocu motání hlavy ze začátku.-)
3. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zase na druhou stranu víe jak končí to, když náhle příznaky odezní.....chjoooo tak fakt spát až do 12 tt a pak se dozvědět výsledek :grinning:
3. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vida ...musíme čekat to se nedá nic dělat...ale moc a moc Ti vážně držím palečky
3. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, neházej flintu do žita, všechno bude dobrý, uvidíš zlato :wink:
Ted jsem to psala Jace:o, jo, Svačiky mám v bříšku, ale nějak mě zloběj. Dnes jsem 5D od IUI, když nepočítám den zákroku a včera jsem měla šílený křeče, ale křeče, že jsem myslela, že chcípnu.
Asi jako zaražené prdíky, no děs. Tlaky na spodek i na konečník a nesnesitelné píchání. Ani chodit jsem nemohla. Po každém otřesu jsem viděla všechny svaté. No co Ti budu povídat. Teď jsem byla na malé a světke růžovo na intimce...
Tak snad to není zlé znamení. Píchá mě pravý vaječník a trochu příznaky jako na MS. Ale ta má být až tak za 12-14 dní.

Tak nevím...
3. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - záleží kde se potkalo vajíčko a spermijka, třeba už se začalo hnízdit
3. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 tak jestli nemaj nějaký velký kusadla a nezakousávaj se ta zrovna tak je nesmíš rušit a hodně odpočívat'!!!!!!! a testík kdy tak za 9 dní nebo počkáš na MS?
3. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Holka no co nadělám no..už nic..:slight_smile:) a jak je dneska tobě:?
3. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Také na to myslím, ale jsem z toho tak nesvá, že mám až strach takhle uvažovat. No kéžby... :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě loni bylo pořád špatně ..bříško pobolívalo a bylo m špatně od žaludku a stejně to skončilo, ono fakt nemá cenu hladat důvody toho či onoho, musíme zatím furt věřit.
3. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já mám za sebou 3 IUI a teda moc nevím jestli mi něco bylo, vím že až po testu mi pár dní po bylo příšerně blbě ...dál to bylo střídavý.

ale předtím si fakt nějak nepamatuji ...
3. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ted tam máš bojovníka,kterej si to vybojoval a krásně ti to dal vědět v hodnotě hcg a bude to holčička tak neboj!!! :grinning: :grinning:
3. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No, to se uvidí :slight_smile: S testíkem zatím neplaším, ale to víš, že s každým přibývajícím dnem touta testnout bude větší. Zkusím vydržet alespoň těch 9 dní.
Zlato, žádné negativní myšlenky, to miminko tam je, věřím mu :slight_smile: To zvládne :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Uvidíme, mě bylo blbě fakt až včera, čili 5D po IUI. Ale je teda fakt, že jsem včera tláskala páte přes deváté :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, ale bojíme se každá ...ono to k tomu asi patří ...a víš že nezáleží jak vysoká je hodnota, ale jestli stoupá, ale já jsem se rozhodla, že na další krev už nepůjdu pokud mě MUDr nepošle prostě zkusím vydržet do ULZ.
Ještě týden budu doma a pokud se nedostaví nějaký extra nevolnosti tak pak půjdu do práce .
3. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ale to by tě nebolel podbříšek ....
3. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já Ti do toho moc nechci kecat, ale IUI nemůžeš brát stejně jako ET...my testujeme třeba 10 den po ET ...takže ty by jsi měla ještě tak o 3-5 dní později. A hlavně k oplodnění nemusí dojít v den IUI, spíš o něco dále o den někdy až dva ....takže fakt zkus vydržet co nejdéle...při IUI má těch 14 dní fakt svůj význam ...
3. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek