• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@monyna83 já vim, bojuju, když už jsem bojovala tak dlouho tak to přece ve finiši nevzdá té jasný :grinning:
3. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo vim, že na hodnotě nezáleží důležitý je,aby stoupala tak jak má, to mi doktor opakoval i sestřičky asi stokrát a uklidnilo mě to:slight_smile:))). Neboj se nic, tento podzim, zima a začátek dalšího roku jsou velice plodné!!!!!! :wink: :wink:
3. lis 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb To jo, ale pokud to byly zaražené větry, tak je to jako slepák a já se dokonce včera snažila vypátrak, jak se zánět slepáku jeví. Ale dnes už lepší, občas píchne, ale po tom včerejšku naprostá balada :slight_smile:
No, na nějaké závěry je brzo, zklamání znám moc dobře, tentokrát to nechám plynout a až tak příští týden zkusím testík :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak se mí líbíš, zlato...No a kdy že jdeš na testy??? Nebo UTZ?
3. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 hele slepák to není..to by těbolelo jinak a přidaly by se i horečky a špatně by ses narovnávala, to fakt mohly být jen zaražený prdy)
3. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 ve středu na UTZ,ale po tom zážitku z minulýho týdne na pohtovsti se mi tam ani moc nechce
3. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 No já zatím taky testit fakt nebudu, nejdřív tak 12.11 to má syn narozky, bude to 10 den a na kontrolu do caru jsem objednaná na 2.12,to se narodila dcera...
no hele, je teda znát, že tam jsou...což je asi dobrý-- :grinning: :grinning:
@janice_opice janinko, já mám taky dneska depku, furt tma, prší...nic nesmím..vyspaná už jsem...no zítra bude líp
3. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Nevím neznám...Co se Ti stalo, že jsi byla na pohotovosti?
3. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska jsem 29 den od ET a MS zpožděna o 18 dní .-)
3. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 ale prostě bolesti a křeče, že jsem nemohla vstát a moc"příjemnej doktor na pohotovosti mi řekl že to neodpovídá stáří a že tam nic nevidím jen gestační váček 9mm a že jinak nic a že to neodpovída.\//// tak sjem z toho byla hodně v prdce....
3. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 já dneska depku nemám, uklízela jsem u kuchyn a jsem utahaná jako zvíře :grinning: matko odpočin si nech se rozmazlovat přeci jen až se ti to narodí tak se nevyspíš..a víš co mi starší matky už to nezvládáme tak jak jsme zvládaly ped 10-20 lety :grinning:
3. lis 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo pravdu díš...na Vánoce už nám bude hej...
3. lis 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no jeslti to vydržim do Vánoc tak budu mít 12 tt za ssebou a ty srdíčko !!! :grinning: takže pod stromečkem pohoda
3. lis 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 Tak tak, nená smysl dřív, také to tak vidím. :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a vo tom to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vydrzet a to my zas jooooo
3. lis 2013 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice To byl nějakej blb, víš jak složí oblastní nemocnice.
Já takhle byla v MB na úrazovce, byla jsem na RTG a doktor, že nic.. Takovej nepříjemnej pazdrát, kterej se na snímek pořádně nepodívat. To víš, že jsem chodila 14 dní se zlomenou rukou...
Když jsme jeli na matějskou, stavili jsme se cestou na Bulovce za známým a rovnou se mi na ruku mrknul. Už skoro zhojená zlomenina, která srůstá samozřejmě blbě. Teď nemám skoro kloubek a mám nárustek. Ale pořád lepší., než lámání :slight_smile:
Takže hlavu vzhůru, na pohotovosti jen všechny ohromně zajímá, zda jsi zaplatila poplatek 90,- a nazdar. Tím se vůbec nenech vykolejit.
3. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ty už 14ztt ...já 12 tt :slight_smile: na vánoce
3. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 no jo no,jak jde o dítě tak mě to vykolejilo ale už ej to lepší stresem tomu stejně nepomůžu, nešpinim, nekrvácim a ani neám pocit, že je něco špatně, a jeslti tam bude srdíčko o týden dýl mi nevadí,,,já si počkám asi bude pomalejší po mym mužovi :grinning:
3. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no to uvidíme podle UTZ jakej tejden mi přiřknou, ale kéž by vid??,Budeme spolu vybírat aspon kočárky a radit se o oblečkách a tak ne?:slight_smile: odkud vlastně jsi?
3. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no jo šak jsme držáci ne????:slight_smile:o Vánocích kapra :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - oblečky klidně a pokud to nebude kočárek pro dvojčátka, tak kočárek už máme 3 roky u sousedky.
Ale potřebovat budu postýlku a chci komplet dětský pokojík :slight_smile:
3. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb a odkud jsi?
3. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - bydlím v Sadský, ale původně z Petřin :slight_smile: mamka tam furt bydlí a já za ní každý týden jezdím...
3. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jééé Petřiny:slight_smile:))) Tam Kuba chodí do skauta za Billou maj klubovnuJá bydlela ve Střešovicích a ted na Bělohorský , takže kousek..
3. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj já vím :slight_smile: můžeme se pak až nebudu na neschopence třeba nějakou tu středu vidět ...kdyby jsi chtěla ...
3. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak toa bycho mohly spolu někdy pro nějaký oblečeníčko nebo kouknout a tak ne?
3. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no jasnýý, že jooooo :grinning:
3. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - klidně ráda ...hezky po těch prvních 3 měsících až budeme mít snad to nejhorší za sebou.
3. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb a po Vánocích se k nám přidaj ostatní holky to bude GANG těhulí :grinning:
3. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb přesně tak..já budu na neschopence furt tak budu mít čas furt:slight_smile:Já chci kupovat právě až po těch 3 měsících:slight_smile:
3. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek