• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice - hihi někde jim to pořádně vykoupíme :sunglasses:
3. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já teda mám spoustu věcí po kamarádky holčičce a pak od bráchy po klukách, ale něco novoučkýho voňavoučkýho určitě chtít budu ;)
3. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
HOlkyyyy někdo vyhrál 400 mega v tý sportce a prý jeden výherce hustýýýýýýýýýýýýýýý
3. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj manžel už mi to hlásil ...hustý
3. lis 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no my to nebyli :grinning: my vyhráli 158 Kč což je bez 12,-Kč cena ticketu:slight_smile:))))
3. lis 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš a Ty jsi mluvila o 20,- korunách nebo to jsi vsázela znovu?
3. lis 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb minule jsme vyhráli 98,- a ted 158 :grinning:
no tak když se to bude zvyšovat postupně tak proč n - je to jak to moje Hcg :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin - ahojky, no my sme makali na bytě, proto jsem tu dlouho nebyla. Přebývala jsem hlavně u tchýně nebo se tu snažila něco pomoct. Jinak už je mi líp, tak třeba místo hubnutí začnu nabírat. Co nového u tebe?
3. lis 2013 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holčičky...tak dneska ještě klid, ale zítra už razím do práce...jen tak piánko, abych se doma nezbláznila... :grinning: :grinning:
@janice_opice no já bych byla na Vánoce okolo 10 tt. takže ještě v napětí, ale na nákupy bych na kukačku taky zaběhla...
@kamisb to by bylo žúžo, těhu gang... :grinning:
4. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

@jaka17 :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no jasne,ze tehu gang a dost silnej :grinning:
4. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Bodre podoledne
4. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 ja jdu na hysteroskopii a pak se uvidi :slight_smile:
4. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice dobre ranko jakpak je??
4. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ahoj a kdy jdeš?? to už jsi objednaná v CUBE?? Tak to tam musíš protlačit do recepce foto naší opičky janičky...
4. lis 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kromě duševní kondice jsi jinak v pořádku, matko :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ahoj asi je mi normalne.prestala jsem se sledovat a dala se do uklidu a vyhazovani a prebirani:slight_smile:
4. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 mno jo uz mi to fakt vlezlo na mozek.:slight_smile:)
4. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - taky bych měla lehce začít uklízet, ale jsem nějaká líná :slight_smile: to nic nedělání se mi líbí, já jsem totiž od přírody lenoh ;)
4. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj ženy, makám jak barevná, tak jdu jen na skok :slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A taky jsem uklízela, bordel se mi začal lepit na ponožky, tak už jsem fakt musela :grinning:
4. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, to ráda čtu, že krom hlavičky jsi v pořádku :grinning: . Už aby ti na utz řekli, že je vše OK viď :wink: , úplně ty nervy tady s vámi prožívám, fakt....Jo mě to čeká v lednu :wink: . Jinak jsem byla dnes na rentgenu se zubama, tak zítra to dr rosekne co s tím, jinak už mi začínají zabírat ant, ale dnes kontrola zase sadisti :frowning2: . Jo a taky mi volali z Pronatalu, že tam mám ten výpis....Volala kamarádka, tak to bylo v pohodě :grinning: . A představ si, že tem antimiler test nebo jak se to jmenume mi minule vyšel 1,3 což je prý spíše nadprůměrný...A ten blb dr mi říkal že budu muset mít teď darovaný vajíčka, když se to nepovedlo :angry: . Tak hezky odpočívej ju :wink:
4. lis 2013 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jani, přeji příjemné zahnízďování :grinning: , že je pozdravuju. A už víš kolik máš do mrazáčku? Moc na tebe myslím holka zlatá, teď přežít to dlouhý čekání :confused:
4. lis 2013 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost
@janice_opice
@kamisb tak to já se těším, že bych si v těhotenství konečně doma poklidila takový to co zastrkuju do komory, vyházela starý oblečení a tak...snad k tomu dojde, minule při ketu jsme uklidili celou garáž, tak snad se k tomu dopracuju..
4. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen Ahoj, tak to máš taky za pár :grinning: , to bude krásný vánoční dárek, to budeš mít tak akorát novinku viď :wink: . My teď ve čtvrtek jedem do Cube, poprvé, tak jsem hrozně zvědavá co nám řeknou a jaký budou. Moc se těším! A v lednu jdeme do toho posledního pokusu :grinning:
4. lis 2013 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, jj je to taková pozdní svatební cesta, letíme ještě s kamarádem - gayem :grinning: . Letíme do Turecka, vyhřát se a na nákupy, to víš mám tam dobrýho parťáka :grinning:
4. lis 2013 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 díky, hlavně ať se ti vyléčí zuby do odletu, aby ti to nekazilo dovču... :rolling_eyes: no v lednu to zas budu sledovat a fandit já...janice a kamish to měly dobrý, byly na to ve větší partě, i v květnovkách nás bylo víc se stejným datem testění...te´d tu mám jen monynu...no co se dá dělat, je ta vlna// na nás.. :grinning:
4. lis 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Přesně Jani! Máte za úkol držet lajnu a nepolevovat!!!!! :grinning: . Doufám, že ty atb zaberou, už dnes je to lepší :wink:
4. lis 2013 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 Výsledek nám vychází přesně před Vánoci, tak to budou buď hodně šťastné nebo hodně smutné Vánoce...Půjdete do třetího nebo do čtvrtého pokusu? Já ťeď třetí.....ufff
4. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 hlavně moc nepracuj a drž plod matko :grinning:

@pavlina1976 odcházíš z Pronatalu? :sunglasses:
4. lis 2013 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek