• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pavlina1976 a jo, už to čtu :slight_smile: No dobře děláš!
4. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen Jj také třetí a poslední hrazený, no hrazený vždyť víš.....Měla jsem totiž při prvním dvě a pak to schválili na počet vkládaných embrijek , takže teď poslední pokus :unamused: . Tak hodně vajíček a hodně nembrijek a ať se hezky zakousnou na devět měsíců :grinning: . Vy jste neměli mrazáčky? My bohužel nikdy :frowning2:
4. lis 2013 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Jo? Taky jsi odešla? Já chodila do Budějovic, dr. Mayer super, ten druhej je na zabití a teď po druhé jsem byla v Praze na OPU a ET a to byl brutál, běžící pás hadr, místnost bez oken, děsný.....A zdá se mi, že si jedou pořád to stejný a vůbec nenavrhnou jinou možnost :fearful: A vyšetření taky žádný, kromě těch běžných. Teď jsem po laparce tak doufám, že se v lednu zadaří :grinning:
4. lis 2013 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrazený,ale tvrdě placený :wink: Kdepak až na mrazáčka jsem to nikdy nedotáhli....měníš Pronatal za Cube? Já zůstávám i na třetí pokus v Gennetu a doufám, že nebudu litovat....
4. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jojo, odešla, zmrvili co mohli. Před OPU mi všechny folíky popraskali, takže jsem měla jen jedno vajíčko, tak jsem nas.. a odešla do Gennetu, tam mě nahnali okamžitě pod kudlu, jelikož mi tam hned na prvním utz zjistili, že mám zánět jako prase. Nakonec to dopadlo tak,že mi musel odstranit srůsty po celé děloze a vzít i oba vejcovody a a tak tak mi zachránili vaječníky, takže ťuk ťuk, jsem konečně připravená na IVF:slight_smile: Jsou to hajzlové, ten zánět jsem měla dle lékařských zpráv co jsem si teď vyžádala od roku 2007 už v Podolí, to byl můj první CAR, akorát mě neléčili, aby ze nás tahali prachy.
4. lis 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen
@malaradost holky, to je hrůza, co jsou to za doktory??,já bych se styděla...no ale je to všechno složitý, jen se vždycky rozčílím, když to tu čtu...my naštěstí z Pronatalu vycouvali hned po konzultaci, ale Iscare taky teď nic moc...drží mne tam moje doktorka Jarzembovská, k jiný už nechodím, je taková mladá a ještě zapálená pro věc...no uvidíme...
Hlavně kdyby se chtělo zadařit..to bych jim nohy líbala
4. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - já jsem tohle nějak zvdla před stimulkou abych měla klid teď :slight_smile: takže skříně uklizený ..a že bych máme :slight_smile:

ještě by to nějaký drobnosti chtělo, ale nějak se mi fakt nechce ;)
4. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Moc si to užijte, určitě to bude super:slight_smile:
4. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Teď vůbec nevím v jakém jsi stádiu.. pokračuješ? Jak? My jsme byli na konzultačce v novém caru a budeme čekat na Nový rok. Už by jsme to nestihly, mám blbý hodnoty NK buněk a začnu je snižovat asi až od Nového roku, abych v klidu ukončila semestr a fungoval mi mozek :grinning: To je dobré, rekonstrukce bytečku nás taky čeká
4. lis 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, mám prosbu, může Pregnyl píchnutý minulé úterý ovlivnit falešně pozitivně test???
4. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Janinko, jsi tu????
4. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - záleží kolik jednotek jsi měla, většinou říkají, že se vztřebavá tak 10 dní ...takže jestli to bylo minulé úterý tak bych si dovolila tvrdit, jestli jsi testila, že to je ještě on.
ale pokud jsi teda nevdržela tak to poznáš podle toho jestli bude mizet nebo sílit čárka....
4. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Minulé úterý, je to standardně jednorázová dávka 5000, těsně před IUI.
4. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no těch 5000 by mohlo zmizet asi dřív, tak jestli jsi fakt testila, tak zkus za dva dny a budeš asi moudřejší.
4. lis 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já vím, jsem magor... nemohla jsem si pomoct a test prubla. Ale až před chvílí a to už jsem byla dnes několikrát na malé...Ve skutečnosti je to vidět lépe. Co si o tom myslíš???Měla jsem před 5 a 2 dny křeče, dnes jsem se vzbudila a jsem samý pupínek...Hrůza, horší, než v pubertě...Asi si to jen svugerovávám, moc bych tomu chtěla věřit...
4. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no vidět tam něco je ...ale fakt Ti nemůžu říct, že to bude prcek ...fakt počkej den nebo dva a zkus to znovu ...buď zmizí nebo bude silnější...víc Ti asi nepomůžu :(

já jsem zkoušela test myslím 23.10. to byla středa a ovitrill jsem měla neděli před týdnem ...to bylo teda 11 den a bylo úplně bílo ..ovitrill má 6500 jednotek ...já poznala že je pryč protože mě přestaly bolet bradavky, tak jsem to chtěla ověřit..mě podle mě teda vyprchal den předem v uterý ..což bylo fakt 10 den ...
4. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ale budu držet palečky aby čárka sílila ....
4. lis 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já jiné příznaky nemám, jen jsem to ze zvědavosti prostě zkusila. Jsem blbá, vím to...Ale i tak si teď tuto chvíli vychutnávám :slight_smile: Moc Ti děkuji, Kačí :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no uvidíš zkus zítra a ve středu a napiš jak to vypadá, když už jsi začala tak přeci hned zase nepřestaneš :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No jó, jenže já byla na IUI v úterý, 29.10... Brečela jsem tu štěstím a až pak mi došlo, že jsem vlastně tentokrát dostala včeličku Pregnylu... Ráno zkusím další testík, ale obávám se, že máš pravdu....
No jó, když já si né a né říct... To bych musela být zavřená někde na samotce bez lékarny... :unamused:
4. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no jo no někdy nám některý věci nedochází co naděláš ...ještě pár dní vydrž ...
4. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jasný, nic jiného mi ani nezbývá, ale moc Ti děkuji :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - nemáš zač, drž se ...třeba dobře vztřebáváš...
4. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jaký jste dnes měly den?? Já jse urvaná jako kotě, dodělávali jsme tu kuchyn - to je hrůza každou kravinku a lžičku a všechno vzít a umýt ..brrr, ale už to je, zítra jen vyluxovat a vytřít a já budu utírat prach všud, vyperu záclony a bude dobře...
4. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 šmarjá holka ty jsi fakt neřízená střela :grinning: :grinning: ale stejně je to hezký vidět //...vychutnej si to a snad to tam bude i zitra,koukej nám to sem šoupat. Co se týče mě,tak furt jen vařím,honí mě šílená mlsota, dneska na segedín a česnečku. Jsem fakt prase, ješté že to chlapci rádi spapkaj, jinak to sežeru celý sama. Takhle olizuju jen kastroly.
4. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Ahoj brouku jsem moooc ráda, že je ti líp s těma zubama..ještě, že tě to chytlo(teda,když už tě to muselo chytnout) takhle dopředu, že jsi s tím něco stihla udělat!!!!. Ted už bude jen líp!!! Tu dovču si oc užij zlato,ale nejdřív mi dáš stejně vědět jak jsi dopadla v Cube ve čtvrtek vid??
4. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 brouku ty jsi cvok:slight_smile:)))))) msš jim dát trochu času se zavrtat čéče, dyk to chvilku trvá než doputujou tam kam maj a začnou se hnízdit a vysílat hcg:slight_smile:))), i když zase na druhou stranu proč neeeee......Jééééé to by byla krááásaaaa nákyho krokodýla silnýho tam takhle mít,,,moooc na tebe mysím a držím palce, jen mi slib, že kdyby náhoudou zítra nic, tak počkáš a vydržíš ještě tak týden!!!!a do tý doby nebudeš dělat závěr...Ale když bude čárečka sílit tak je to přece jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juuu tak tfuj tfujjjj :-*
4. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak janinafox byla dnes u doktora - měla nějaké krvácení a doktor jí sdělil, že je to hematom a má tam dva váčky:slight_smile:)) 1 x se srdíčkem a 1 x s názakem srdíčka:slight_smile:
4. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no já jsem taky prase, ještě že jsem ted měla rozbořenou kuchyn přes týden a nevyvařovala :grinning: :grinning: :grinning: o to víc do sebe hrnu čokoládový deli
4. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Janinko, já vím, já vím...No magor, co víc dodat... Ani nevíš, co se ve mě teď odehrává. Zkusím test ráno a pokud bude čárka, tak zkusím až ve st-čt...
Jó holka, takovéhle dobrůtky také můžu, takový segedín, hmmmmm...mňam :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek