• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@sasanka033 Špatně jsem si to prvně přečetla, omlouvám se...Odpověď jsem poupravila...Mě by se MuDr. Malíčková měla dnes vyjádřit, co imuno...U nás zatím o genetice nemluvili...Teda, to je děsný...
Tak te´d nech tělo odpočinout a v září to zkuste znovu...Neboj, ono se to povede...To jsou osudy... :frowning2:
26. črc 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 tak držím palce na imunologii. Je dobře,že vám všechna vyšetření děljí ještě před IVF. Do jakého CAR chodíš?
@sasanka033 to je paráda,že ze 4 vajíček jsi měla 4 embryjka. Ono se to na další pokus povede. Už vědí jak reaguješ a co s tebou mají dělat :wink:
26. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033

No uvidíme, také to vidím na anovulaci, nebo OVU jen vyjímečně.
Ale běž, já, co jsem si pročítala na různých diskuzích, valila jsem oči...Ale psychika je velký mazec...
Ano, k Apolináři....Já byla u Dr. Kouckého a pak u nějaké doktorky, jméno si nepamatuji.
Ano, jsem z MB, ty také? :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Chodíme k Apolináři, nemůžu srovnávat, je to prvná CAR, který navštěvujeme, ale jsem tam moc spokojená :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no ja si genetiku i imuno vydupala po tech dvou neuspesnych transferech. a vida, k malickovy musim naklusat znovu, aby se potvrdilo nebo vyvratilo cosi. jak rikam, kam sahnou, tam se neco najde, takze se ty genetiky uz desim:slight_smile: nejdriv ze mam vyssi FSH, takze brzy nebudu mit svoje vajicka, pak nepruchodny vejcovody, ale neni to na 100%, protoze se do me doktorka nedokazala poradne dostat (proto chci na tu laparku, pac tam jedine to dokazou rict na 100%) a ted este to imuno. spg mame oukej, zadna jako hitparada, ale pouzitelnej:slight_smile: no chtela jsem jednak mit v lete klid a pak, pred druhym IVF mit vysledky vseho hotovy. coz se asi stejne nestihne.
@danaho jojo, vlastne je to super vysledek, ale teda dve byly ICSI, pro jistotu.
26. črc 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 nene, ale ten nejlepsi chlap pod sluncem, kteryho mam doma, je z bolky:slight_smile: takze to tam znam, jezdime tam k jeho rodicum:slight_smile:
tak kouckyho neznam:slight_smile: tak snad budes s nima spokojena, ja krome dvou doktoru jsem, neuvazuju o zmene, nemyslim si, ze je jejich chyba, ze to prvni ivf nevyslo. a taky tam usetris hodne penez oproti soukr.carum.
26. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 tak je paráda,že se ti oplodnili 2 i přirozeně. mě sice taky ale druhý den se přestali vyvíjet. Takže u nás jedine ICSI nebo PICSI. Určitě si nech udělat před 2 pokusem všechna vyšetření. A AMH ti zjišťovali?
@monyna83 jé jsi z Bolavy. já z Liberce :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Jasný MB, a právě jedu na koupák...Vzala jsem si volno...Písnu odpol, moc díky :sweat_smile:
26. črc 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 se máš, já dřepím v kanclu :grinning: Tak si to užij :wink:
26. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho liberec! krasny mesto! milujeme jizerky, takze...:slight_smile:
no ja prave nevim, horm.profil mi delali, ale jediny, na co upozornili bylo to FSH. takze bud jsme mela AMH ok, nebo ho nedelali.
jojo, je to dobre, protoze priste pokud bude spg tak nak stejnej, tak nemusime za ICSI platit, pac to zvladnou sami:slight_smile:
ale s tim vyvojem tezko rict, ja mela OPU ve stredu a v patek uz jsem sla na ET, takze mozna se prestaly vyvijet az u me..ale to jedno, ten bojovnik, kerej to na PK dotahl az do blastocysty, byl ivf, takze super aspon to:slight_smile: bohuzel se mu u me nelibilo.
26. črc 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 hmmm, to se nekdo ma!:slight_smile: ja mam dneska pul dne dovcu a jedeme do ceskyho svycarska na vikend:slight_smile: a mozna dneska do decinsky zoo:slight_smile:
26. črc 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jo jizerky jsou krásný. A v Liberci je takjé spousta míst na výlety. :slight_smile: já ani nevím kolik to FSH mám. Ale asi v normě. Jediný co je u mě za problém je endometrioza,ale teď prý není ve velkým rozsahu a měla jsem ještě lni zvýšené NK buňky,ale jinak jsem o.k. Partner taky. Takže jen ta blbá genetika embrya nějak nevychází. V neděli jedu do brna a vpondělí tam jdu na krev. zopakují mi imunologii a když to bude v pořádku,tak koncem srpna začnu stimulovat na to 4 IVF a uvidíme jestli se tam najde vhodné embryjko.
Veřím,že u tebe ten druhý pokus klapne :slight_smile: Po létě bude tělo nabuzený,prohřátý od sluníčka. Tak to teď tady všechyny musíme dát !!! :sweat_smile:
26. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Tedáááá Janinko, ty jsi normálně encyklopedie :grinning: Vidˇjsem ráda, že jsem se pro tu změnu rozhodla a jak říkáš mám v záloze ještě do tebe ten Cube :grinning: . Hele fakt ti naši chlapi jsou si nějak podobní Jani, ten taky řešil svatbu víc než já....Ne že bych to nechtěla, ale taky mě chce mít pod čepcem :wink: , ale je to hezký! A představ si, že se mi dostala do ruky ta správa z tý laparky před těmi třemi lety, tak jsem si jí nechala převyprávět od dr, tak abych tomu rozuměla a představ si, že endometriózu sice mám, ale na straně jako nad dělohou směrem k břichu a děloha je bez jizev normální, vejcovody bez jizev průchodný a vaječníky bez jizev hladké, normální......Oni s tím vůbec nepracovali v tom pronatalu. Třeba jsem taky alergická na něco, imuno nemáme hotový, to vůbec neřešili. Tak jsem zvědavá jaké budou výsledky z této laparky :wink: . Ty se máš, ty budeš dovolenkovat a já v nemocnici, tak na mě koukej myslet :sunglasses:
26. črc 2013 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ja mam na endometriozu sama podezreni - v 15ti slepak, pri ms velky bolesti bricha. no a pri pruchodnosti vzduchem mi v podstate rekli, ze temer na 100% nepruchodny vejcovody. proto porad uvazuju o ty laparce pred druhym IVF, hodne holek otehotnelo prirozene jen proto, ze jim tam rozrezali srusty, anebo jim pak hned vyslo ivf...
jak tobe na endometriozu prisli?
26. črc 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 nazdar nevesto:slight_smile:
26. črc 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 tak to moc gratuluju a hezky si to užívaj, ať je u tebe nadšenej a nechce pryč na 9 měsíců :grinning:
26. črc 2013 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahooj holky tak jak se máte dnes??? Já zažila v noci horor normálně policajti, fatáci strašný, mířila jsem pistolí(teda jako maketou-dětskou hračkou na chlapa zfetovanýho no šíolenýýýý ) vůbec jsem nespala......
@sasanka033 trosky jooooo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to já asi jsem :grinning: :grinning:
@monyna83 ahoj vítej mezi námi a doufám, že tu dlouho nepobudeš:slight_smile:)(tím myslím, že se zadaří co nejdřív))) :wink:
26. črc 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice coze??? muzes to nejak rozvest? btw kde presne to bydlite?
26. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Co mi to uniklo? Jeden den tady nejsem a čtu jak blázen a pořád dočíst nemůžu :wink: , co jsi si vymyslela za léčbu Janinko?
26. črc 2013 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sasy, teda tady se Apolinářky začínají úplně množit co :grinning:. No jo tak jsi mě nahlodala, že jsem tam zavolala ke komu jdu a je to Rožníčková, ale psala Petulak, na první sezení to přežijeme, třeba bude po dovče bude v dobré náladě :grinning: . A co ty? Jak se máš? Vše běží podle plánu? Hlavně, si už nenechávej něco vyšetřovat!!!!!Víš jak vždycky dopadneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2013 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja mela roznickovou docela casto a dokud o nic nejde, tak je usmevava, ale takova divne umela, ja to neumim popsat:slight_smile: mluvi jako spici panna a tak divne na tebe uprene zira:slight_smile: je tam relativne nova, takze jeste nema dost zkusenosti, podle me ji je tak 30-32 let. a na prvni konzultaci to vubec nevadi, ale pak se ji spis vyhni, jsou tam lepsi a hlavne zkusenejsi. no a jinak ona je snad jedina, kdo je tam skoro kazdej den, takze proto je mozny ji vyfasovat dost casto:slight_smile:
26. črc 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahooojjj Pavlíííííííí....no vidiš je bídáky tak to je krásnej výsledek laparo - hele tak to by to tam ted mohli trošku proštouchnout a třeba by to šlo samo? :wink: :wink: co lázně??? věřím, že pokud ti to tam torchu proluftujouo tak to půjde jako po másle!!! :slight_smile:
26. črc 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Na endometriozu se přijde právě jen při té laparoskopii :confounded:
26. črc 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda děvčátka, vy jedete, to je rychlost panečku, v září budete mít mimi u sebe jo :wink: . To je ale velká paráda, neb mě hezky a Martas navnadíte s těma vašema // :wink: . Já vzhledem k tomu, že na první konzultaci k Apo jdeme 11.září, tak to vidím tak říjen :grinning:
26. črc 2013 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 mne tak nak vychazi, ze bych mela kolem 11.9. zacit se stimulaci, jenze jeste nebudou vysledky druhyho imuna, takze kdovi, treba zacnu az s tebou v rijnu...
26. črc 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Do lázní se mi nechce Janinko, jak máme tu zoo doma :grinning: a pak holka škola, tak to musím mít pod kontrolou tu zvěř, to by můj chlap sám takovou dobu nedal :grinning: . Ale je fakt, že když laparka dopadne tak, že budu mít průchodný vejcovody, tak že bych možná zkusila s dr zkonzultovat ten clostík, no uvidíme no :wink: . Jdu si asi odplachtovat bazén a na lehátko :grinning: . Ty si hlavně odpočiň a užij si tu dovču :sunglasses: . A už se ti vrátí Kubík to bude fajn viď, zase bude program a živo :wink:
26. črc 2013 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nebyla jste některá na imuno v plzni u prof. Ulčové Gallové?
26. črc 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Je tam často? To asi nasbírala co nejrychlejc ty zkušenosti :grinning: . No jsem na ní zvědavá, ale jak píšeš na první konzultaci to neva, stejně budeme probírat ty výsledky laparky a léčbu z Pronatalu...No léčbu :angry: . No to je krása, tak já v tom termínu jdu na konzultaci a ty do stimulky.....Už se těším, jak se to tu bude množit těma// :grinning:
26. črc 2013 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jezis kez by uz konecne //, ktery jsem nikdy nevidela. vcera jsem zas brecela jak zelva. ja si ten ket poradne neorvala (narozdil od ET, po kterym jsem s negativim testem brecela snad tejden v kuse) a nekde to ve mne porad je a zrovna vcera jsem se doma rozervala. jinak to nesu docela dobre.
26. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 a jak jsi vyresila tu kartu z pronatalu?

holky jinac ja se pomalu loucim, pujdu na obed a z nej uz se nevratim do prace, jedeme na vikend do ceskyho svycarska, tak jsme si vzali pul den volno, mozna to vezmem v decine jeste pres zoo:slight_smile:
mejte se kraaaaasne a tesim se na vas po vikendu:slight_smile:
26. črc 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek