• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice - teda že nic neřekla, psaly jsme si dopoledne a to byla v pořádku...tak hlavně aby bylo vše ok.
4. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zlato, já měla OVU 12DC, čili v den IUI. Spermie mi zaváděli rovnou do dělohy, takže pouze vajíčko muselo doputovat. Sakra, co Tě tady poučuju, já vím, že víš :grinning: :grinning: :grinning:
Jen se to teď asi sama sobě snažím okecat, abych se netrápila, že je to pregnyl... Na chvíli jsem hrozně moc šťastná :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - mě dneska manžel přinesl z hospody kam chodí na obědy koprovku, už se na ní moc těším dělají ji tam vynikající :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojjjj :slight_smile: tak nám dnes po screeningu posunuli termín o tyden drív - takže zítra začínáme uz 6. mesic!!!! To tak letí!!!! Jinak mame všechno na svém místě a každy skoro pul kila... :slight_smile: všechny tu zdravíme a pliveme bacily!!!!!!!
4. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice Počkej, to jsi Ty nebo někdo jiný??? Janinafox????
4. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ted to vypadá, že je vše OK právě super:slight_smile:) takže další dvojky tady:slight_smile:)) a z KET :wink:
4. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak super, užívej si :slight_smile:
autor
@monyna83 nééééé však píšu o janinefox já jem janice opice
@janice_opice Ahá, promiň, čtu v dalším příspěvku... Já už myslela, že Ty...Promiň zlato moje :wink:
4. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to je skvělééé, halvně, že jste v pořádku!!
4. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 :grinning: :grinning: já to chápu to ty //
4. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já to už čtu, jen jsem myslela, jestli ti není nějaký náhradní NICK...Promiň koči, ale neboj, taky budou srdíčka... :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nevím kolik dávali, ale psala hodnotu HCG a měla ji fakt hodně vysokou, takže já jsem docela te´d v klidu už :slight_smile:

tak to je dobře, že tam jela ...alespoň bude klidnější
@janice_opice Jak vůbec je??? Kdy máš jaké vyšetření??? Nemělo být něco dnes???
@janice_opice jani, tak to moc foxikovi drzim pesti.Snad se vsechny vacky udržej a budou z nich krááásnýy mimča i u tebe..hele, už to máš fakt za pár
@monyna83 hele žádnej magor, jen si testi, ale neber to úplně vážně,ať nejsi zklamaná.může tam být a nemusí, já to vidím tak za dva dny směroplatný.
4. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb týjo koprovka:slight_smile: :slight_smile: zejtra do ní jdu:slight_smile: :slight_smile:
@pidisek zdravím mejdanisty z bříška, to to krásně utíká..díky za bacil,moc ho potřebuju,nasávám jak o život..:slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Uvidím, uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ani se mě neptej jak se mám...vyšetření mám mít ve středu....radši se budeme ptát někoho jného jak se má.....já se moc bojím p té návštěve pohotovosti, i když se snažim si to nepřipouštšt a brát to pozitivně tak se bojím...čím víc se to blíží tím víc se bojímale aspon budu mít jasno.....
4. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dávali jí 2
4. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - mám v ledničce dvě skleničky takže jeden den s knedlíkem a druhej hezky brambory a vajíčko natvrdo :slight_smile:
autor
@jaka17 to víš, že jo, že to bude mít v pohodě, věří tomu a ty dvojky jsem jí říkala:slight_smile:
autor
@kamisb hele nedělej tu chutě nebo jí půjdu vyndat z mrazáku :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Neboj zlati, ve středu na tebe mrkne odborník a ne jen nějakej spruzlej doktor, kterého Tvá návštěva hrozně obtěžuje...Klasika na pohotovosti...Bude to dobrý, uvidíš :wink: Já tomu věřím.
4. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 holka já celý dny něco děám at na to nemusim myslet, tak nekrvácím tak snad dobrý--když už se zakouslo tak tam už zůstane!!!
4. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no klidně můžeš přeci ne :grinning:
4. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sassanka033 tak coooooo jak se ti daří?????????????????
4. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb čéč hele jenomže byych jí sežrala sama a navíc mám vyndaný maso na sekanou - kluci si poručili no a k večeři si dáme raklet, bude u nás spát můj tatka tak si posedíme a chlapi si daj asi i vínko onebo pivko..já si koupím mealko zlatopramen a bude:slight_smile:
4. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holky, dneska to vidím v barvách, celej tejden budu vyvářet a hýčkat si tu ty mý chlapy a nakonec si k nim vysloužím dalšího jedlíka, neb z tak dobře živený dělohy se prece neodchází.No a od deli taky ne, když ji miluješ..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kamisb tak si ho taky rozmazluj, holka, na koprovku ho utaaaaahnem.
4. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ty jsi teda násoska :grinning: :grinning: :grinning: ale jen nasávej holka nasávej!!!
4. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to je kofola ne??? tak neni co řešit--hele já se ted snažim toho kofeinu fakt pomálu, ale jedno kafe s mlíkem denně ráno prostě musim a ted tu má náš Kuba kamaráda a Pupan jim koupil kofolu a já na ní mám tak strašnou chut!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek