• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice - já ty taky miluji, ale mě by tam asi chyběla niva :(
ale někdy si je zase určitě uděláme ...v březnu jsme si přivezli originál sýry ...mají je tam asi za polovinu ceny co v makru :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no pokud nebude po svém tatínkovi, ten ji nesnáší ...
4. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, já mám zase chuť na dvojku červenýho..ale halt to vydržíme. kofolu si trošku cucnout ale múžeš..:slight_smile:
4. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen si trochu dej to nevadí ...jen to nesmíš přehánět, ale dvě decky Ti nic neudělajjí :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, to já znám, púlka rodinyse může utlouct a těm ostatním jsem musela vařit něco jinýho:slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mluvíš o rakletu s tou nivou??? :grinning: jsem se do toho zamotala...mně postačí blatácký zlato to snad smíme :grinning:
4. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já už jsem 14. týden těhu. A rovnou dvojčátka. Zatím sme v pohodě. Pomalu mi přestalo věčný zvracení :slight_smile:. Budu ti moc držet palečky ať se v novým caru zadaří. :wink:
@monyna83 - tak hlavně ať do krásně pokračuje :wink: . Tfuj tfuj tfuj těhu bacil a držte se.

Holky sem utahaná jak pes. To uklízení snad nebude mít konce. Dnes sem ještě dávala dohromady dětský pokoj, kde bylo narvaný všechno možný když se musel vystěhovat obývák. Ale na povrchu všechno hotovo a už se budou jen líp organizovat skříně. Ale to až bude prcek zase na víkend u babiček, páč by mi do toho moc kecal :grinning:
4. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no dvojku bych si taky dala mna mnam nebo aspon plzničku anebo kozlika - tady naproti v ospodě točej moc dobrýho!!! :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no záleží jak je děláte ...my si na mističky pod ten kámen dále buď houstičku a pak různý blbosti ..kapary, šunku nivu cibuli, manžel i olivy nebo pepř ...a na to pak dáme ten sýr nebo to celý zabalíme do plátku sýry a dáme udělat ...a zjistili jsme že nám nejvíc asi chutná gouda, ale taky jsou dobrý takový ty dva sýry jeden s bylinkama a druhej se zeleným pepřem, ale ted nevím jak se jmenuje.

a nebo když je ten pravý sýr ...tak si dáme do mističky ..šunku, cibuli, nivu apod ..a na to ten sýr ....

a taky je to moc dobrý s opečenýma bramborama ...ty upečeme dopředu v troubě a tak tu mističku nato nalejeme až se ten sýr rozpustí :slight_smile: ...hihi a nahoru na kámen dáváme slaninu a cibuli :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - teda ty doma fakt řádíš neměla by jsi se taky trochu šetřit?
4. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka No krásný, obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -ani jedno pivko Ti neublíží ...já to mám teď daný jasně příšerně mi pivo i víno smrdí takže to ani nezkouším ochutnávat ;) ...
4. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně tak, nevymejšlej žádné ptákoviny, bud v pohodě a i miminko bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojjo y tam dáváme na ty lopatičky taky všchno možný i rajčata...a brambory mámme k tomu pečený anebo vařený, spoustu dresingů a koření...taky většinou hodně druhů sýra, ale to blatácký je taky dobrý:slight_smile:)))mnam a nahoře na kameni slaninka :slight_smile:
4. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - neboj, sem oparná. :wink: Jakmile něco hned se jdu natáhnout aspoň nachvilinku na gauč :slight_smile: .
@monyna83 - kuju :slight_smile: . Teď už je to lepší když mi není tak zle a když nám první screening dopadl dobře.
4. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky bych potřebovala,aby mi pivo smrdělo:slight_smile:mě přešly všechny příznaky, jen mi smrdí strašně cigára a česnek v paštice, jsem ráno mazala Kubovi rohlik s česnekovou paštikou a málem jsem vrhla..jinakk mi nic neni i ta kocovina přešla
4. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka koukej odpočívat až je vyprdneš tak máš po :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je mi to jasný :grinning: . Nejhorší je, že náš mladej pán má období kdy se všeho bojí a pořád kvičí :unamused: . Je to s ním teď těžší. Snad ho to brzo přejde. Vždycky to byl úplně pohodovej prcek.
4. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Přesně tak, tohle jsou fantastické zprávy, tak jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já už mám jen ty smrady a sem tam zjistim, že tohle fakt jíst nemůžu ...dneska k tomu přibyl ananasový džus :(

ale víš že příznaky být nemusí, mě se přestala motat ta hlava a jsem šťastná :slight_smile:
4. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - tak to ráda slyším...
4. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka náš mladej jde ted do puberty a taky to bylo vždycky pohodový dítě :grinning: :grinning: si nevybereš!!
4. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to já mám s tou paštikou s česnekem a nemůž čerstvý papriky je mi po nich pak těžko......jina dobrý..:slight_smile:
4. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - si myslím že se to bude postupně nabalovat jak si prcek bude vymejšlet :grinning:
4. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 krásný..díky
4. lis 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. lis 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 může falešně ovlivnit test a v těle se udrží cca 8-9 dní ....
5. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak co uličnice zkoušela jsi dneska?
5. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...ten odkaz od sas je krásnej, jukněte na to..
@kamisb taky jsem zvědavá, jestli tam bude mít Mony zase // to by byla bombááááá to by teprve byl těhu gang..to by nám dávali všecko se slevou...
@mufyxa ahoj, tak jak je...kdy bude snášení vajec :grinning: :grinning:
5. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek