• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
ahojky a dobré ráno všem snažilkám i těhulkám,kjak to tady čtu pěkně se to tady začíná zakulacovat jj to je super,
@jaka17 ahojky tak já jdu zítra na UVZ aby mudr kouknul jak jsem na tom s folíčkama tak jsem hrozně zvědavá jinak odsátí a doufejme transfer by měl být příští týden já se tak bojím ale přitom se těším tobě držím pěstičky a myslím na tebe každý den . snad se do toho těhu -gangu taky někdy dostaneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahojky tak cooooooooooooooooo????? jsem hrozně zvědavá a jestli na testíku bude silnější tak jsi jasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no jen jestli by nám to raději nedali zadarmo, přeci jen víc ženských pohromadě a ještě určitě ústa nezavřená a furt by štěbetala ... :grinning:
5. lis 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani ty jsi mě práskla jo :grinning: :grinning: :grinning: tak to se už nemusím naprášit sama :slight_smile:))))

@kamisb už vysvětleno, dopo jsem to ještě nevěděla :wink: to bylo až odpolední překvapení při druhé návštěvě dr.

@jaka17 foxík děkuje za palečky :grinning:
5. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinafox jani jen to nejnutnejsi z radosti a pro povzbuzeni holkam.doufam,ze se nezlobis :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vůbec se nezlobím, nemám důvod :wink: to bylo mile myšleno, že jsi mě práskla, ne špatně :wink: Doufám že to ostatním holkám dodá trochu naděje že i když to někdy vypadá že je všechno v háji, vše může být jinak..... já se tomu sama pořád divím :grinning:
5. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox vítej mezi 3v1 :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa No snad jo, moooc bych si to přála hlavně kvůli chlapovi, aby si užil...no tak hlavně a´t rostou....
@janinafox no a jak je dneska?? už dobrý, nohy hore :grinning: :grinning:
@kamisb To je dobrej plán, ukecáme je k smrti, budou rádi, že nás dostanou z krámu...
@janice_opice hele, není už úterý??? báááájoooo, víš co je zejtra??? :grinning: :grinning: neboj, je tam
5. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a co ty???? Kdy test?
5. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky ja uz tam na konzultaci byla.. jdu ted ve ctvrtek k nim na tu hysteroskopii.. :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuju :grinning: já jsem si po KETu dělala srandu že jsem jako kafe - taky 3v1 a teď se nestačím divit že je to pravda :grinning: můžu se jen zeptat - nechal tě gynekolog na neschopence nebo chodíš do práce?

@jaka17 tak je to lepší po tý psychický stránce tím že mě včera dr. docela uklidnil tím ultrazvukem, že jsem viděla že se tam něco děje :wink: jinak nohy nore nemam, jsem v práci. takže nohy dole :slight_smile: jsem se o tom bavila s dr. když mi nařídil klídek, nic nezvedat, nenosit... a tak dál a říkal že kancelářská práce je v poho, že kdyby problémy přetrvávaly, dá mi neschopenku... jako teda lehce krvavé špinění dneska taky, ale už mě to tak nestresuje :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox gratuluji moc moc :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinafox tak to jsem rada :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Moc děkuji :wink:

@janice_opice Jani vždyť na tebe se ani nejde naštvat, já jsem náhodou ráda že jsi to sem holkám napsala, je to miloučký :wink:
5. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky janicko na zitra ti moc moc drzim palecky.. :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele nevim a nechci o tom premyslet ju?:slight_smile:
5. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no já jsem teprve 3 den po,pokud se teda nepočítá den transferu, takže nejdřív 12.11 za týden, to má synek 21 narozky, tak že by to měl ducha jako dáreček :grinning: :grinning: Jinak regulérně 14 den až 16.11..to je hrůůůza
a co dělají mejdaňáci???
5. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox Ahoj :slight_smile: , krásná práce, takovýhle překvápka jsou super :grinning: . Tak na sebe dávej pozor!
5. lis 2013 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 zitrek jsem uplne vypustila.....jdu pracovat at mi to utika
5. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale palecky drzet muzu :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak už se mi blíží konzultace v Cube, ve čtvrtek :wink: . Zítra si dojedu pro výpis do Pronatalu....Tak to budou mít v Cube kompletní :grinning:
5. lis 2013 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ahojky.. :slight_smile: tak to je super.. :slight_smile: jak se jinak mas??
5. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Moc děkuju, jojo, překvápka to jsou tedy... dr. mi říká - podíváme se na to já myslím že tam váčky budou dva a já na to - to nééé, to bude jen jeden, tím jsem si jistá :grinning: (po tom krvácení ještě před testem)... doma mi manža říká - ty se furt musíš s tím doktorem hádat viď :grinning: :grinning: no jo, tak jsem ráda, moc ráda...
nu jestli bude to špinění pokračovat tak asi budu hajat doma no, radši, přeci jen teď jsou úplně jiný priority než práce :wink:
5. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no a co zuby :grinning: :grinning: už je to ok??koukej hned ve čtvrtek napsat, co a jak...
@janice_opice janííí, já tě jen škádlím, víš, jak to je ...co se škádlívá..ale chápu, že to není žádná prča, věř mi...
@janinafox no tak hlavně vydržte, myslím na vás
5. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc děkuji... Moc Ti držím palečky na testík, teď je nás tady s těhu bacilem dost to by bylo aby jsme tě "nenakazily" :grinning:
5. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jo jo, nasávám, který den jsi testovala??
5. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já jsem první testík dělala 11. den po KETu ale to jsem si ještě byla jistá že je to pregnyl (ten jsem měla 4.den po ketu), pak jsem test dělala 13. den a to už byla čárka silná (viz. albíčko)... no a pak jsem byla 16. den na krvi a hcg přes 7000 :sweat_smile:
5. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox ty voeeeee, no tak to jsou pěkný bejci...albíčko krásný, ale napiš tam pro nás čekatelky kerej den...to je důležitý.. :grinning:
5. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no, taky jsem koukala co to na mě z toho testu čučí, když jsem dělala druhý test byla jsem si jistá že bude bílej, že to bylo ještě z pregnylu... pěkně sem si to ještě vůbec před prvním testem obrečela a ono toto :grinning:
5. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 drzim palecky na testovani,my mame s pritelem 12.11 vyroci :grinning:
5. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek