• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@pavlina1976 pavlusko moc drzim pesti at se ti tam libi a co zuby?
5. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Doufám, že výročí něčeho moooc pěkného...mojí kámošky ex např slaví den rozvodu :astonished:
@janinafox no tak hlavně aby tam zůstaly a sílily, což u tebe asi budou mega hodnoty
5. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 snad, uvidíme... ani nevím jestli mi ještě budou brát krev, no v CARu asi už ne, spíš pak až mě předá do péče na mojí gyndu, no to se všechno dozvím :slight_smile:
5. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 dva roky co spolu bydlime.. :slight_smile:
5. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice skoda ze ted nemuzes nakupovat.. musim si jet sehnat sukni a musim sama.. :frowning2:
5. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je krása, ať vám to vydrží ...a mě taky...
@janinafox tak držím všechny palce, určitě dáš první foto do blogu, tak se těším...
5. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 pevne tomu verim jak u tebe tak u nas :slight_smile: no ted mi vypadla plomba,tak budu muset k zubari chjo .. mam ze zubare panickou hruzu :-/
5. lis 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 @jaka17 my mame vyroci 2 roky 18.11. Od svatby.14.11. ma Pupan svatek.:slight_smile:))
Peto no ja pujdu na nakupy az po 12tt.;)))pokud se ho dockam.;)
5. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jinak nakupovat muzu akorat mi nejak vadej ty lidi :slight_smile:))
5. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to je jasne :slight_smile: dockas neboj... ted mi teda vadi ten zubar :frowning2:
5. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jj určitě to fakt s tou prací nepřeháněj,kor teď na začátku :wink: , ještě když špiníš, jen si na pár dní lehni :wink:. Je to krásný :grinning:
5. lis 2013 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Janinko, no zuby lepší, zabírají ty atb. dnes ráno jsem opět byla na dezinfekci té dásně, takže mě opět bolí celá huba jak mi to rozreje :angry: , ale na rentgenu nic závažnýho, nemám váček, nemám kaz, ani na pradentozu to nevypadá. Asi se mi trochu odchlípla dáseň jak si čistím zuřivě zuby a dostalo se mi tam nějaký dobrý papání a tohle to způsobilo :grinning: , no je to radost, dneska mě úplně dr bolestí ochromila, jak mi tam prala tu deuinfekci k těm kořenům toho zubu :confounded: . No hlavně, že to není něco horšího!!!!!! A co ty Janinko, moc na tebe myslím, uvidíš, že to bude zítra vše OK :wink:
5. lis 2013 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 O zubech jsem se rozepsala výše Janince, takže si to přečti je to chuťárna, ale naštěstí to není nic vážného :wink: . To víš, že ve čtvrtek hned napíšu, co řekli a jak se tvářili a co neřekli atd :grinning: :grinning: . A co ty Jani? Moc na tebe myslím!!!!! Ať se pořádně zskousne, že mu to vzkazuju :grinning:
5. lis 2013 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Petí, ale mám taky zuby, hrozný, psala jsem to výše Janince, tak si počti, ať tě to uklidní, že ty máš jen kaz :grinning: , ale nic si z toho nedělej taky mám trauma ze zubaře, takže trpím jako zvíře :confounded: . Hlavně, abych odletěla do toho Turecka, to víš, to je vždycky tak no :angry: . Ve čtvrtek dám vědět co v Cube, hrozně se těším!!!!
5. lis 2013 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no kaz je to zub kde mi cisti kanalky a bude tahat nervy.. takze bolest i pres injekci a vypadla mi ta vlozka co mi tam dal pred dalsi navstevou
5. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ojjoj, tak to ti taky nezávidím. No nic jiného než si nechat píchnout injekci ti neporadím.....jo a zatnout zuby :wink: . A jak jinak se cít효, Už abys měla tu hysteroskopii za sebou co?
5. lis 2013 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj to jo..ctvrtek se blizi a ja jen doufam ze tam nic nenajdou abychom mohli hned do dalsiho pokusu
5. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@pavlina1976 holky zuby jsou asi hrůza, já mám naštěstí docela pokoj...takže smekám před každým, kdo má tyhle potíže a musí to řešit-je to na hlavě a to je vždycky i nebezpečný, dcera měla zánět a v pěti letech na Ježíška to s ní málem seklo pod stromečkem, prudká otrava...skončili jsme na pohotovosti...
@janice_opice no tak taková kumulace výročí, doufám, že Vám to všem nezkazím...
5. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej chci se zeptat v patek jsem poctoupila ket dnes to je 3 den a mam divne chute kafe pit nemuzu to mne nechutna a pritom jsem ho v sobotu jeste pila a problem mam samej s masem a cajem a test si jete nechci delat je to asi brzo a nebo na mne leze chcripka v patek jsem si tam nechala zavest dve vajicka tak nevim :unamused: ysledek budu vedet 15 listopadu
5. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevis o zubari ktery pribira??
5. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan jestli myslíš že to jsou těhu příznaky tak to určitě ne to je brzy to se ebrijko nestihlo ještě ani zahnízdit to bude spíš sugesce ale tj normální ,vydrž třeba tam budou za 8-10 dní // na testíku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj moc dekuji :wink:
5. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan - on právě hodně ovlivňuje ten utrogestan ...na každou působí jink ...a nevím jeslti třeba nemáš i pregnyl (ovitrill) nebo nějaké další léky
5. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan neboj nejsi sama já na tom příští týden budu uplně stejně tedy pokud bude vubec transfer.......taky se budu každý den pozorovat ach jo to bude hrozný :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 takže ty budeš testovat 12.11 což vychází na úterý teda to budou nervíky co??? budu to prožívat s tebou já tou dobou půjdu na odsátí zítra se to snad dozvím
5. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za chvilku pádím do práce na odpolední ,mě se tak nechce ach jo co se dá dělat . :frowning2: :cry: :confounded: :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa papa, díky a opatruj se..
@utrogestan ahoj, tak to jsme na tom stejně, tedy časově, já byla taky 2.11 na ET, ale mě tedy nic není, můžou to být právě hormony...ale třeba už se ozývá :grinning: :grinning: :grinning: embryjko
5. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jasné okamžitě neschopenka - ale záleželo to na me, nenutil me... :slight_smile: dvojcata jsou automaticky rizikový těhu :slight_smile:
5. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky za info, no tak mě to asi čeká až přejdu z caru k mému dr., no uvidíme :slight_smile: je fakt že bych měla svatej klid, zrovna před chvilkou tady vrčel vedoucí, tak jsem měla sto chutí mu říct že se budu klidně od zítra válet doma jestli se mu něco nelíbí :angry: ale to je myšleno spíš ve srandě :grinning:
5. lis 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan super nick :slight_smile:
5. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek