• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pidisek ahoj, koukám pořád do blogu a čekám, kde jsou fotky z 3D ultrazvuku??? :grinning: :grinning: ty nám prcky nechceš ukázat?? To je přímo esence těhu bacilů....přidej....plííííís
5. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa
@jaka17

Ahoj kočiny, tak jsem se zase vyplašila zbytečně...Dnes ráno testík čárku měl, ale silnější nebyla, možná naopak o malilinko slabší...Takže 100% Pregnyl. Na zítra test nemám a jsem ráda. Zkusím ještě v pátek, to už by měl být Pregnyl pryč.
No, MS má dorazit stejně až za 9-11 dní...Na chvíli jsem byla nejvíc-nejvíc šťastná :frowning2:

Ale nevadí, ještě nic nevzdávám :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj, hele, nic není ztracený..když už jsi s tím začala, tak já bych klidně testila i zítra, ať pro příště víš, jak reaguješ...kromě toho to pregnyl být nemusí...
No, je to na tobě, ale neklesej na mysli..ono pokud by to bylo HCg, tak stejně stoupá skokově po dvou dnech...
5. lis 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :slight_smile: tady jsou pidískové :slight_smile:
5. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek júúú, ty už jsou veliký a krásný...jsem ńáká debilní, u všeho te´d z těch hormonů slzím...hodně štěstí, děťátka...
5. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja u toho bulím taky - a to je uz mesic staré :slight_smile:
5. lis 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek neboj, vydrží ti to celej život :astonished: :grinning: :grinning: já z těch mejch slzím i ted´...někdy teda vzteky,,,
5. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
5. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Spíš si myslím, že ten Pregnyl. Udělala jsem si test strašně brzo, když nepočítám den IUI, tak šešt dní po...Spíš odchází, proto proužek netmavne...
5. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No nádherný pohled, nevýslovná gratulace...Holky, kamarádce se v minulou neděli narodila holčička - Kristýnka.. je maličkata, měla 2, 38 kg a 49cm... Řvala jsem jak malá holka. Přikládám něco maličko z fotek.

Když už tu máme tolik miminek. :slight_smile: nabíjejte se :grinning:
5. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jeeeeeeeee :slight_smile: nádherná - teda...to ti moji budou asi ještě menší ... :slight_smile:
5. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek To asi ano, jsou to mini hovňousci...Ale je to nevysvětlitelnej zázrak... :slight_smile:
5. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to teda jo... Kór pro nas, co podstupujeme všechny ty injekce, transfery..... Ja uz jsem na ne strašně zvědavá, ale snad vydrží co nejdyl v brisku....
5. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek určitě , myslím, že se jim u tebe líbí..
@monyna83 no ta je...já si tu hledám na koníku tyb čerstvý miminka a obdivuju je už dýl...
5. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek To se ti vůbec nedivím :slight_smile: To víš, že jo, pidískům se od Tebe chtít nebude :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Takhle nevypadá, ale ve skutečnosti jsem ještě menší miminko neviděla...Je tak malinká, tak bezbraná...
No zase se dojímám :wink: :wink: :wink: Věřím ti, že už se nemůžeš dočkat, viď? :wink:
5. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Pardón, bylo pro pidíska :slight_smile:
5. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@monyna83

:slight_smile: musí to vydržet ! Abychom šli pěkně příkladem tady vsem!!!!
5. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Takhle nevypadá, ale ve skutečnosti jsem ještě menší miminko neviděla...Je tak malinká, tak bezbraná...
No zase se dojímám :wink: :wink: :wink: Věřím ti, že už se nemůžeš dočkat, viď? :wink:
5. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je božská, fakt...no jo, Janičko...jsme v očekávání :wink:
5. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 je to úžasný, vůbec nechápu jak to muže vzniknout... Jen za par měsíců ....
5. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Je krásná, moc,moc....Já vážila 1,25 kg....a 44 cm...prý jsem vypadala jako králíček :grinning:
5. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 je to zázrak , kterej umí jen žena...nechtěla bych bejt chlap...
5. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 haha, to mi pripomnelo jeden peknej citat:
kdyz buh stvorila muze, v podstate jen zertovala
:grinning: :grinning:
5. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl Teda, tak to je váha...Hmm, doktoři jsou machři, Tahle maličká byla také v inkubátoru a na nedonošeném oddělení...Je to zázrak... :slight_smile:
5. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Krásně napsané, respekt :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 To jo,jsou machři a dnes mám 76 kg... :grinning:
5. lis 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, všicíííí.
tak co ta naše Janinka, už tady čekám, že to všechno bude v pohodě a konečně to zase bude ta naše super Janča, veselá a spokojená...
6. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uz tu napjatě čekám na tu naši opici a na zprávičku :slight_smile:
6. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky tak jsem zpět od mudr. a máme 6 folíčků.......jupí ta elonva je teda super v pátek ještě jednou na UVZ a asi v neděli na odsátí,bože jak já jsem na nervy aby tam byla alespon 3 vajíčka nebo alespon 2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek