• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@mufyxa Tak to je krááásnááá zpráva, folíci at´rostou a vzkvétají....musíme jim věřit, že hezky dozrajou...
6. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit :slight_smile:
@pidisek ty malý pidísci jsou úžasní :dizzy_face:
@jaka17 ahoj bojovnice,vleče se to viď? Jak se cítíš?
@mufyxa to je krásný 6 folíků u minimálky :sweat_smile:
@janice_opice Jani držím palceeeeeee!!!
@pavlina1976 zuby znám v září mi čistili kanálky. tak snad je budeš mít brzy v pořádk ua je dobře,že tam není zánět. Jsem moc zvědavá na tu konzultaci jak budeš spokojená. A pak hurááá dovča. Nechceš mě přibalit do kufru? :grinning:
6. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ahooooj, no to víš, doba hrozná, vůbec to neutíká, tak jsem začala obšívat nově polštáře, trochu pracuju z domova a těším se a současně bojím , testit bych měla až 16.11.už 14 by měla dorazit ms, tak uvidím,, ale vydržím to tak do 12....jak se znám...
a co ty, jak jsi na tom??? :astonished:
6. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 teď je to na prd,jenom čekám na toho 25.11 kdy pojedu k tý Malíčkový a do Cube. Takže se mi to taky vleče. Dneska jsem volala na gyndu,že bych potřebovala napsat od doktorky žádanku na imunologii,s tím,že jsem říkala sestře,že se mi zase nepovedlo to 4 IVF. Sestra nepříjemná jak vosina v zadku. Dala bych jí fakt korunu. :angry:
Toho 12 je tak optimální den,to už bych taky prubla,mohl by se tam už dušík ukázat :wink:
6. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo jo, je to těžký, já se snažím ty pracovníky ve zdravotnictví chápat, ve školství je to podobný, někdy máš lidí plný zuby, ale tak at´to nedělají...
No 12 má synek 21 let, tak mu to dám jako dáreček....
6. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tahle sestra je občas bubák. Ale nečekala jsem že když řeknu,že jsem opět po neúspěchu,že mě odpálkuje. Taky mám problémy a nedovolím si v práci být na lidi nepříjmená. Oni za to nemůžou. No jo co naděláme. Jéé tak to by byl príma dáreček k narozkám. A děti vědí,že chodíte na IVF?
6. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo jo, oba to sledují a na sourozence by se těšili...dcera říká, že si pak taky něco pořídí a já budu hlídat...no a syn je takovej hračička, tak by si aspoń pohrál...
No tak snad se zadaří nám všem...
6. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kde máme tu Janičku, už se nějak začínám bát ...ale snad jen slaví a zapomněla na nás...
6. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to mi povídej...ale to ona by dala vědět i kdyby bylo blbě...snad to je tak , jak si myslíš..já furt právě váhám, jestli jet na nákup ted´, nebo po o, jestli se neozve... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se dnes mate ?:slight_smile:)
6. lis 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
At nezdrzuju.Boze to je krasa videt srdicko :slight_smile:))
6. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice
No Janí my tu čekáme na zprávy!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice juuupiiiiiiijuuuuuuuuuuuuupiiiiiiijuuuuuu :slight_smile:
6. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda Ty jsi nám dala takhle nás napínat a obrázek bude ?

jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
6. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani huráááá,moc gratuluju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka No tak to je super, že to takhle vyšlo.. my to rozjedeme až po Novém roce :wink:
6. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dančo, nebuď smutná, já taky teď jen čekám..
6. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin snažím se být v pohodě :slight_smile: Jedeme spolu čekací vlnu a příští rok to doufám vypukne :wink:
6. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je krása blahopřeju moc moc moc nejvíc ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
pokud to nebude vadit,ráda bych se připojila do vaší diskuse :wink:
Moje zkušenost je taková,že už jsem byla na odběru vajíček,z 20 folikulů se získalo 6 oocytů,ze kterých se podařilo oplodnit jen dve.Jedno jsme nechali zavést,druhé nakonec bohuzel nebylo schopné k zamražení.
Takže jsem teď 14 dní byla jak na trní,čekala na den,kdy si budu moct udělat test a az budu konečně vědět něco víc.
No jenže test se ukázal negativní,byla jsem z toho docela rozhozená,ale všichni mě uklidňovali tím,že je brzy.....pak jsem jela na odběry.Opět jak na trní,musela jsem čekat do odpoledních hodin.
No a pak ten osudný telefonát....Bohužel,je to negativní! :frowning2:
Nevím,kde se stala chyba,ale bohužel embryjku se u mě očividně nelíbilo....
Takže teď čekám na další návštěvu a konzultaci s paní doktorkou a přemýšlím,jestli si při dalším pokusu nenechat raději zavést embryjka dvě,ale mám strach,že pak už by to pojišťovna asi nehradila co?
Máte s tím některá,prosím,zkušenosti?
6. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek
@kamisb
@coralin
@mufyxa
holky my byli ještě v Ikey potom tak jsem dřív nemohla:slight_smile: a halvně jsme se tam pak vykecávali s doktorem, byl uplně boží já mu říkala o tom doktorovi na té pohotovosti, tak říkal, at na to zapomenu a že od tohoto UTZ to plattí :slight_smile: a pak jsme rozebírali porod a hubnutí a pivo a tak :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme tam seděli celkem dlouho...Pak jsem se vykecávala se sestřičkama ,který měly radost :slight_smile:)))
Fotečku samozřejmě mám,ale jaksi na ní ještě není nic vidět. Dle UTZ jsem ted 6+3 cca, což mi vychází o 4 dny pozadu při výpočtu dle OPU,ale on říkal, že je to absolutně v pořádku při té osmibunce, že jí to déle travá než morulce a blastě....jinak mám přesně všechno jak mám mít, pravidelný tvar a to srdíčko to bylo úžasný, manža na to vyjeveně koukal :grinning: :grinning: :grinning: . Příští čtvrtek jdu na první konzultaci k novému Gynekologovi,ale 20.11 jdu ještě do Cube a když se mi nebude u nového gyn. líbit tak můžu chodit(ale to na mě nepráskněte) do poradny do Cube:slight_smile:)))) takže púříští týden UTZ u nového doktora a další týden UTZ v CUbe, snad bude vše OK :slight_smile:))
6. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin no myslím že jsme tady na tom všechny stejně stále čekáme ......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad nám to takhle pěkně bude pokračovat- viděl jedno:slight_smile: ale znáte to, za 14 dní tam můžou být dvě pokud by byly za sebou, ale uvidíme, úplně by mi stačilo to jedno!!!!!!!!!!!!!!krása :grinning:
6. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice super jani super ..moc ti to přeju ,zasloužíš si to štěstíčko už jsi si taky užila dost . :wink:
6. lis 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super ulevilo se mi ...já teda jdu na ULZ až za těch 14 dní, ale snad to bude taky v pořádku, ale je to hrozně dlouhá doba :(

a jako nám se líbí i mastnej flek ..určitě je vidět dutinka a něco v ní :slight_smile: ale dobrá no nutit Tě nebudu ;)
6. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Určitě budou... :wink:
6. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufyxa Děkuju mooooccccc, zasloužíme si to tu všechny, doufám, že to všechno vydrží!!!!!!:slight_smile:))
6. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb broučku určo bude a právě, že je dobrý asi jít až takhle za delší dobu páč to už uvidíš všechno, já kdybych se nevyplašila minulej týden s tou bolestí a nejela na pohotovost tak jsem taky byla v klidu ten týden:slight_smile:)))))))
6. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím - do gennetu se chodí takhle až v tom 8tt normálně, ale mě to prostě přijde hrozně dlouhá doba, ale od pondělí jdu na na pár dní týdně do práce tak snad to bude utíkat rychleji ...ale už bych to chtěla mít za sebou :sunglasses:

posledně jsme byli o 10 dní pozadu a to je moc ..taky to tak pak dopadlo ...ale to jsem neměla takhle vysoké HCG, tak snad je vše v pořádku, ale to víš, že se bojím :(
6. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek