• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
tak první UTZ se srdíčkem, po 10 letech snažení.))
6. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
autor
@kamisb no mně řekl doktor, že to přesně odpovídá,ale podle propočtu od OPU jsem pozadu 4 dny tak snad to nic neznamená, prý je důležitá ta srdeční akce a ten tvar a velikostně to prý je taky v pořádku tak tomu věřím))). A ty to máš jasný takovej bojovník,kterej to musel všechno za ostatní vybojovat ten bude !!!!to už budeš mít rovnou i pohyby:slight_smile:))))))))))))
6. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je krása chci taky takový obrázek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Taky chcíííí. Zamluv mi v Cube taky jedno :grinning:
6. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY POSLALA JSEM VÁM SRDÍČKA NAPLIVANÉ BACILAMA, BOHUŽEL JSEM JICH NEMĚLA TOLIK,ABYCH POSLALA VŠEM TAK TĚM CO JSEM UŽ NEMOHLA POSLAT TAK MÁTE ODE MĚ OD SRDCE OPRAAVDU MOC VELIKÝ PŘÁNÍ,ABY VÁM TO VYŠLO A DRŽENÍ PĚSTÍ.....
6. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho JÁ to dneska doktorovi říkala, že tam přijdou tak 3 spolubojovnice a že jsem říkala, že v Cube umí čarovat, tak říkal, že doufá, že u Vás vyčarují také takový výsledek...Bylo vidět, že má ze mě velkou radost:slight_smile:))
6. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ono takhle pár dní je v pohodě, prý do týdne to je v klidu, on ten prcek urřitě časem dožene :slight_smile:
ale máš krásnou dutinu, já ji posledně měla takovou šišatou ...no musím věřit že to bude vše ok, jinak bych to nervově nevydržela ...

krásnej obrázek ....
6. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo on to říkal, že ta dutinka je ukázková, že je pravidelná a tak jak má být, že právě nepravidelná a jiné tvary není úplně dobře:slight_smile: tak jsem měla radsot, že aspon něco máme normálního:slight_smile:))))))))
6. lis 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no slááááááávááááá, tak já jela nakoupit , když jsi nepsala, a ted běžím div se nepřerazím vo psa a tady tohle.... No , čoveče, když to říkáš tak já měla to vejce při tom srdíčku v 6tt úplně šišatý....takže se asi něco dělo nesprávně...No tak připíjím Birellem na Kazi a Bivoje...
6. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, ZDRAVIM. tezce nestiham, navrat do prace hruza, nevim kde mi hlava stoji a za chvili jdu pro verdikt vyse FSH do caru. drzte mi palce, jsem podelana:(
6. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky esli ovuluju vubec a taky esli napravo, kdyz teda vlevo jsem k nicemu:slight_smile:
6. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak hodně štěstí, ať je hodnota nějaká slušná
6. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 držím pěsti, pak napiš...vidíš Janici??? :grinning: :grinning: trpělivost přináší Bivoje :grinning: :grinning:
6. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: já vim, já jelea z ikey aměla jsem půlku skříně na hlavě a čekala jsem v autě na manžu až vybere prachy na lino a četla jsem si vás v telefonu a tebe s tim nákupem tak sjem si říkala, že ti musim napsat,abys neumřela hlady:slight_smile:
Jak jako šišatou?
6. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!dej pak vědět
6. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Víš co je prča??že jdu na pohovor kvůli práci a ten salonek kam jdu se jmenuje KAZI :slight_smile:)))) no těsně vedle Bivoje :slight_smile:)
6. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice však já se zahlásím,že jsem ta od janice opice :grinning: Akorát mám konzultaci u primařky ale to nevadí ne? A je tam teda jedno srdíčko ,nebudou to dvojky?
6. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 držím palce holka ať je to dobrý :dizzy_face:
6. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no Mudr. Višňová mě zná taky :slight_smile:)) neboj se nic, k té jsem chodila furt, pak mi to vždycky vyšlo časove na Mudr. Budku a ten je taky skvělej, ale ET mi dělala Višnička :slight_smile:))) když jí řekneš, že se kamarádíš s tou, co jí dávali 2 embrya a jednomu se nechtělo z katetru, tak bude vědět páč to moc obvyklý nejni:slight_smile:) taky příjmená Brožová zná si myslim určitě:slight_smile:)))
No viděl tam jedno, ale objevit se druhý asi ještě může později, kdyby byli schované za sebou tak uvidíme, já jsem štastná za to jedno a moc!!!!
6. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no šišatý---ho mám v blogu..prostě zmačklý, :confounded: sice je pravda, že to i blbě vyfotila, z jiného úhlu to bylo jako vejce, ale prostě koukni se sama...to tvoje je ukázkový...Já si stejně myslím, že to je ta vzpurná morulka Kazi
6. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A není to vůbec blbý jméno, náhodou...
6. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 morulku jsem neměla....osmibuňky to byly obě bublinky a já si taky myslim, že to bude paličatá holka :grinning:
6. lis 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já z té tvé fotky moc nepoznám, máš to fakt nějaký zmáčklý to ti teda vyfotila baba!!! :grinning: No, každopádně ted už budeš mít mnohem hezčí a čerstvější fotečku!!!!!takže tuhle můžeš zmuchlat a zahodit! :grinning:
6. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 KAZI ti nepřijde blbý??? Kazi Brožová anebo Bivoj Brož?? týý jo to by tomu chudinkovi děti pěkně naložily
6. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@jaka17
@danaho
DIKY!!!!! jdu. holky ja dycky kdyz k tomu caru jdu, tak se mi dela normalne fyzicky spatne, to je hrozny, mate to taky?:(
6. lis 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bivoj broz je desnej sukatel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zni to tak, sorry :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no, já nejsem pro úplně šílený jména, ale fakt mi věř, že mezi těma všema karolínkama, Aničkama a Natálkama jsem za Kazi ráda, dobře se ve škole pamatuje...no a syn je Vilém a je rád, že se tak nejmenuje každej...no ale pochopitelně nedáš dítěti jméno, který se ti nelíbí... :grinning: :grinning:
6. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no já bych na Bivoje fakt brala...já teda taky nemám nejlepší pocit, hlavně po tý krizi, co jsem tam zažila...
6. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jéééééééééé tak tojsem ráda, že nejsem jediná,kterou to napadlo, jsem to manželovi říkala, že to s těma kancema bude trochu jinak :grinning:
6. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 No my jsme se bavili s mužem u holky bud barborka anebo Valerie a u kluka jsme se shodli akorát na Vojtovi:slight_smile:))
6. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek