• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@sasanka033 já se do Cube vždycky těším, i když dneska jsem měla velikej strach,ale vždycky se tam těším, ale dřív do CAR nikdy!
6. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, já moc chtěla v květnu Sofii nebo Žofii, ale líbí se mi i Valerie, no ale my máme příjmení na R, takže spíš Valentýna, Leontýna...kluk asi Johan, neb manžel je Jan a dvě jména v rodině stejná je na palici...Vojta je hezký...
6. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele tentokrát se žádný šišky konat nebudou!!ted jsei měla krásné hcg a budeš mít krásnou dutinku s miminkem a srdíčkem...když už i já věčnej smolař!!§tak ty s tim hcg určitě!!!!!!vím to!!!!!!! rozjelo se to tu krásně a doufám, že holky budou pokračovat!!!!
6. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Sofie taky není špatný..no taky nechci mít martina juniora nebo Janičku juniorku:slight_smile:))) já chtěla Matěje:slight_smile:))Mně se prostě líbí tak by byl Kuba a Matěj no,ale co manžovi se nelíbí:slight_smile:
6. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 a co když to bude kluk???:slight_smile:
6. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeeežiš Jani, jak bych já chtěla....samým snažením jsem už zblbla , včera jsem měla po dlouhý době obě "děti"doma, dávali jsme si večeři, kecali ..a já jim ráno dělala snídami a svačinku...to jsem už nezažila snad 2 roky, co je dcera odstěhovaná...
6. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mi taky pak všichni říkali, jestli jsem to dávala podle včelky Máji, že dcera je Magdaléna /Mája/a syn Vilík.....no kluk Johánek, ale nevím...
6. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Brožovou nezapomenu tak se jemnovala moje exšvagrová a její ségra je taky Jana :sweat_smile:
@sasanka033 sasy ty jsi mě odbourala tím Bivojem :grinning:
6. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
:slight_smile:) no vidis moje svagrova je taky Jana Brožová :slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 tak kdyz uz jsi u vcelky Máji tak bych rozhodne volila pro kluka HOP
6. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No tak to by bylo těžce avantgardní...říkali bychom mu Hopík...nebo Hippík? to by manžel byl pro
6. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tady ta Jana už Brožová není to byla za svobodna. ALe já jí pořád říkám Brožanko,nový jméno si nepamatuju :slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 @janice_opice holky a co třeba Kulík,Dulík nebo Bubík :grinning:
6. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice HURÁÁÁÁÁÁÁ! Matko mám z tebe radost a moc moc moc gratuluju :dizzy_face:
6. lis 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jak???? Mám už promáčklý palčáky jak je držím poctivě :grinning:
6. lis 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost kujuuuuuuuu :slight_smile:)))
6. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ty jooooooooo to je napad zabiram si Rampu Mac Kvaka :slight_smile:))
6. lis 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já bych brala i Skrblíka,bych mu čórla penízky na IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY!!!! ZAZRAK!!!!
6. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje FSH se z hranicni hodnoty 10,9 dostalo na 2,58!!!! mam funkcni vajecniiiikyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a asi este chvili buduuuuu, nepatrim este do staryho zeleza!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem este plodna!!!!
6. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jako neptejte se me jak je to mozny, ani doktorka mi to nevysvetlila, proste to tak ted hormonalne vyslo a nemusim se tlacit do IVF.
spatna zprava: jsem 10DC a ovulace nejen ze se nechysta napravo, ale nechysta se vubec:(
takze domluva, ze to jeste pristi cyklus nechame, ale kdyby i dalsi cyklus nak ta ovu nestartovala, tak nasadime od toho dalsiho cyklu clostik nebo tamoxifen. ale to uz bude novej rok ty jo...
ale my to chceme prirozene chvili zkouset:slight_smile:
6. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tetičky, tak konečně víme pohlaví (snad už nám to nezmění :grinning: ) - moje intuice mě nezklamala a čekáme holčičku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem šťastná, že je zdravá, ale z pohlaví mám euforii :grinning:
@janice_opice - Janinko, za Tebe jsem šťastná jak blecha!!!
@sasanka033 - taky jsem měla hrozný hodnoty FSH a podívej na ní :grinning: vše bude dobré! Myslím na Tebe!
I na vás ostatní, holčiny!
6. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@brsh ja to vedela!!!! jsem blba, ze jsem ti to nenapsala, pac po bitve je kazdej general, ale hned jak jsem videla tvoji prvni tehu fotku, tak jsem si myslela, ze to bude holcicka:slight_smile: gratuluju!!!! a kor esli sis to prala, to je nadherny:slight_smile:
6. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Mně všichni říkali, že je to určitě kluk :grinning: tak jsem ráda, že jsem jim vypálila rybník, hehe. Děkuju moc, už se na ní strašně těšim! Tak teď ještě Ty a ostatní žáby tady a je to - complete menu :slight_smile:
6. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 To je bomba :sweat_smile: Mám z tebe radost. Tak zatím můžete trénovat a nebude to takový to,že je ovulka tak honem na to... :wink: Bude to jen pro radost.
6. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ja vim, ze to zni blbe, ale ja to proste nejak poznam...nebo jako..myslim, ze jsem se este nesekla. proste se na tu maminku podivam a hned me to pohlavi napadne:slight_smile: ale asi je to nahoda. pac esli ne, zalozim si s.r.o. :grinning: :grinning:
6. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to je krása. Moc gratuluju. A pro holčičku mám slabost i já. :slight_smile:
6. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh bjeeee gratuluju k holcicce.!!!!!Ja ti holka nevim proc,ale ja yi mam taky pocit,ze u nas to bude holka.naky vnitrni tuseni.;)
6. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ty hvězdo :grinning: Já jsem se nesekla už ve 14 případech, ale musím tedy vidět osobně. Já jsem tu žádný fotky neměla ale, až do předminulýho týdne, to jsem dala první xicht :grinning: Je to jedno každopádně - má to dvě ruce, dvě nohy a bijící srdce, jen ať to dotáhneme :sunglasses:
@danaho - děkuju moc :slight_smile:
@janice_opice - Moc bych Ti to přála, Jani! Teď pěkně všechno hlavně v klidu a cácorka se určitě ukáže (časem :grinning: )
6. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh mela, nejdriv jsi dala fotky briska a pak jsi pridala fotku s cervenym vinem:slight_smile: ja tim taky myslela fotky ty zensky, nebo ji videt osobne, ne fotky miminka:slight_smile:
6. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek