• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@sasanka033 - teda tak to je super, jsem si myslela, že se to nemůže takhle zlepšit ...ale co když zázrak tak pořádnej ....to je pozitivní a jistě to půjde ruku v ruce s dalšími zázraky :sunglasses:

hodně štěstí ...ted si hezky odpočiňte naberte sílu a hurá pak na to :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - krásná gratuluji ...tak ať jde vše v pořádku dál :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja taky ne, zrejme by se clovek nemel spolehat na jeden horm.profil, ale porovnat aspon dva...pac takhle ja jsem zila skoro rok v domneni, ze jsme v prdeli, ze mi predcasne starnou vajecniky. no a ted tohle!:slight_smile: takze fakt nikdy neni pozde na zazraky. jen ted aby ta ovu byla!:slight_smile: tenhle cyklus bohuzel ne, snad priste.
6. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no jen jestli předtím někdo neudělal chybu i to se může stát ...

no musíš na to tělo postupně no :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to uz je jedno, hlavne aby to nebyla chyba ted :grinning: :grinning:
6. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - určitě ne ... nebo ten profil můžete zkusit ještě jednou za nějaký ten měsíc ... ale tím se netrap je to v pořádku a to je na psychiku taky hrozně moc dobře :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak Ty jedeš podle břicha, jo? :grinning: tak to jsi dobrá, já koukám na ksichtík.
@kamisb - děkuju moc :slight_smile: no už se Tě nemůžeme dočkat, v létě na chatičce dáme prochajdu :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - hihi to se sice budu teprve někde batolit po porodu doufám, ale srpen by byl fajn ..myslím :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jasne ze ukaze hlavni je, ze tlouklo srdicko
6. lis 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Babi je s dědou na chatě od dubna do konce října - někam se vetřeme určitě :slight_smile: teď jen pěkně odpočívej, ať je vše v pořádku!
6. lis 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no já bych ráda začala od pondělí chodit tak na dva - tři do práce, uvidím co na to v pátek v CARu, ale doma se mi moc být nechce, už mi je docela dobře tak mi to přijde zbytečný ...ale uvidíme no.
6. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jojo, podle briska:slight_smile:
6. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh nááádhera, já si to říkala hned, že i přes pupečník by něco zahlédli,lteda kdyby bylo co...tak jak se bude jmenovat, my to tu s Janicií rozjely v Bivojích a Šemíkách...
@sasanka033 no děvčáka, jen si jde člověk na chvíli po o lehnout a hned takový krásný zprávyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
a kromě toho mám úpocit, že mě začínají bolet prsa...trochu, ale může to být i tím, že doma nenosím podprdu oooúleva
6. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @brsh - holky moc gratuluju!!! Krásný zprávy :wink:
6. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh úžasná je :dizzy_face:

@sasanka033 no kočko to je úžasný, víc takových dobrých zpráv! :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 s tema prsama jsem to taky mela a mam to az doted.:slight_smile:
6. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ti rikam ty nase dvoudelozni rostlinko ted to bude uz vsecko jenom dobry :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nekecej, no paráda maminko!!! Obrovská gratulace, zlato...
Ta změna ti strašně sluší: čeká miminko, termín má v červnu...miláčku,ale změň to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 2014 :grinning: :grinning: :grinning:
Slonice přece nejsi, abys takhle přenášela :grinning: :grinning: :grinning:

No já se snad poseru, pardón...Kurňa, tak strašně Ti to přeju!!!!
6. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já v květnu jsem měla bolavý děsně a po tom ketu ani ´tuk, tak to jsem si říkala, že to nebude dobrý...tak teď snad...
6. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no a co ty, jak je,,,
6. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj zlato, ale jó, dobrý...
To bych nebyla já, abych si dnes neudělala test. Ale dělala jsem do proudu moči-citlivost 25 a slabá čárka tam je, asi jako na tom včerejším 10...Ale asi je to fakt pregnyl...

No a co Ty? Bolej Tě kozenky? To ale zní slibně...Ze by to byl tygl ??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 cece a jooo 2014 :grinning: diky zlato doufam ze ti doputovalo naplivany srdicko.hlavne aby tam Bivoj uz zustal :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no chtela jsem se zeptat na curanky a koukam uz to ctu:slight_smile:
6. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jasně, že u Tebe maminko zůstane!!! Bivoj se přece nikdy nevzdával!!!
Já jsem úplně dojatá, člověče :wink: Fakt, přísahám...
6. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to už si myslím, že žádný prášky nebudou, to už bude ten tyglllll...fakt...protože je to už dlouho a na tom testu z proudu by to nevylezlo, kdyby to klesalo....
@janice_opice janinko díky za srdíčko, ad tebe je to fakt těhotenská bomba a časovaná...
6. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 cece estli ty nebudes tehotna,kdyz jsi dojata ;)))))
6. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Počkej, myslíš, že už to není pregnyl? Hele, ten test jsem vykuchala, pořád jsem na něj koukala, až jsem vykoukala...U toho proužku jsem udělala tečku propiskou. Není to žádná hitparáda, ale trochu vidět je :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co myslíte, holky?
6. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ja cekala jen na to srdicko jak bude a pak rozeslala poplivane bacilama vukol
6. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice srdíčko nepřišlo, ale to nevadí...jsem šťastná za Tvoje srdíčko v bříšku :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek