• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@podzimnice úplně?? víš, že stačí jedna....ale nevím jak na tom jste...
15. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice mam to uplne stejne. mam nejlepsiho chlapa pod sluncem a nikdy s nikym jsem si tolik neprala rodinu. navic je mladsi, takze nekdy i ty myslenky, ze jsem mu zkazila zivot...ze jsem stara rasple, se kterou nebude mit deti :grinning: no nekdy to stoji za hovno, co si budeme povidat.
15. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@podzimnice mno a pak hoděj dítě do popelnice, že :frowning2:
15. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nad tim clovek vubec nesmi premejslet...to bys brecela kazdej den. jaky sou lidi svine a jak se chovaji k detem...
15. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jj pravdu máš...ale nejlepšího chlapa na světě mám já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak nejaky min smutny tema holky: zacla jsem pit kontryhel od 2dc myslim, poprvy to zkousim, tak dam vedet, zda to melo na neco vliv. zatim teda nic nepozoruju, uvidim jakej bude cyklus - delka, bolesti pri ms apod. a dalsi cyklus zkusim i ovu testy. no prej se to musi pit aspon tri mesice.
15. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bohužel je počítáme na kusy, ne na tisíce nebo miliony:(((proto se právě hrozně bojím, že třeba v tom byl ten problém, proč se embr. nechytla a pořád se nemůžu smířit, že třeba dojde na dárce...vždycky, když slyším to slovo, chce se mi brečet...
15. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice hele to je mozna jeste ta "lepsi" (jak jen to muze bejt lepsi) varianta. ja brzo nebudu mit vlastni vajicka a to je asi este horsi, ze pokud by se jednoho dne ivf povedlo, tak miminko ve mne nebude z mejch bunek. s tim se asi vyrovnava jeste hur.
15. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ono je to tezky z obou stran, pro toho, kdo je "zdravej" i toho, kdo "ma problem."ja si vzdycky vycitam, kdyz jsem pred nim smutna, nebo o tom mluvim, ze si to pak bude vycitat. kdybych mela problem ja, aspon by on byl ten silnej, co by me mohl utesovat, ale takhle...no, je to na nic at je to tak nebo tak...
..ale stejne musime vsechny bojovat a vazit si, ze mame aspon sanci, o ktery se pred triceti lety nikomu ani nezdalo...
15. črc 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@podzimnice
@sasanka033 holky hlavně tu nestrašte s takovýma věcma, nevzdávat a bojovat!!!!!! Nám bohužel dojdou prachy tak to je jediný proč to vzdám, ale jinak ne!!!
15. črc 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@podzimnice a měli jste PICSI? Podstoupil Vasectomii?
15. črc 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to me mrzi...a nejde nejak kryo na pozdeji?
15. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pri tom poctu pry picsi nejde, vzali vsecko a jeste ze zmrazenych:( vasectomii nee-pricina nejasna.
15. črc 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak ti prosim te dosla ms po ketu?
15. črc 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice hmm a do jakého CAR chodíš?
15. črc 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj i můj případ :wink: , taky mladší a taky on je úplně v poho, takže jak jsme říkaly s Janinkou, kdyby někde párkrát skočil na nějakou jinou tak mám mimino raz dva :grinning: . jj jak píšeš je to někdy na hovno :grinning:
15. črc 2013 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice po ketu to bylo desny, mam cykly tak 25-26 po ketu jsem mela 36 myslim a dostala jsem to az kdyz jsem vysadila utros a estrofem. pri et mi utros ale ms jen posunul, ale nezabrzdil. takze mne utros ms nezastavi, ale estrofem jo.
15. črc 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice no mas recht. je to tezky pro oba:( ale jak pise janour, nesmime to vzdavat:slight_smile: ja po et a negativnim testu brecela snad tejden a po ketu jsem jen tupe zirala do stropu. este jsem si to neobrecela, nevim kde to ve mne je, ale bojim se, kdy to vylitne ven. a ted teda plany mam, proste hnedle v zari dalsi ivf, musi se to povest:slight_smile:
15. črc 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se k Vám přesunula, protože jsem si na Vás zvykla a chyběli byste mi:slight_smile:
15. črc 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
15. črc 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 presne!!! miminko by mel s jinou asi hned. jooo, zivot je nefer.
autor
@sasanka033 já včera 39DC to se mi nikdy v životě nestalo ještě!!!
autor
@coralin no nám by se po tobě taky moc stejskalo!!!:slight_smile: kdy budeš mít ty výsledky z krve?
15. črc 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ale alespoň máš cykly, já žádný nemám a musím chodit na injekce nebo na pilule, abych to dostala.. když není Ms není ani ovulace, což je blbý...:( jinak k tomu manžovi... a přeskočení na jinou ženskou, to jsme doma taky řešili, když jsem byla v háji, ale muž o tom nechce ani slyšet, není báječnej:slight_smile:?je:slight_smile:
15. črc 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@coralin a já nemám ani jeden vejcovod tak ticho tady bude!!!!!!!!
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no to mam, to je pravda, ale s vajickama, kery jsou k nicemu a takovy bolesti, ze lezu po zdi :grinning: :grinning: :grinning: tak ja nevim esli je o co stat:slight_smile:
15. črc 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice musím mrknout do mailu jak jsem se s Malíčkovou domlouvala, ale myslím, že na kontrolu jdu až 8. srpna, chci s ní taky mluvit a probrat to, co dál. Dohodli jsme se s mužem, že se rozhodneme, právě po tom co nám řekne doktorka.. kdy do toho půjdeme dál nebo zda to odložíme na později... pořád se nějak rozhoduju, je mi bez těch léků líp, i když se někdy cítím jak důchodce, protože mě pořád něco bolí nebo mám křeče v těle.. a tak.. jsem ještě i docela dost unavená:( ale trochu mi splasknul obličej, tak alespoň něco:slight_smile:
15. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak ze mě vytahaj vajíčka, ale štve mě, že se nám nemůže stát nějakej, milej zázrak sám od sebe:( ty bolesti jsou fakt hrozný..:( to ti nezávidím. A co Mojžíšovou, nezkoušela jsi jí na to?
15. črc 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no na rehabce mi rekli, ze pro me mojzisova nema moc cenu, pac pohybovej aparat mam ok. mne trochu pomohla akupunktura, ale po ivf uz tam nechodim a jak oni ty bolesti cinani pricitaji blokade jater, tak po tech hormonech jsem na tom hur nez pred aku.
15. črc 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek