• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Mej se hezky...a brzy si zas napisem, ahoj! A drz se!
26. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já bych nám to tu všem tolik přála, prostě se to povede, víš ta naše skupina byla fakt divná v tom, že všechny (skoro) jsme zažily další neúspěch a krásný to je v tom, že celá skupina se přesunula do nového tématu, které nám založila Janinka....To prostě musí něco znamenat :grinning: :grinning: . Užijte si krásně víkend, hlavně se neuvařte :sunglasses: . A kartu jsem zatím neřešila, je čas, pak tam zvolám ať mi to připraví, že se pro to zastavím :wink:
26. črc 2013 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 bydlíme v krásné lokalitě Prahy 6 a zrovna první měsíc platíme hypotéku na byt, který jsme koupili od města..do baráku dolů město nastěhovalo sociály....:((( neustále vykoplý a rozbitý skleněný dveře, s prominutím "nasráno a nachcáno" v baráku. Muž v tom baráku bydlí od narození a vždy to byl slušný a klidný barák.... Ted opět předevčírem rozbité dveře...tak jsem to nafotila a že teda půjdu na tu správní firmu a město...Dneska se mi vrací dítko po 3 týdnech z tábora, tak jsem včera do pozní noci vyvařovala a pekla - se psem jsem šla později než obvykle asi kolem 1 hodiny. no a dole v prostoru kslepů bordel z popelnic vysypanej a postava...můj muž byl předtím na pivu tak spal jak zabitej a já ho nemohla probudit páč kombinace těžký dřiny v těhle vedrech a piva byla silnější:slight_smile:. tak jsem normálně vzala Kubovu dětskou pistoli(maketu) a jela zpátky dolů do sklepů..tam frajer seděla píchal si pervitin....tak jsemna něj zařvala at táhne hajzl....nebo, že zavolám policajty, pak vyšel z toho bytu ještě jeden zfetovanej chlap a ta ženská - který sociálka odebrala 4 malé děti!! ten chlap šel proti mně tak jsem na něj namířila tou pistolkou a to zabralo(dneska ty makety dělaj fakt věrohodný) ženská zfetlá se rozbulela a ten chlap tam klečel na kolenou s tim at ho tedy zastřelim, že bude klid končeně...naštěstí šla zrovna sousedka taky se psem..... tak utíkala pro manžela a zavolala policajty....hele v tom bytě normální varna na perník, ještě jeden zfetlej a ožralej chlap tam ležel na zemy a kýbl se stříkačkama - ...sousedka to všechno nafotila na mobil..hele fakt to byla noc jak stehno
26. črc 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj, proti poslednímu ketu byl tenhle bezbolestný....celou cestu domů z caru mě jako štípalo v podbříšku....tak snad se ty dva nanúčci zakousli. Včera mě strašně bolela hlava, točila se mi a celý den jsem prozvracela....tak nevim no...dneska už jsem v pohodě, ale po každém jídle mám žaludek jak na vodě
26. črc 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda Jani, ty máš ale zážitky....to jsi odvaha, že ses nebála....
26. črc 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - držím palečky aby to bylo všechno úspěšnější :slight_smile: hezky odpočívej hlaď bříško, choď na procházky a ták :slight_smile:
26. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju, no snad to včerejší zvracení ničemu neublížilo......doufám, že tentokrát to dopadne dobře :slight_smile:
26. črc 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel no já se bála a to dost :slight_smile:))))))
26. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ale nedala jsi to znát, když jsi na toho hajzla mířila ikdyž maketou......
hele po těch letech pokusů otěhotnět, nemáš zkušenost se zvracením???Včera jsem prozvracela celý den, dneska už dobrý, ale po každým jídle mám žaludek jak na vodě a tak nějak mě tlačí ten žaludek
26. črc 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - no třeba TI jen nesedí ten ultroš ...ikdyž jej určitě zavádíš, tak může být špatná kombinace a prcky máš dole, tak snad zvracení vadit nebude. Hlavně aby nebyla teplota.
A nepolkla jsi ten utroš ráno? třeba před KETem ?
26. črc 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb utroš jen zavádim, takže nepolykám....nevím, no snad to bude dobrý
26. črc 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, slečny, dámy a paní :slight_smile:
Tak se připojuji ke snažilkám. Chodíme k Apolinářovi. Byli jsme tam sice zatím jen 2x, ale měla bych dotaz. Posílají mě na průchodnost vejcovodů. Jak do dělají u Apolináře? A jak je to náročné (fyzicky, časově)? Nebudu mít asi hlídání na syna, tak jestli ho můžu vzít s sebou, jestli na mě vydrží čekat (je mu 7 let).

Dále vám všem držím všechny palce, ať vám to vyjde. A ať se ta touha po děťátku vyplní :slight_smile:
26. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel - tak hlavně aby to netrvalo nějak dýl, případně si cinknout pak do CARu co Ti řeknou
26. črc 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, ja byla na zjisteni pruchodu vejcovodu v Plzni - pomoci hysterosalpingosonografie, tady mas odkaz http://www.mta-r.de/allgemein/2011/10/hysterosalpingografie-hsg/
Dychas rajsky plyn s kyslikem, vysetreni zhruba na 1 hodinu a pak jdes domu
26. črc 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak zaplať pánbůh dneska je mi dobře, jen ten žaludek mám jak na vodě.....manžel mi včera řikal, že za to určitě můžou ti naši dva nanúčci
26. črc 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ono záleží jakou metodou tu průchodnost chtěj dělat. Mě to dělali i takovou jakoby pěnou, to sice trochu bolelo, ale trvalo to jen asi 10 minut a mohla jsem domů.
Ale průchodnost se dělá i laparoskopií a to je hospitalizace tak na 2-3 dny. Takže je potřeba vědět jakou metodou to chtějí dělat.
26. črc 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - tak jsou holky na který to působí hned :slight_smile: hlavně na to furt myslíme a tak ...hold to chce jíst po malých porcích, ale častěji. Taky jsi jistě lehce nervozní a ono to všechno do kola ty nevolnosti taky způsobují.
26. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel ahoj :slight_smile: jsem si rikala co s tebou je..to se urco zakousli a to zvraceni na to podle me nebude mit vliv v tehotenstvi se taky zvraci..se tak zakousli,ze uz se nepusti... :slight_smile:
@janice_opice ty mas tedy veci :slight_smile: to bych nedala,me by tam nikdo nedostal...jsi fakt odvazna :astonished:
@marke vitam te mezi nami..se nam ten Apolinar,ale sakra rozrusta :slight_smile: Ja byla na pruchodnosti u sveho gyndare a tady nevim jak to delaji...jinak ja dostala cipek proti bolesti a strikali do me nejakou tekutinu..celkem to bolelo,ale pry se rika,ze cim vice srustu tim vetsi bolest a ja mam uplne nepruchodne tak jsem si celkem uzila..nicmene behem 15min. jsem byla hotova a v pohode a sla normal domu :slight_smile:
26. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no doufám, že se zakousli, pořád hladím bříško a přemlouvám,aby u mě vydrželi :slight_smile:
26. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice teda Jani to je mazec. Jsi odvaha takhle na něj vlítnout :grinning: Hlavně že se ti nic nestalo. Myslíš,že policajti něco zmůžou a dostanou je z baráku?
26. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpovědi, říkali, že to dělají jen nějaký plynem a poslechem (asi kam až došel). Četla jsem i něco takového na internetu, že to je sice nepřesné, ale taky nejšetrnější, pokud zatím žádné problémy nepředpokládají. Pak už se asi dělá něco víc.
Manža je vpořádku (prý nadsamec :slight_smile: )a mě zatím taky nic nenašly. Testy OK, hormony OK, imuno OK (z krve), tak teď mi dali prášky na OVU a přitom zjistí tu průchodnost a pak se uvidí, co dál. Mimčo si moc přejeme, ale do IVF se nám nechce.
To vás taky obdivuju, tolik odhodlání, ale pro mimčo všechno to ostatní stojí za to absolvovat. Držím palce.
26. črc 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani
@lenkafel
@danaho
no holky odvaha - spíš to byl risk,ale už se to fakt nedalo dál snášet tohleto..... Jo policajti prý,když tam byla ta varna tak je to nelegální výroba drog, tak by s tím snad měli něco udělat tak snad:slight_smile:
26. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke Vítej a at se ti brzo zadaří:slight_smile:
26. črc 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj tak ti také přeji hodně štěstí a ať se co nejdřív zadaří :wink: , a jaké prášky jsi dostala na ovu? Jako na podporu, aby jsi měla víc vajíček? Také právě přecházím do Apolináře :wink: .
26. črc 2013 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuji a děkuji. No, četla jsem si taky kousek výš ten tvůj "zátah" na vařiče a popravdě, já bych do toho nešla - asi na to nemám náturu ani postavu :slight_smile:
26. črc 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo tak to tam máte teda pěknej bordel co? Hlavně aby je ti policajti vyhodili a zlikvidovali! To je jasný, že je to nepříjemný! Ale jsi fakt ranařka :grinning: :grinning:
26. črc 2013 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, děkuji. Dostala jsem Tamoxifen. Tak uvidíme. Od svého dr. jsem měla Clostilbegyt a ovu jsem měla, jen v té době bral zase manžel prášky, po kterých měl špatné spermio. Tak možná to všechno bylo jen špatně načasované.
26. črc 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, přidala jsem se k vám, protože jsem četla tu dlooouuuhhhooouuuu diskuzi ohledně apolináře - přes 700 stránek (tedy její konec) a tam byla adresa na tuto část. Navíc mi nepřipadla daná diskuze už dost objektivní. A řešit lázně a výlety v tuto chvíli opravdu nepotřebuji (omlouvám se, jestli se to někoho dotklo).
26. črc 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke Tak to jsem moc zvědavá, také právě o tom uvažuji, pokud dopadne dobře laparka, ale taky uvidíme co nám navrhnou u Apo, mám za sebou 2 IVF obě neúspěšné :unamused: .
26. črc 2013 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani To teda, Apolinář vede :grinning: :grinning: , tak to se už strašně moc těším, až budeme moct říct, že má 100% úspěšnost :grinning: a to si piš, že my ty // (myslím my všechny) tady budeme mít :wink:
26. črc 2013 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek