• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb no holka čéče já ti nevím, mně je kousek už tak jako a když se budu cpát tak budu jako koule ještě než mi vyroste buben
6. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale zase když Ti bude kručet v břiše hlady tak za chvíli se to změní v nevolnost ...to si teda pamatuji u mě ...a to je lepší trošku kynout ;)
6. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo už dělám brambory na raclette, včera nebyl páč jsem upekla babiččinu sekanou jako, že na dnešek a chlapi se na ní vrhli a sežrali ji, takže raclette dneska:slight_smile:)
6. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, to je taková krása, moooooooc blahopřeju holka naše zlatá :grinning: . A moc děkuju za srdíčko :wink: :wink: Úplně mě to dojalo zlatíčko!!!! Tak zítra v Cube u Budky, tak to mu připomenu :grinning: . A jak se jmenuješ dál Janinko? Abych nebyla za úplnou blbku :grinning: . Jo jinak, dnes jsem si byla pro výpis v Pronatalu, tak pro Budku mám vše komplet :wink:
6. lis 2013 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jmenuju se Brožová:slight_smile:))) já mu říkala, že tam přijodu tři spolubojovnice:slight_smile:)) dneska byl úplně super,dle mě měl hodně velkou radost ze mě, kecali jsme docela dlouho:slight_smile:) že ho pozdravuju:slight_smile:) říkal, že doufá, že vám taky udělají zázrak jako mně :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš to se máte ...já zatím nevím co k večeři ...
6. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ted už se jen modlíma,by tam Bivoj zůstal!!! :wink:
6. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ti poradím jo počkej:grinning:
6. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj, moc gratuluju, tak se konečně ukázala :grinning: :grinning: , to víš, holky si dávaj na čas :wink: :wink: . Je to krása!
6. lis 2013 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, to je nádhera, i zázraky se pořád dějí a víš co je nejdůležitější, že na ně věříme :wink: . Takže holka naše zlatá, věř, že v lednu je to tam! Ať si ještě užiješ nějaké to vínko na vánoce :grinning: . Moc ti to přeju moc! Zítra jedeme do Cube, tak jsem hrozně zvědavá. Písnu co nám řekli :wink:
6. lis 2013 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To je jasný! Je to paráda, máš srdíčko a já vím, že to je prostě to správné a bezproblémové těhulkování! Moc si to užívej! Slíbila jsi, že až uvidíš srdíčko, že už si to budeš užívat! A co manžel? šel z toho do kolen? :grinning:
6. lis 2013 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, jj zítra dám vědět :wink: , a spolu v lednu udržíme tu vlnu těch //, je to jasný :grinning:
6. lis 2013 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 však jo budka dneska řekl na všechno předtim i na tu pohotovost zapomente a začínáme ode dneška jo? vše je tak jak má a užívejte si to:slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17, Ahoj Jani, je to dlouhý viď? Moc na tebe myslím a cítím s tebou to mi věř :wink: . Mačkám palce a 12 den to jistí //. Dostala jsi dost slušně poplivaný srdíčko takže je to jasný! :grinning:
6. lis 2013 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no koukal na ten monitor a pak o tom celou dobu mluvil v autě - je podělanej,ale má strach to je jasný :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - to je super :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gratuluji k srdicko zlaticko moje...
6. lis 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc moc moc dekuji za srdicko :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen --- jak dopadla návštěva u MUDr. nějak jsem zapomněla nebo jsi tam ještě nebyla?
6. lis 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no ono je to složitější, 12.11 bude 10 den po ET..tak to prubnu
6. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj pavli, díky, no to víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sledování se začíná mít grády... :grinning: :grinning: zdá se mi, že mě začínají maličko pobolívat prsa a už jsem těhu :cry: :grinning: klasika.Tak zítra samé dobré zprávy a hned to do nás husti, ne že budu čekat bez oběda na raport jako u Janinky :grinning: no ale za ty dobrý zprávy vše 1000X odpuštěno, museli to jít zajíst do IKEA kuličkama...
6. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sakra ja jsem se tak prezrala
6. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 dej mi brouku zitra vedet :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj to je ono, kuličky z Ikey :wink: . Jen se napapkej! Přijedem až večer, tak se pak připojím, přes ten mobil mě to úděsně rozčiluje víš :grinning: . to pozorování je hrozný viď? Ale to máme fakt všichni úplně stejně :wink: , toho se prostě nejde zbavit. Všichni víme, že to nemusí nic znamenat, ale co kdyby :wink: . Myslím, že to vyjde fakt Jani! Takže příznakům zdar :grinning:
6. lis 2013 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To víš, večer až přijedem domu tak odhazuji tašky a ihned zapínám pc a podávám hlášení :grinning: . :grinning: Třeba tady nejsem den a pak se hrozně těším co píšete a že píšete, to je několik desítek stránek ke čtení, jak detektivka :grinning: . Jsem moc ráda, že jsme se tady tak hezky sešly z těch jarních.....Super holky a teď super vlna//. Dávej na sebe pozor matko :wink:
6. lis 2013 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím potřebuji pomoc. oznámila jsem v práci, že v prosinci podstoupíme IVF(asi jsem to neměla říkat, ale přišlo mi to fér) od té doby mi začal v práci teror, samé naschvály, nervy, trápení. Co s tím? jak se s tím poprat abych se netrápila a byla v pohodě?
6. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, holky, jdu tam vrazit Utrouš a pak jsem tuhouš
@pavlina1976 jo jo , dobrou a zítra samé pěkné zprávy
@janice_opice taky dobrou, Kazi Teto a Libuše...
6. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 peto dekuju a nemas za co snad ti prinese stesti :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - tak to nevím, ale mrzí mě to ... :(
6. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek