• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pipinka ahoj, nezoufej, nevím, jak to u tebe v práci vypadá, ale vidím to na brzký odchod na neschopenku a pak na rizikáč...pokud jsou tam takový poměry, není o co stát..
6. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to je fakt že není o co stát, je to děs, doma brečím, nechce se mi tam a v práci samý podpásovky. jsem z toho na nervy. jak mám ale zařídit abych dostala neshopenku? neumím simulovat.je fakt že tohle se fakt nedá.vedoucí je mi furt za zadkem a obvinuje mě z toho že chci odejít před vánoci. dělám pokladní v penny marketu
6. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Ahoj, jsem pro být také na rovinu. Já osobně bych šla za šéfem a zeptala se ho na rovinu, jestli s tím mají nějaký problém....A kdyby mě fakt hodně s.....li, tak bych šla marodit. A tohle bych mu taky řekla, že jestli to vidí takhle, že zítra taky můžu být na marození......Když chceš být upřímná, tak se vším všudy :wink:
6. lis 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Takže v úterý, no hned koukej psát...Mačkám a mačkám :wink:
6. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj to jsem přesně udělala a od té doby to vše začlo. hned byly změny u směn na měsíc listopad,takže mám celý měsíc odpolední. nevím proč, asi abych si to vše vyžrala a kdyxž jdu za vedoucí aby mi řekla proč je taková, tak mě sjede jak šestiletou holku a řekne mi, že o tom nemusí diskutovat :frowning2: jsem už fakt zoufala. Asi se zeptám blbě,ale s čím mám jít marodit když mi nic není?
6. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka No já bych se prostě domluvila s gyndařem, nebo obvoďákem a vylíčila bych jim situaci v jaké jsem. Pro ně napsat ti neschopenku fakt není problém, kor když jdeš v prosinci na IVF. Moc ti držím palce, aby ti to vyšlo! A nestresuj se tím a dojdi za dr, uvidíš, že ti pomůže, že to nebude tak beznadějný jak si myslíš :wink:
6. lis 2013 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka - a kdy začínáš stimulovat ..píchat injekce?
6. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele v tomhle stavu nema smysl IVF.s takovyma nervama!bud to jeste vydrz - kolikatyho mate zhruba zacit?a treba koncem listopadu nebo po pulce zajdi do CAR anebo za obvodnim a rekni jak to je a jestli by neco slo,ze to kvuli psychice potrbujes....zkus to ja to udelala trochu podobne ale z prace jsem odesla uplne uz tam nechci
6. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 presne bylas rychlejsi
6. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 bojím se, že s tou mojí situací mi řeknou, že to musím tam vydržet :frowning2:
6. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb máme přijít 22den cyklu a pak to vše začně. zatím mi dr říkal, že se nemám stresovat a být v pohodě,ale jak??
6. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já z práce zatím odcházet nechci, tady u nás jiná práce není a musím si ji udržet :frowning2:s dr jsme domluvení na 22,.den cyklu a pak že začneme, což vychází na konec měsíce listopadu
6. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak dlouho to tam vydržím je to fakt děs, i kolegyně mi říkali, že po mě vedoucí jde a když najde někde chybu, sjede mě a já pak bulím
6. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka jasne ja sla,ale zkus to s tou neschopenkou a jsem na ni zatim furt a ver mi,ze vim o cem mluvim.kdyz rikam,ze pri IVF je nejdulezitejsi psychicka pohoda
6. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka kdo ti to řekne? dr? Tomu nevěřím. Do jakýho caru chodíš? Ty nervy tomu opravdu neprospívají! A to je tvoje první IVF? Jestli ano, tak nervy teprve přijdou....takže šupej na neschopenku!
6. lis 2013 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě to mi říkali v sanusu. no uvidím jak to půjde zítra a když to nepůjde nedá se nic dělat.ale strašně mě to štve. chodila jsem tam ráda a ted tam chodím se strachem, chjo
6. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj je to naše první IVF. ví, že budu na rizikovým, protože jsme už mockrát potratila a jsem trombofilik.
6. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 chodím do jihlavy k dr.Škurlovi
6. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc, ještě se vás optám jaké jsou začátky s IVF, když jsme domluvení na 22.den cyklu, to se jako domluvíme kdy mi budou odsávat ty vajíčka? nebo co se bude dít? možná se ptám blbě, ale jsem úplně vygumovaná po dnešku :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no tak to se na mě nezlob, ale to je snad jasný, že ti napíšou neschopenku! O tom žádná. To fakt neřeš a dojdi si tam....Nemáš se o čem rozhodovat, to je jasný!
6. lis 2013 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka urcite hele musis byt v klidu a miminko je prednejsi.drzim palce :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc holky, jste zlatíčka :wink:
6. lis 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - to vypadá jako by zkoušel dlouhý protokol ...koukne jestli je vše v pořádku a dostaneš první injekci a pak po MS budeš nějakou dobu píchat denně injekce ...a až pak bude odsátí a pak za pár dní na to transfer embrya ...

..ale jestli je tam taková situace tak bych do CARu zkusila zajet a zeptala se jestli by Ti neschopenku nedali dřív ...nebo většina praktických doktorů ti taky neschopenku napíše ...kor jestli máš nějakého stáléh tak by Ti snad problém nedělal ne?
6. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dr mi říkal, že se mám Objednat na 22 den cyklu a začneme to už řešit.
uj obvodák by mi to snad napsal,ale nevím nevím.On nerad píše neshopenky
6. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji,no za chvili jedem,mam tam byt v pul 9
7. lis 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh MOC KRÁSNÁ PANENKA BLAHOPŘEJU MOC :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
7. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka AHOJKY každý rozumný gynekolog ti napíše neschopenku pokud mu vylíčíš vztahy na pracovišti neboj dávají neschopenku i na deprese a ty taky nejsou vidět a nebo zahrát nějakou chorobu co se dá nahrát třeba bolest zad ale podle mě je lepší narovinu . Neboj vše dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem kočinky tady to je samé pozitivum to by se snad jeden i nakazil takovou radost z vás mám ale sama jsem hrozně vystreslá zítra mám ještě kontrolní UVZ a asi v neděli OPU ach jo těším se zároven bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - neboj, vždyť ten první ULZ byl krásnej tak jistě to bude dobrý a OPU je přeci pohodička :sunglasses: :grinning:
7. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Byla jsem v pondělí, ovulace se teprve chystala, takže jsem vyfásla hned od sestřičky pregnyl, s tím, že si to radši pojistíme. No a teď v pondělí jdu zase, jestli se neudělala cysta a pokud bude vše ok, tak pícháme zoladex :wink: A kdy Tebe čeká utz?
7. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek