• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb jj máš pravdu ale i tak bojím se aby tam bylo vůbec nějaké vajíčko a tak a by se potom hezky dělila a aby ten transfer vubec byl a tak všechno kolem :frowning2:
7. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak to snad všechno stihnete jak potřebuješ.

Já jdu až 20. :(

zítra si jdu ukončit neschopenku pokud mi to teda Langerová schválí a nevím jestli ji nemám ukecat aby se na mě podívala, furt ty vaječníky sem tam cítím :(
7. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - to jsou normální strachy ...bohužel to k tomu patří ...tak se drž
7. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Dr říkala, že stíháme, ale o prsa korejské ženy :grinning: Já budu chodit do práce a dělat jakože nic....ale doma bych zůstala taky ráda.....
Myslím, že snad nebude problém aby se na Tebe podívala. Zrovna dneska ráno jsem si říkala, jak skvělou mám dr, a že snad nebudu litovat, že jsme po druhém neuspěch neodešli....Jak se to blíží, tak nedokážu pomalu myslet na nic jiného a doma o tom pořád slintám :grinning:
7. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - když já nevím kam by jako člověk měl jít, ona se fakt stará a furt něco řeší, telefon zvedne i o víkndu když je potřeba ...ví aniž by se podívala do karty ...myslím, že je super ...a nejede jen v jednom a tom samém více pokusů..prostě zkouší co se dá.

No uvidíme ...myslím že má mezi 9-10 denně sál, tak uvidím zkusím přijít kolem půl 11, ale většinou má pátky docela narvaný ...uvidím promluvím si nejdřív se sestrou a pak uvidím.
7. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak to je dobře, má to vždycky nějak spočítané ;)
7. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Sestřičky jsou taky fajn, ta kudrnatá je anděl :slight_smile: Taky nevím, kam jinam bych měla jít....a hlavně já jsem děsnej konzervativec a miluju svoje stereotypy, takže zvykat si na jiný CAR na jiného dr, to je můj hrob...
7. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj Ivetka je super, ale Anna je poslední dobou taky v pohodě, jeden čas mi přišla hodně náladová, ale teď je v pohodě.
7. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to já taky, jedu teď na víkend za kámoškou tak pokecáme a užijeme si to. Má roční holčičku a chystáme se na bludičkovou noc :slight_smile:
7. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa tak ty už, ale čekáš jak ti to dopadne, ne?
7. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc za srdíčko, teď jsem si všimla, že mi přibylo:slight_smile:
7. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin je napluvany tezce ziskanejma bacilama tak at ti prinese stesti ;)
7. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brouku urco je to dobry,me ty vajwcniky taky pobolivaji.asi to k tomu patri.Zase proc nezkusit UTZ a niminko nevidet,ze?:slight_smile:ale urcite jste v poradku;)
7. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa drzim palce,ty strachy k tomu bohuzel patri.Zname je tu vsechny.Musis pozitivne myslet a bojovat!!!.posilam.poplivane srdicko!!!
7. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju moc moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě dneska nák bolí i podbříšek :( nějak mi je zase dneska špatně :(

ach jo, ale žaludek jak na vodě k tomu asi prostě patří ..jen jsem dneska potřebovala dělat něco do práce a tak se mi docela blbě sedí jak si to bříško mačkám, ale to by přeci děloha ještě neměla cítit ne? vždyť by měla být taková malá ještě.

No uvidím jeslti bude mít doktorka zítra čas, zase pokud by měly být ty vaječníky ještě hodně zvětšený tak nevím jestli bych raději ještě neměla být doa ...tak z toho důvodu bych ráda aby se na mě koukla ...no uvidím jak bude mít čas ...ona mívá fakt ty pátky celkem narvaný :(

a děkuji mamino ;)
7. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to te ještě všechno boli po stimulaci.. Me se vaječníky vrátily do původní velikosti az někdy ve 3 mesici...
7. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já musim nakoupit a do lékárny a mně se tak nikam nechce ...:slight_smile:)) já mám dneska lenoru......Hledám si recepty na vánoční cukroví, chci letos konečně zase péct a i nové druhy...

Jinak jdu příští pátek na pracovní pohovor:slight_smile:)))))) sranda - nástup je tam v únoru 2014 tak do té doby bude vše jasné:slight_smile:))) zkusila bych ješě možnost na půl uvazku páč ta práce by mě bavila a rozjížděla bych to dle svého:slight_smile:)) jen doufám, že kdyby mě vybrali tak jim v lednu zavolám že nemůžu, leda na půl úvazku:slight_smile:anebo z domova...ta práce se dá dělat i z velké části z domova:slight_smile:))
7. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - doufám, ale raději bych asi se podívala
7. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - kdy jsi byla poprvé na ultrazvuku?
7. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak za zeptání nic nedáš:slight_smile:)) a chápu, že je lepší mimino vidět:slight_smile:)
7. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
jak se máme a co je nového???
7. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ráda bych viděla, že je alespon váček a hlavně tam kde má být.
7. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty tam budeš mít už i srdíčko s tak vysokym hcg si myslim:slight_smile:
7. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to by bylo brzo jsem teprve v neukončeným 6tt spíš v půlce asi 5tt+3 dneska podle MS.
to by ještě nemělo fungovat až za pár dní nejdřív si myslím;)
7. lis 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hele já dle UTZ včera byla 6+3, jsme zatím o 4 dni oproti... OPU pozadu no já si myslim, že by to klidně mohlo už aspon náznakem tlouct dík tomu hcg vysokýmu, kadopádně gestační váček a žloutkový uvidíš:slight_smile:
7. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš mně se dneska tak nic nechce, ale musim do tý lékárny chjooooooooooooooooooooooooooooo:slight_smile:)) a taky na nákup chjoooooooooooooooooooo
7. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě se taky nic moc nechce, ale musím dodělat jednu analýzu a pak už se týden chystám utřít prach :( ale pak se zakoukám na nějakou kriminálku nebo tenis a prd z toho :slight_smile:

ale analýzy už mám aspoň půlku ;)
7. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uvidíme ...jestli se budeme dívat a nebo jestli to budu muset vydržet...každopádně dám zítra večer vědět, ale přijdu až tak po 18h domů dřív asi nestíhám
7. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je přesně já ted vždycy čumim na History na americké restaurování a válka skladů :grinning: :grinning: :grinning: a ted musim zvednout tu tlustou prdel a jít do tý lékárny:slight_smile:
7. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek