• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - ale zase venku je pěkně až na ten vítr tak si to užij taky bych se asi měla jít vyvětrat, ale jsem líná :(
7. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no práě já taky,ale už se oblíkám.....lékárnu mám vedle baráku pak půjdu utírat prach a prát a uklízet. tak zatím pa
7. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda a nechceš přijet i k nám :grinning:
7. lis 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj poklade můj, no to jsou mi zprávy a ta fotka je teda přímo katalogová :wink: to je vajíčko jak vymalované, už podle toho je mi jasné, že to bude tak krásná Barunka nebo Valinka až si z toho kluci za patnáct roků vykroutí hlavy :grinning: :grinning: (mimochodem my máme Zoulinku teda jako Zoe, takže já jsem na ty neokoukaný jména hodně :wink: ) Věděla jsem, že tam srdíčko bude, ale když jsi nám do středy zakázala agitačku, tak jsem ani nemohla říct jak moc držím palečky, no hlavně, že teda zabraly, takže od teď už si jen užíváááááááméééééé těhulkooooooo, jo a ten zápis čeká miminko je úžasný sluší ti tak jak ty černobílý svatebky :grinning: :wink: :wink:
7. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, tak jak dnes v tom mega clubu CUBE??? Ten bude za chvilku slavnější než Sparta i se Slávií dohromady :grinning: :grinning: i když u tebe je asi aktuálnější Plzeň :grinning:
Určitě ti tam řekli jen samé krásné zprávy a načerpala jsi pozitivní náladičku, kterou si teď ještě řádsky přikrmíš na sluníčku v Turecku, kde s kámošem obrazíš ty butiky .....no jak to tak čtu, tak to bude přímo mega vlna optimismu, to tě tak nabije na ten leden zlati, že ani nebudeš muset po ETu čůrat ani na testy, protože ta hcg z tebe bude přímo stříkat :grinning: :grinning:
Jinak doufám, že už máš zoubky v poho, nebo aspoň na té nejlepší cestě a dají ti teď nejmíň na deset dní úplný pokoj ...
7. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak jak holka, překecala jsi paní doktorku a taky už viděla to tvoje miminko v akci :wink:
7. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to je mi líto, že v práci jsou takový hlupáci, nechápu, jak někdo může být takový zadubenec a necitlivý, vždyť podstoupit IVF je tak hrozně náročné jak fyzicky tak hlavně psychicky a místo aby nabídli pomoc a podrželi tě, tak to berou jak kus na porážku co se třeba za chvíli nebude hodit.....no v každém případě ti moc přeji holka aby ti to vyšlo na té gyndě, nebo u jiného doktora na brzkou neschopenku a pak už jen sladké prodloužení na devět měsíců a nemusela jsi příští tři roky řešit takovou nepříjemnou šéfovou, která nemůže mít moc bezútěšný život, když si jako ženská nedokáže dostatečně uvědomit, co všechno tě teď čeká.....
jinak podle toho jak píšeš, tak souhlasím s holkama, že to asi budeš mít ten dlouhý protokol kde se začne antikoncepcí a pak začneš teprve píchat, ale k tomu víc nevím, já měla krátký a začala si píchat od prvního dne cyklu a to bylo tak na čtrnáct dní ....
7. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak já dnes od rána v procesu, dojela jsem si do knihovny pro nový oblbovací balíček románů, a taky si půjčila Těhu po čtyřicítce, tak Vás pobavím, pokud tam něco veselého vyčtu...aspoň se tak nesleduju
@mufyxa neboj, držíme palce a nyní jsou na pořadu samé dobré zprávy :grinning: :grinning:
@kamisb no, pracovat se mi taky nechce a už se těším na tvůj obrázek mimča, váček bude vidět určo...
@janice_opice jani , ty to dáš, i ten pohovor a budeš chodit s bruchem do práce...uvidíš...
@pavlaru ahoj a co ty???
7. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 čau Marti, taky se ti líbí Kazi, viď....já už se nemůžu dočkat, jak se to tu v novým roce všechno zvrhne do těhu klubu :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jani tobě to jak utíká.... dlouhé viď, ale už jsi strašně blízko finále, protože dvanáctého je za chvíli už se jen pětkrát vyspíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale jelikož už jsou prsa v akci, tak to vypadá že embroušek už zapíná pomalu disko kouli a brzo začne pořádnou diskotéku :wink: Jinak ty mě vždycky rozbiješ prý Mája a Vilík to nemá teda chybu :grinning: :grinning: to už fakt chce jen toho Hopíka :grinning: :grinning:
No v každém případě na tebe myslím kudy chodím a věřím, že už brzy tu budeš s holkama hrát pořádný karban s fotkama z UTZ :wink:
7. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no vidíš akorát jsem ti psala .....jasný i za mě je Kazi dost cool :wink:
a když jsme u těch jmen, tak jak jsi psala tu Žofii, tak ta se mi taky šíleně líbí a je na mém seznamu jmen pro potomstvo :grinning:
7. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 holči tobě taky mačkám aby ten proužek jen nabíral na síle a udělal tě tou nejšťastnější ženou pod sluncem i když pravda, tady je takových adeptek po víc :grinning: :grinning:
no v každém případě, jsi na řadě, takže ať už teď nebo příští měsíc určitě to tam brzo bude mony :wink:
7. lis 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no jo, to telepatie...čoveče, ted mě ta Žofka úplně přešla a mám v pácu MIu a Josefínu....ale to trošičku předbíhám, žéééé....no a co manžel, ještě se nechystá pod kudlu???ví o pitvě kapra???
7. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krásné 3D fotečky, tam je vidět, že to je princeznička i bez ukázání krůtičky :grinning: je fakt nádherná a navíc opravdu vidíš jak bude vypadat až jí budeš mít v únoru v náručí, mě osobně to hodně tenkrát dostalo, jak je tam ta podoba reálná se skutečností, když to tak člověk srovnal :wink: tak ať jste i nadále zdravé a spokojené babenky
7. lis 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no holka já nevim, uvidíme, vím, že to dám tady na tu pozici jsem akorát a akortá kvalifikovaná, psoledně mě nechtěli, že jsem překvalifikovaná, jen nevim,jelsti by mě zaměstnali na plnej, když bych byla těhule víš to asi nehrozí:slight_smile:)) uvidíme ja se s nimi kdyžtak doluvím
7. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj miláčku, no hele byla jsem štastná jako blecha a oc si přeju,aby tam už prdola zůstal a zdárně překlepali těch 12 tt a pak sjem mohla začít nakupovat:slight_smile:)))))))))))))))))))))))). Co ty ty moje zlato ??jak se daří tobě????Zoe je pěkný jméno zajímavý:slight_smile:))))) :wink: ty jo no uvidíme:slight_smile:
7. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tyto teda sázíš ty jména :grinning: no je vidět rozhodná ženská, já se ve všem plácám a špekuluju sto roku než na něco dojdu a pak nakonec zjistím, že to první bylo nejlepší :grinning:D a neboj nepředbíháš, teď je tu tolik zázraků nahromadě, že ty jim neunikneš taky :wink:
to víš, že o pitvě ví, protože dvakrát zasraná koupelna od krve v naší veget domácnosti ho pobavila neméně jako mě :grinning: :grinning: ale vůbec to na něj nezabírá, prostě přestane mluvit a převádí téma a to už jsem i přitvrdila a vyhrožuji kde čím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ahoj no až zítra to zkusím ..dneska se ještě "válím" doma, ale byla jsem teď na procházce a bylo venku fakt krásně
7. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice úplně tě chápu, ještě to mám celkem v živé paměti jak jsme šli na UTZ kde bylo to první srdíčko je to pecka velká ....né to u tebe po toliko snažení, ještě ten dvanáctý týden je taková ta meta, kterou už má člověk radši za sebou než před sebou, ale i to uteče (vždyť už se známe od června a příjde mi to jak celá věčnost, takže to letí hrozně :grinning: :grinning: ) a neboj i tam bude všechno v pořádku a pak už budeš jen stresovat jak jsou ti malé těhu gatě :grinning: :grinning:
Nám se Zoinka, Zouška, Zouí hrozně líbila, rodině se to sice moc nezdálo, ale teď jak si zvykli tak říkají, že by ani jiné jméno nechtěli :slight_smile:) takže i Kazi by byla spokojená :wink:
7. lis 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha tak to jsem popletla, vlastně jo psala jsi že má pátky nabyté ta paní doktorka, no to víš je to tu jak román na pokračování, takže ani knížky už nemusím číst, vždycky dojdu sem dočtu deset stránek a mám dost :grinning: :grinning: já jsem byla s malou taky na vycházce ráno a byla chudina i zpocená, jak jsem jí navlíkla a ono tam bylo fakt horko a pěkně :sweat_smile: no takže jsme vlastně dnes obě byli na vycházce s malou jen ta moje už chodí a ta tvoje se ještě nesla u mámy v bříšku :wink:
7. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já se z tebe picnu holka, tak to je zpráva jako prase!!!!!!! to snad ani není možné já že jaké zázraky umí dělat Janča a ty naráz taková bomba, jako fakt ti to moc přeju sasy to nemá chybu, bude domácí bušení a příští měsíc až klapne i ta ovulka jak má, tak je to snad jasný a ani tě do lednovek nepovýšíme :wink:
7. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 brouku no nevim.llepší Valerie nebo Barunka:slight_smile:))) s Kazi by to měla fakt těžký:slight_smile:))) no snad to uteče...příští týden jdu na novou gyndu...už se přihlásit a na prohlídku tak počítám, že bude další UTz a tejden an to mám poseldní utz v CUbe, tak aspon budu každý týden vidět ty pokrorky doufám no a pak do půlky prosince a bude...ufffff ..jojo člověk se posouvá po malích krůčccích
7. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to uvidíš, jak se budou tvářit, ale je jasný, že si plánuješ spíš tu mateřskou a pak se uvidí..naštěstí v Praze není taková nouze o místa...
7. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no Zoe je krásný jméno...ale my máme krátký příjmení, tak k tomu jde delší jméno...no teda Mia delší moc není....krásný je i Laura....
7. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no já bych chtěla dělat něco na půl úvazku z domova což tady by to myslím šlo, no uvidíme jak na tom budou a co budou očekávat a jeslti mě vyberou, ale jako jdu tam....
7. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Laura je taky parádaaaaa jééé se mi nějak ten seznam jmen rozšířil:slight_smile:))
7. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - hihi zatím nemusím někoho nabalovat :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky - tak dnes vysledky amniocentézy a jsme v poradkuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: jupiiiii :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pidisek - tak super gratuluji ....
7. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky jak ti je?? co jste dnes vyvadeli??
7. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek