• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@petulak1988 já se jen ptá, páč už dlouho všechno platim sama víš tak nevi jak je to s doplatkama -vlastně pokusů jsem cálovala z vlastního a 3 mi hradila pojištovna
7. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Kamarádka v tomhle balíčku měla ICSI, prodlouženou kultivaci a zamražení zbylých embryí :wink:
7. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen v tech 15000??
7. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice j ,ja to sama nevedela...tech 8 budu platit za picsi a imsi
7. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jojo, přesně tak.
7. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 @pavlina1976 @jaka17 @mufyxa - holčičky, moc vám děkuju :slight_smile: Je to takovej zázrak, už se hrozně těším, až ji budu mít u sebe. Je to naše vysněná princezna :wink: Držím všem palce a pořád na vás myslím, ať už si obdivujeme vzájemně fotky z 3D a pupíky :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak to by u apolinare bylo 5za prodl. klutivaci,3 za zamrazeni a icsi 8 takze to tu vyjde na mene, plus potrebuji jeste tamty metody,to je fajn
7. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To teda jsem docela překvapená, jak je Apolinář hrozně drahej :confused:
7. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no oni to ICSI maji rozdelene podle poctu vajicek na 4 6 a 8 TISIC :slight_smile: NJN no...dame ted vsechno hlavne aby to vyslo
7. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To je jasné, jsem na tom podobně :wink:
7. lis 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak si musime drzet pesti :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ahoj zlato, jsi strašně moc hodná, ale dnes na 10IU takřka nic :frowning2:
Uvidím, ještě je čas, všechny ty proužky způsoboval Pregnyl, alespoň teď už vím, že se ne nadarmo říká, vydržet alespoň 10 dní. MS má přijít až za týden, tak naděje pořád je, ale jsem trochu skeptická...
No a co ty? Nevím, jestli jsem Tě jen nezaregistrovala, ale dlouho jsem tě tu neviděla :frowning2:
7. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj miláčku, Pregnyl odešel....
7. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Budu spoluzakladatelka, zlatí.. Tak jak se máš? Jak Ti je?
7. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neklesejte na mysli, my taky jedem druhé kolo IVF v lednu :slight_smile:, přidávám se do party, tedy pokud budu teď po tej hysteroskopii ok, až odstraní ten polyp. a mužskej v lednu kontrolní spermio po operaci. Na IUI to asi nebude, byl by to hodně velký zázrak.
7. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jo přesně nám to tady vyšlo jako samoplátcům o dost levněji než v Iscare skoro o 20 tisíc a to je fakt rozdíl
7. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 bobísku vždyt ty by jsi to chtěl po těch miminkách moc brzo, dej jim čas..po IUI je to přece ještě delš doba než,když ti tam dají hotová embryjka..než se oplodní než doputujou a tak.......tak halvně neklesej na mysli a počkej do MS, proč by to nemohlo vyjít,ale musíš dát tem prtouskům trochu čas!!!!!!!budu mačkat dál!!! :-*
7. lis 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jsi moje zlato, viď? Taková hodná přející dušička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes jsem byla za tou kamarádkou, malinkoujsem si poprvé troufla vzít bez rychlozavinačky. Je to pidísek, fakt že jo...Ale nepopsatelnej pocit...Dokonce jsem jí i přebalila, byla pokaděná až na záda :grinning: :grinning: :grinning:
Ale i ta podělaná prdýlka mi přišla úplně dechberoucí... No milovníček mrňavej :wink:
7. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to tu s vámi super, jedu teprve domů z práce a jedna holčička mi darovala obrázek, co nakreslila a je na něm taková malá rozkošná princezna....tak si říkám, že takovou bych přesně chtěla
@monyna83 ahoooj, já to vidím, že 12 to tam bude, neboj....musíme to dát...
7. lis 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaka17 Jsi zlatá, moc děkuji a uvidím...
To je krásné princezna, navíc s ladnými ženskými křivkami. :wink:
Víš, já jsem si vždy přála mít chlapečka, ale dneska je mi to úplně jedno. Navíc, když se chodím šmajchlovat s takovou kráskou, jako je Kristýnka... Naprosto Ti rozumím a jak správně říkáš, my to prostě dáme :wink: :wink: :wink:
7. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty zvířata u nás doma jsou nějaký rozežraný!!!!!
7. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - já jsem Tě původně varovala aby jsi to zkusila těch 14 dní vydržet ...ale neztrácej hlavu ještě seš ty // mohou objevit....
7. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ale to víš, že je to krása a kluk nebo holka dyk je to jedno, halvně, že to mimínko bude zdravý !!!!!!
7. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já vim, já vím... zasloužila bych... Ale zas na druhou stranu alespoň vím, jak na mě Pregnyl působí...
To víš, že jsem vytrestala jen sama sebe...Jsem netrpělivka, mám to mít...
7. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb když ona si mona nedala říct:slight_smile:)))))) ale já to chápu:slight_smile:
7. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 ahoj, víš moje šéfová je ženská, která má dvě děti, je dvakrát rozvedená a bydlí u rodičů, kteří za ni všechno udělají. Na jednu stranu mi přeje hodně štěstí a jakmile má špatnou náladu jde po mě šíleně.dneska byl v práci klid, byla celý den na školení,ale co mě čeká zítra z toho mám strach. s ničím není spokojená a nelíbí se jí když se vzepřu. nenechám si s..t na hlavu od nikoho. A když se mi to nelíbí, proč bycvh to neřekla, ne?
holky atikoncepci mám zakázanou od dr
autor
@jaka17 jé to je moc krásný a milounký!!:slight_smile:)) takhle neumim malovat já ani dneska:grinning:
@janice_opice Zvířata??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice Zdravý a naše!!! Tak tak :wink:
7. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jo, nakrmila jsem kočky, papoušky, Agamy a ted jdu nakrmit psa,ale všichni se na to vrhli a ted mi ještě lezou do talíře syčáci......
7. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek