IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
7. lis 2013
@janice_opice Zvířectno neposedné..Mamko, jíš za dva, nedej se 😃 😃 😃
petulak1988
7. lis 2013
@janice_opice jj fakt to vyjde levneji ale i tak je to se vsim docela mazec 😃
janice_opiceautor
7. lis 2013
@monyna83 čéče včera jsem měla fakt ukrutuje hlad jako, že i furt kručelo v břiše, i když jsem jedla..dneksa je to o něco lepšíale taky mám hlad furt, to se mi nikdy nestalo....

No nic mažu ro Kubíka na skauta🙂
janice_opiceautor
7. lis 2013
@petulak1988 no bud ráda že ted je to naposled, pá 80 tisíc neni už vůbec nic moc!!🙂) takže ted to ber tak, že do toho jdeš naposled a pak budeš těhotnět a hotovo maximálně půjdeš pro druhý,ale to by ti ohl vyjít KET..
musim mazat pro toho synátora nebo tam bude stát před klubovnou🙂
petulak1988
7. lis 2013
@janice_opice jj doufam ze to bude naposledy... no tak uvidimee... 80 je sila.. no na priste mam kdyztak ten puregon jeste v lednicce,a mozna zbyde gonal..uvidime
pidisek
7. lis 2013
Ja teda za PICSI, PK, zamrazení, AH a léky platila 40tis...
kamisb
7. lis 2013
@monyna83 - všechny jsme netrpělivé s tím nic neuděláme no ....ale nevzdávej se
mufyxa
7. lis 2013
ahojky kočenky já jsem platila za minimálku cca 12000, ted s tou elonvou je to 25000,-
janice_opiceautor
7. lis 2013
@pidisek to je dost ne?
janice_opiceautor
7. lis 2013
@pidisek I kdyz treba ty leky dost odvisi od toho kolik jich potrebujes no..
janice_opiceautor
7. lis 2013
Vcetne PIcSi,Ah, mrazeni a vseho?
janice_opiceautor
7. lis 2013
@mufyxa ten fotazek viz vyse byl pro tebe 😉
pidisek
7. lis 2013
@janice_opice ja nevím ale celkem to bylo těch 40....
mufyxa
7. lis 2013
@janice_opice nene bez mražení bez picsi a bez prodloužené kultivace ,měli jsme vždy jen jednoho bojovníčka takže nebylo co zamrazit a manža má spermio docela fajn tak nám stačilo icsi a povedlo se . 😉
monyna83
7. lis 2013
@kamisb Nevzdávám, pokud to nevýjde, chci ještě do konce zkusit IUI a v lednu kdyžtak IVF...
monyna83
7. lis 2013
@janice_opice Jen koukej pořádně dlabat, mamčo 😉 a utíkej pomalu 😃
kamisb
7. lis 2013
@monyna83 . my měli 3x IUI až to třetí se povedlo, ale pak to teda nevydrželo ...to IUI prý chce víc pokusů pokud je čas a nic Tě netlačí ..ale taky to jsou asi nervi ...furt tam chodit a doufat no 😞
monyna83
7. lis 2013
@kamisb Jasný, do CAR chodíme teprve půl roku, co bych chtěla za zázraky...Ale snažíme se 6 let...
Máš pravdu, ve finále jsou ty nervy asi pro každou, která čeká na verdikt úplně stejné...Kolik je ti let?
janice_opiceautor
7. lis 2013
@monyna83 dočkáš se neboj holka a určo dřív než sje se dočkala ted ja🙂)))
jaka17
7. lis 2013
@janice_opice holky, všechny to dáme, máme tu chodící důkaz, že kdo vydrží, vyhraje...vi´d, Janinko
monyna83
7. lis 2013
@janice_opice Jasný, to víš, že jo 🙂 Každá se dočkáme 🙂
janice_opiceautor
7. lis 2013
@jaka17 BABA pravdu díš, snad to ten chodící důkaz dotáhne až do konce.-)
coralin
7. lis 2013
@janice_opice děkuji Jani, jsi zlatíčko:-)
coralin
7. lis 2013
@petulak1988 Ahoj Peti, Ti to spočítali na 80? V Cube?
janice_opiceautor
7. lis 2013
Jo holky mám doma knížku takovou tlustou a ta se jmenuje "Jak se bude jmenovat?" a už mám jméno pro chlapečka: Andělín 😃
janice_opiceautor
7. lis 2013
@coralin nééé ě to vyjde vždycky tak na 80, ted o maličko mín neblázni Peta to má ješt na pojištovnu🙂 v Cube ji to naopak vyjde levněji než u Apolináře
coralin
7. lis 2013
@monyna83 Moni, to dáš, půl roku je krátká doba a jsou tu holky co to daly i na poprvé 🙂
sasanka033
7. lis 2013
@meyryen apolinar neni drahej! jak jste na to prisly holky? za PK se neplati nic, proste bud embryolozka rekne, ze ji potrebujes, nebo ne a pak ji proste mas a basta. za zamrazeni embrya platis asi trojku, pak za rozmrazeni myslim 2.800 nebo obracene, uz nevim, za AH napriklad se neplati taky vubec nic. no a za ICSI fakt podle kusu nejak. myslim ze nas vysly 2 vajicka na 2.500 nebo tak nak. to vam prijde drahy?
coralin
7. lis 2013
@pipinka Musí to být pro tebe, ale hroznej stres. Měla jsem takovýho druhýho šéfa, ještě k tomu byl gay, zákeřňák, co měl rád jen kluky....
sasanka033
7. lis 2013
@monyna83 cau zvire🙂 no ja se mam na hovno, boli me bricho, jak na ms a jelikoz nekolik noci po sobe zas vstavam na curani, tak se obavam, ze ty chlamydie nejsou doleceny. jsem 11DC, foliky zadny, zato kvasinky asi, nevim a este mi na gynde dneska rek, ze mi vlastne s tim nepruchodnym vejcovodem hrozi mimodelozni. ja jsem to tak nak vedela, ale asi jsem to uplne nechtela slyset. no a od nedele jsem silene unavena, cejtim se jak po kocovine kazdej den a pritom nemuzu usnout.
takze zadny pozitiva, ani jistoty 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli