• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice Zvířectno neposedné..Mamko, jíš za dva, nedej se :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj fakt to vyjde levneji ale i tak je to se vsim docela mazec :grinning:
7. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 čéče včera jsem měla fakt ukrutuje hlad jako, že i furt kručelo v břiše, i když jsem jedla..dneksa je to o něco lepšíale taky mám hlad furt, to se mi nikdy nestalo....

No nic mažu ro Kubíka na skauta:slight_smile:
7. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 no bud ráda že ted je to naposled, pá 80 tisíc neni už vůbec nic moc!!:slight_smile:) takže ted to ber tak, že do toho jdeš naposled a pak budeš těhotnět a hotovo maximálně půjdeš pro druhý,ale to by ti ohl vyjít KET..
musim mazat pro toho synátora nebo tam bude stát před klubovnou:slight_smile:
7. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj doufam ze to bude naposledy... no tak uvidimee... 80 je sila.. no na priste mam kdyztak ten puregon jeste v lednicce,a mozna zbyde gonal..uvidime
7. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda za PICSI, PK, zamrazení, AH a léky platila 40tis...
7. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - všechny jsme netrpělivé s tím nic neuděláme no ....ale nevzdávej se
7. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky kočenky já jsem platila za minimálku cca 12000, ted s tou elonvou je to 25000,-
7. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to je dost ne?
7. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek I kdyz treba ty leky dost odvisi od toho kolik jich potrebujes no..
7. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcetne PIcSi,Ah, mrazeni a vseho?
7. lis 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa ten fotazek viz vyse byl pro tebe ;)
7. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja nevím ale celkem to bylo těch 40....
7. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nene bez mražení bez picsi a bez prodloužené kultivace ,měli jsme vždy jen jednoho bojovníčka takže nebylo co zamrazit a manža má spermio docela fajn tak nám stačilo icsi a povedlo se . :wink:
7. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Nevzdávám, pokud to nevýjde, chci ještě do konce zkusit IUI a v lednu kdyžtak IVF...
7. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jen koukej pořádně dlabat, mamčo :wink: a utíkej pomalu :grinning:
7. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 . my měli 3x IUI až to třetí se povedlo, ale pak to teda nevydrželo ...to IUI prý chce víc pokusů pokud je čas a nic Tě netlačí ..ale taky to jsou asi nervi ...furt tam chodit a doufat no :(
7. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jasný, do CAR chodíme teprve půl roku, co bych chtěla za zázraky...Ale snažíme se 6 let...
Máš pravdu, ve finále jsou ty nervy asi pro každou, která čeká na verdikt úplně stejné...Kolik je ti let?
7. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 dočkáš se neboj holka a určo dřív než sje se dočkala ted ja:slight_smile:)))
7. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice holky, všechny to dáme, máme tu chodící důkaz, že kdo vydrží, vyhraje...vi´d, Janinko
7. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jasný, to víš, že jo :slight_smile: Každá se dočkáme :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 BABA pravdu díš, snad to ten chodící důkaz dotáhne až do konce.-)
7. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji Jani, jsi zlatíčko:slight_smile:
7. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Peti, Ti to spočítali na 80? V Cube?
7. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky mám doma knížku takovou tlustou a ta se jmenuje "Jak se bude jmenovat?" a už mám jméno pro chlapečka: Andělín :grinning:
7. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@coralin nééé ě to vyjde vždycky tak na 80, ted o maličko mín neblázni Peta to má ješt na pojištovnu:slight_smile: v Cube ji to naopak vyjde levněji než u Apolináře
7. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Moni, to dáš, půl roku je krátká doba a jsou tu holky co to daly i na poprvé :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen apolinar neni drahej! jak jste na to prisly holky? za PK se neplati nic, proste bud embryolozka rekne, ze ji potrebujes, nebo ne a pak ji proste mas a basta. za zamrazeni embrya platis asi trojku, pak za rozmrazeni myslim 2.800 nebo obracene, uz nevim, za AH napriklad se neplati taky vubec nic. no a za ICSI fakt podle kusu nejak. myslim ze nas vysly 2 vajicka na 2.500 nebo tak nak. to vam prijde drahy?
7. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Musí to být pro tebe, ale hroznej stres. Měla jsem takovýho druhýho šéfa, ještě k tomu byl gay, zákeřňák, co měl rád jen kluky....
7. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 cau zvire:slight_smile: no ja se mam na hovno, boli me bricho, jak na ms a jelikoz nekolik noci po sobe zas vstavam na curani, tak se obavam, ze ty chlamydie nejsou doleceny. jsem 11DC, foliky zadny, zato kvasinky asi, nevim a este mi na gynde dneska rek, ze mi vlastne s tim nepruchodnym vejcovodem hrozi mimodelozni. ja jsem to tak nak vedela, ale asi jsem to uplne nechtela slyset. no a od nedele jsem silene unavena, cejtim se jak po kocovine kazdej den a pritom nemuzu usnout.
takze zadny pozitiva, ani jistoty :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek