• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@sasanka033 a základ za nativ nebo IVF?
7. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 psala Peta, že jí to ted vyjde levněji:slight_smile: ale asi hlavní je tam ten přístup si myslim:slight_smile:
7. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my už jsme to probrali s doktorem a zkusíme minimálku, takže to mám trochu o jiných penězích. Jen mě překvapilo, že to co mi říkala třeba doktorka v Iscare, že nedělají tak tady to dělají.
7. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin v |Iscare mají moc nos nahoru a jsou strašně drazí.... jsem tak ráda, že jsem odtamtud šla pryč!!!!
7. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ty ceny co jsem psala jsem mela u IVF v dubnu. ackoliv mozna kecam s tim ICSI, to jsme dali 4000,- za dve vajicka. ted jsem byla ten cenik hledat, ale nenasla jsem ho kurna:slight_smile:)
7. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - je mi 35 to už taky není nejmíň :slight_smile:

a zázraky chtít můžeš :slight_smile: ..každá je chceme
@coralin Jasný, Kačenko :slight_smile: jsem docela v pohodě, přece mě to hned nepoloží :wink:
@janice_opice ja si ani na ceny, ani na pristup u apo nemuzu stezovat:slight_smile: soukromej car je proste od toho, aby na tom vydelaval, takze se podle toho taky musej chovat a vypadat. to plati u kazdyho soukr versus statniho zdravotniho zarizeni.
7. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Krásně řečeno :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 statečná holka :slight_smile: a ty jdeš teď na IUI?
7. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kvuli tobe by meli pridat jedenacty prikazani, ze netestujes tehotenstvi sveho drive nez 10.den!!! :grinning:
7. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@coralin Byla jsem minulé úterý :wink:
7. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mno hele ja tam nikdy nebyla jen Peta psala,ze ji to ted vyjde levneji....tak proto.ja mam se statnima institucema dost bidny zkusenosti tak bych asi apo nevolila :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak teď si mě fakt pobavila, tlemím se jako blázen... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 já nechci být nijak v opozici, ale kdybych měla srovnat jednání v Podolí a v Iscare, tak to bylo v Iscare o 100% lepší. Ceny jsou teda o dost odlišný, překvapilo mě třeba Pisci, kdy v Podolí stálo 3000 a tady asi 13000, což je děs, ale podpora a přístup byl skvělej. Nakonec jsme se obešli i bez PISCI a v tom novém caru také říkali, že to je jen další test za který chtějí cary prachy navíc.... ale je pravda, že ceny soukromých carů a státních se liší hodně.
7. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 super, tak to už jste určitě 2:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin tím si nejsem moc jistá, ale jak už jsem psala, ještě je čas... :wink:
7. lis 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no dyt jo, o tom to je, soukromej car z pacientu zije, takze je v porovnani se statnim drahej, ale zas se musi chovat trzne, takze by si pacienty mel predchazet a vypada luxusne. tak mi prislo divny, kdyz peta pise, ze ji to v cube vyjde levneji, resp. jsem chtela napsat kolik to stalo u apo me, protoze si nemyslim, ze je to drahy no. proste kazdy ma svoje. v soukromym caru si za tu peci preci platis tezky prachy, tak se musej chovat hezky. ve statnim je asi zase dost snadny narazit na doktora se spatnym pristupem...
7. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No sim Tě, co to zas je??? Hele, když je to takhle na prd, tak se vyprďánkujte na IUI a domácí snažení a jděte rovnou do IVF. Předejdeš tak všem rizikům...
7. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to jsem rada, aspon nekdo...:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jakejm rizikum?
7. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Drahoušku, Ty jsi udělala jedině dobře, že jsi odešla. Já měla super doktorku se kterou jsem si sedla a i primář byl fajn, ale miminko mi neudělali:slight_smile:))) :frowning2: a teď vím, že by neudělali ani nic navíc, ale říkala jsem si, že si ještě skočím schválně na konzultačku tam i do Cube, abych věděla v čem se postupy při minimálce lišej, ale doktůrek byl moc příjemnej a mluvil rozumně.
7. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak tyhle ceny to už je jiný kafe, než které tu psala @petulak1988 . Nevím do Apolináře nechodím, právě proto mě ty docela vysoké ceny překvapily...PK za 5000 mi přišlo dost....
7. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to mě třeba vadilo u doktorky, že místo toho, aby mě podpořila chodila jsem ze státního caru kolikrát strašně naštvaná a rozhozená. IVF nás vyšlo asi na 24 000..
7. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ coralin zacinam v tom mit hokej a kde jsi byla ted teda?:grinning:
7. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen no ja nevim, mozna to mezitim nejak zmenili, peta mela ivf tusim v zari, ja v dubnu...ale jak rikam, za PK jsem neplatila, proste bud je to treba nebo ne, nic se nepredplacis. to mi treba prijde super pristup.
7. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 zbytečným nadějím, mimoděložnímu...
7. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to mi přijde taky dost, v Iscare to bylo 3500, ale zase třeba jiné úkony byly dražší např. to PiSCCI
7. lis 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to me mrzi no...to ja kdyz jdu k jirsovy, tak odchazim s usmevem na rtech...at uz jde o cokoliv.
7. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 aha, jasny. no ted bude stacit, kdyz budu chodit na UTZ a kdyz bude folik nalevo, tak budeme ovu ignorovat. a kdyz vpravo, tak hura na IUI a domaci pokusy:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek