• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Nebo tak, to zní dobře... takže v lednu, pokud se nezadaří dřív, tak se sejdem u APO na IVF? :wink:
7. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen
tak jsem dokonce nasla cenik tady: http://www.modrykonik.cz/blog/aknyt/album/car-apolinar/3192832/
je z roku 2009 a v roce 2013 v dubnu meli ty ceny uplne stejny :grinning: :grinning: prvni tri radky myslim v tom ceniku nebyly.
no a co neni v ceniku, tak se neplati.
7. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to asi este ne, uz jen statisticky se obavam, ze cekani na ovu vpravo a aspon treba dva pokusy o IUI bude vyzadovat delsi dobu:/ tipuju do jara...rikala jsem si, ze tak max. v breznu bych do toho zas sla no. ale my do ty doby otehotnime:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Jo takhle, to já si to plánuji, že pokud to nevýjde teď, chci při další OVU opět IUI.
Clostík i Pregnyl mám, sestra mi toho napsala víc...Žádné zbytečné vyčkávání :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je asi pravda, že bych dala raději přednost IUI před IVF...Sestra mi říkala, ať vyzkoušíme IUI alespoň 3x

Tak si budem fandit... :wink: :wink: :wink:
7. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :slight_smile: jojo, taky bych rekla, ze aspon tri pokusy, nez do IVF stimulace pujdes!!! akorat se musis trochu krotit s tema testama, jinak skoncis v chytrovne:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já jsem s ní vycházela vždycky dobře,ale po tom co jsem jim to oznámila, tak se chová úplně jinak.
7. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já bych chtěla první IVF jako minimálku, nechci do sebe rvát hormony...Nechala bych si určitě poradit.
Sim Tě, už 5 let dělám ve Sparu, víš co je náš emblém??? Jedlička, takže pracuju vlastně v Jedličkárně :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 no ja furt jako nevim, v cem ta minimalka spociva...ty jedlicko:slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To samé, jen bez podpory tolika hormonů...Nebo né? Já myslela, žes mi to právě Ty vysvětlovala...
7. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no tak to jsem ja nebyla, kazdopadne uz ted se cpes clostikem, takze zrejme se dela neco podobnyho, akorat se udela i OPU a pak se udela transfer asi.
7. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka cos jí oznámila?
7. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to jsou super ceny....
7. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak by to mělo také být...:slight_smile:
7. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahojky neee jeste mi nic nepocitali,ja ted pocitala tohle IVF na 40
7. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ano za 4 vajicka das 4tisice ale za 8 a vice vajicek das za icsi 8000 u apo
7. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ano zamrazeni 3000 plus jsem platila za ICSI 8000 coz mas jedenact tisic to mi neprijde o moc levnejsi nez CUBE... u me je ted dulezita psychika a ze jim verim
7. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Průběh je stejný, clostík, pregnyl a utroš máš při nativu také, ale minimálně, bez několikadenní stimulky...Prostě šetrnější a zdravější postup...
7. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, zítra do Turecka hurááá :grinning: . V Cube super, dr. Budka byl hodně na rovinu, řekla pro a proti jak vidí protokol na leden a budeme dělat ještě krev atd, standardní testy a ještě genetiku u obou, takže uvidíme, myslím, že to byla určitě dobrá volba! Jo a o darovaných vajíčkách nepadlo ani slovo, takže jsem ráda :wink:
7. lis 2013 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v Cube super! Manžel byl úplně nadšenej a já taky. Dr. Budka hodně narovinu, všechno vysvětlil a dost řešil peníze, že se budou snažit to dát dohromady atd. Jo a vypadlo z něj, že v Pronatalu jak mi dali ten poslední protokol, že menopur super, ale nasazovat ho 5 den je úplná hovadina. Říkal, že s největší pravděpodobností pujdem do krátkýho protokolu jen s menopurem, že očividně špatně reaguju i když je vše OK. Dokonce mi říkal, že bez prášků ovuluju, že vaječníky pracujou, ale s lékama špatně reagujou.....Mám napsáno co chtějí z krve za vyšetření a můžu si to nechat v Budějcích a naskenovat výsledky, abych nemusela do Prahy. Také budem dělat genetiku. Jo a sestřička v Cube je z Budějovic a měla stejnýho gyndaře jako já :grinning: . Moc se těším, jdem do toho v lednu děvčátka. :grinning:
7. lis 2013 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 a ten cenik je podle me starej..nenasla jsem tam vitrifikaci nebo jsem slepa po narkoze :grinning: a za AH mi rekla ze bych priplacela... tak nevim... no za neco jsem jestte pltila tak nevim za co uz kdyz to nebyla PK ale to uz je jedno tady jsem spokojena ze zkousi neco jineho...jsou pro PICSI a IMSI .. mam dobry pocit
7. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 krasa...jsem rada ze se ti tam take libi
7. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jééé tak to mám radost!!!!a pozdravovalas od Janice opice?:slight_smile:
7. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 a která sestřička?
7. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 a ptala jsi se, zda do toho u apo budou chtit jit?

@petulak1988 a ty ted budes potrebovat vitrifikaci a je v cene v cube?
7. lis 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zatím ne :grinning: , přišlo mi to takový divný hned napoprvé :grinning: . Ale mám hroznou radost, že si vše odmailujem a zavoláme, dokonce i genetiku nám naberou v Budějcích :wink: . Moc nás nadchli tou otevřeností, nic nepřikrášluje....ale jsem šťastná, že o darovaných vajíčcích nepadlo ani slovo :wink: . A co ty? Jak se cítíš maminko zlatá a naše :grinning:
7. lis 2013 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Lucka Soukupová
7. lis 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jojo taková vysoká s ohonem a necpala te do psycholožky?:slight_smile:
7. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja ti to preju, ze jsi tam spokojena, ale chtela jsem uvest ty ceny na pravou miru. pak sem nekdo prijde, bude to cist a klepat si na hlavu, ze statni car je drazsi nez soukromej. ja jsem u apo zatim spokojena, za AH jsem neplatila, za PK taky ne, vitrifikaci jsme teda nevyuzili, tak nevim a je klidne mozny, ze jednou budu chtit taky odejit jinam, kdo vi.
7. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já myslím, že je to standardní IVF, pouze do sebe nepícháš hromady sračiček...
Dělají ho všude, tedy alespoň myslím...Je to každé pacientky volba...Zkus se na to Jirsové schválně zeptat :wink:
7. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj melo by to byt v cene... ja jen rekla ze cube na soukromy neni drahy
7. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha, tak mozna jsi to nerekla ty, nekdo to tady spatne pochopil a janice uz psala, ze te vyjde v cube ivf levneji. tak to mi prislo divny, kdyz jsi zacla vypisovat ceny u apo, pac PK se tam neplati.
7. lis 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek