• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice ne zatím ne, záměrně říkám ZATÍM :grinning:
7. lis 2013 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jak nědko já jsem to blbě pochopila :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 co zatí ne????já jsem nějaká mimo už dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi mi hormony lezou už na mozek,..... :grinning:
7. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no prave si myslim, ze vsude tomu nakloneny nejsou, nebo si to pletu s nativem mozna...ja uz nevim.
7. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jos tou psycholožkou chápu :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no ne, i meyryen se toho myslim chytla a uz to jelo...mne by bylo lito, kdyby tady na ukor cube mel apo spatnou povest! :grinning: ale jak rikam, nikdy nerikej nikdy, treba taky jednou utecu :grinning:
7. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 takze v lednu?:slight_smile: stejne do ty doby otehu:slight_smile: nebudes mit ovulaci na dovoleny?
7. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no hele já jsem z toho tady mimo, jsem ráda, že se holkám v Cube líbí a doufám, že tam udělají zázrak i jim:slight_smile: a je dobře, že tobě se líbí u APO, každej to musí cítit tak,aby byl spokojenej, mně se taky dřív líbilo v Iscare a pak jsem zjistitla, že to je na hovnajs a utekla :grinning:
7. lis 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo, to jo, to souhlasim.
7. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj Sas, bohužel nebudu :angry: , měla bych to koncem dovči dostat :angry: .Ale dobrá zpráva je, že mě dnes dělal dr utz a říkal, že ovulace normálně proběhla, že vaječníky produkujou :wink: . Tak možná příští měsíc no :wink: . A co ty?
7. lis 2013 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - teď jsem si šla udělat pití a jak jsem sew zvedala z gauče, tak mě tak příšerně píchlo v tříslech nebo někde v místě kde je vaječník :( ...jak dlouho to bude trvat tyhle ty bolesti ..no asi se MUDr přeci jen zkusím vnutit aby se podívala jak ty vaječníky vypadají :( někdy to fakt fest píchne :( ..naštěstí, ale jen po stranách podbříšek jen občas lehce pobolívá.
7. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já se dneska prudce přetočila na bok za kocourem a takovej bodanecc v boku, že jsem neohla vstát, asi jak se roztahuje děloha .-).....ale za zeptání nic nedáš a aspon ho uvidíš:slight_smile:
7. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, že to k tomu asi trochu patří, ale vždycky se hrozně leknu :(

no nic holčiny jdu spát ...jsem dneska nějaká mrtvá a zítra jedu do tý Prahy.
7. lis 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vago to je jmen to jsem ani nevěděla, že existuje.......ale já mám vybráno jako správná motorkářka jsem pro Harlej Brož :grinning:
7. lis 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je jasný, dyk já plašila furt, oatruj se, vyspinkej se a dej hned zítra vědět zlato ju???? já tu studuju tu knížku o jménech a některý jsou fakt hustý :grinning:
7. lis 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj dám vědět, ale přijdu domů až večer.

Jmen je asi hromada, ale my jsme spíš na klasiku ...holčička by byla buď Klárka nebo Verunka ...ale u kluka to bude zase problém něco vymyslet :confused:
7. lis 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holku tam máme 3 varianty, ale jak říkáš s tim klukem je to teda peklo..tam jsou samý divný jméno anebo strašně ty ,kterých je hrozně moc, takže ve řídě máš 5 chlapečků stejného jména,....Ted se mi zalíbilo Max (nebo Maxmilián), to krátký je asi blbý páč máme krátký příjmení Max Brož je divný tak bud Maxmilián nebo Maxim..ale tojsou takový návrhy....ještě máme toho vojtíška no...
7. lis 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ten mě taky napadl ale ještě jsem to neventilovala manželovi :slight_smile: myslím vojtu ...

tak dobrou
7. lis 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj to bylo první jméno a jediné na kterém jsme se shodli:slight_smile:)))
tak pa a dobrou jdu taky :wink:
7. lis 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jé Maxián se mi taky líbil dost, ale pak ho dala jedna afektovaná známá a když jsem slyšela jak na něj vždycky řve Mááááááxííííííííííí tak se mi úplně zprotivilo :grinning: ale je fakt že ke krátkému příjmení je lepší trochu delší jméno, takže spíš ta delší forma, no myslím, že se máme ještě na co těšit než uzavřeš výběr :wink: takovej Harlej pobavil dost.....
mě se např. za mlada líbilo na kluka Leon a vždycky jsme se s mamkou bavili jako že to jednou koupíme Leonkovi a tak, až mi pak řekla kartářka, že budu mít jen holky tak mě to přešlo :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 teda děvče já bych letěla s tebou jak namazanej blesk, to válení na sluníčku a takové to dovolenkové uvolnění mi hrozně chybí, tak to tam nasaj i za mě :grinning: Moc si to užíjte a dobře se bavte, budeš nám tu samozřejmě hrozně chybět, taková zlatá dušička, ale my jsme tu na čekání dost zvyklé :grinning: :grinning: , takže ti to přejem a budem se těšit na zážitky co dovezeš :wink: ...
fajn, že v novém caru to na tebe zapůsobilo kladně, aby v lednu jelo vše jak na drátkách
7. lis 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no jo ten pregnyl je potvůrka se kolikrát drží zuby nehty, ale třeba se to ještě probere, u toho IUI je to všechno takové pozdější prý....nebo to bylo zkušební a příští IUI už budou vědět vajucha i spermošky jak správně na to......ale zatím ještě palce nepouštím, to ani náhodou....mám vás tu totiž s @jaka pěkně pod palcem takzvaně :grinning: :grinning:
spíš si mě propásla vždycky tu během pár dnů proletím :sweat_smile: , ale je fakt že jsem teď měla nějaké depky jebáky, pocení, bolení zad...no hold starý šrot a podzim k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jdeš k novém doktůrkovi na gyndu? Tak snad to bude taky takový sympaťák a dobračisko co tě pěkně naladí jako Budka z caru....jo jo teď to budou samé malé mety, krev na všechny ty choroby AIDS atd. pak zas screening, pak zas test na cukrovku, tripl test...no samé srandy, ale neboj ty už budeš zdravá jako rybička i s tím pulcem vevnitř, to je jasné za to všechno si to hold zasloužíš, takže jak píše @jaka už jen samé pozitiva a sociální jistoty, no a když budeš joooooo hodná, tak za dva roky možná s Barunkou i ta Jugoslávie :grinning: :grinning: :grinning:
a děkuji za srdíčko, já snad oblíznu i obrazovku ať ty těhu bacily naberu nejvíc, nebo manžu rovnou natluču tím noťasem aby do něj napadaly taky :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 souhlasím s Jančou i Laura je krásná, vybíráš moc pěkně jména poklade....... no fakt se těším holky jak po dvanáctém týdnu už si tady všechny pěkně potykáme i s prckama :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tohle co bude?
8. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ano potvrzuji, že jsem se toho chytla....ty ceny mi na státní CAR přišly hodně vysoké, než se to vysvětlilo :wink:
8. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no tak jsem plartila neco misto ni.. a pak by to tady vyslo levneji..
8. lis 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky moje,nějak jsem k ránu nemohla zabrat a pak v šest se chytla a dospala do ted´....už jsem celá učekaná a dostala jsem nějakej kašel, tak doufám, že toho chudáčka malýho nevytřesu, mám úplný záchvaty kašle..
@pavlina1976 no tak to jis mne potěšila, když se ti v CARU líbí, je to polovina úspěchu a všechny do toho vlítnete v lednu...užij si dovču a drž palečky...
@martas14
@janice_opice no Maxík je pěkný jméno, mám ráda i Štěpána, Matouše...
8. lis 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin co co bude?
8. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen já se toho taky chytla, ale aspon tady bylo trochu vzrůšo :grinning:
8. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek