• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@danaho Ahojky, tak jsem zpět...Pěkně vycákaná a vypeklá...Já se právě v kanclu pařit nechtěla, tak jsem si vzala volno a prodloužila si víkend :slight_smile:
26. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, omlouvám se, že jsem se odmlčela, ale musela jsem odjet nafofr :slight_smile:
Téééda, tak to je parádička, tam je krásně...Hezky si to užíjte...
Jo, psala mi Malíčková, oba máme imuno v pořádku...Poslala mi zprávy, ale já tomu prd rozumím...Netuším, jaké hodnoty jsou v normě...
26. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, děkuji za uvítání :slight_smile: Začali jsme s CAR teprve v červnu, tak také tajně doufám...Zatím jsme oba v pořádku, tak nevím, kde je zakopaný pes... :unamused:
26. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky,tak jsi si užila plavčo? Prodloužený víkend jsem si udělala minulý týden a jeli jsme gilovat je známým na chalupu. :wink: To je super,že máte imuno v pořádku. :sweat_smile: Jsem zvědavá,jak teď dopadnou ty moje kontrolní odběry.
26. črc 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sasanko, já čtu změškané konverzace...To je divný...Píšeš, že imuno nestihneš...My byli u Malíčkové 16.7., rovnou na krev a dnes už výsledky...Za 10 dní...
26. črc 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....tak holcicky hlásím velké překvapení - pred deseti dny tam byl gest.vacek a malý flek.... Dneska dve bijící srdíčka..., brecim jak želva....:slight_smile:
26. črc 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@danaho Koupáníčko vynikající...Chystám se na koupák celý víkend...Mezi námi, když je krásně, prodlužuji si víkend takřka pravidelně :grinning: :grinning: :grinning:
Imuno prý dobrý, já těm hodnotám nerozumím...
Máme za sebou spermiogram, profily, imunologii a teď čekám, co bude dál...Až doberu Clostik, tak se uvidí, zda se mi utvořilo vajíčko...
Jak jste na tom Vy? Jak daleko?
26. črc 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 my jsme teď byli posedět s přítelem na terásce. Bylo to moc fajn. Venku je pořád děsný vedro. Já mám za sebou 3 IVF, 2x KET,z toho jedno těhotenství které skončilo potratem na 7 tt a jednou bochemické těhotenství. Všetření máme snad všechny. A problím je asi v tom,že se nám tvoří embrya s genetickou chybou a s tím nejde nic dělat. Teď jedu do Brna na kontrolní odběry imunologie a pokud to bude v pořádku koncem srpna jdeme do 4 IVF a budeme se snažit najít vhodné embryjko k transferu. Tak snad konečně.... :slight_smile:
26. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek moc gratuluju. :dizzy_face: To je nádherná zpráva. Jsi náš předvoj a koukej na nás teď tady plivat ty těhu bacily :sweat_smile:
26. črc 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Obrovská, obrovitánská gratulace!!!! :slight_smile:
26. črc 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Téda, tak to už máš za sebou dlouhou cestu...To já jsem úplný začátečník a v těchto zkratkách a názvech amatér.
A proč Ti neudělají Imuno v Praze? Tedy pokud chodíš k Apolináři. My byli minulé úterý u Malíčkové, ta nás poslala do kachlikárny na krev. Dnes jsem obdržela odpověď, že imunologie je v pořádku a další imunologické vyšetření není třeba...
Psala třeba Sasanka, že neví, zda to stihne...Celkově mi příjde, že všechny holčiny se toho bojí a mělo by to trvat déle...
Je imunologie založena na odběru krve a následných výsledcích? Jsem zmatená... :frowning2:
26. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já jezdím do brna do Heliosu. Přešla jsem tam na 3 IVF,protože jsem chtěla nechat PGD to je genetické vyšetření embrya,což je hodně drahé ale tam to hradí pojišťovna. Dříve jsem chodila do Gennetu a ti posílají na imunologii do Prahy na Karlín do Imunie. Tam nám vzali odbry krve a příteli sperma. Výsedky jsme měli asi za 3 týdny. Tam jsem nějaké nálezy měla. V Heliosu si dělají imunologii svojí,sice trochu osekanou,ale dělají vše s čím jsem měla problémy.Dělali mi ji v únoru před 3 IVF a to jsem měla v pořádku a teď před tím posledním pokusem mi ji chce pro jistotu znovu zopakovat. Při imunologii ti můžou zjistit třeba,že máš alergii na přítelovo sperma, alergii na embryo, NK buňky ( tomu se říká zabiječi) a ty zlikvidují všechno cizí včetně embrya a mnoho jiných imunologických problémů. Takže pokud to máte v pořádku tak je to mooooooc dobře. Imunologie se za život může změnit. Takže je potřeba toto vyšetření opakovat. Pokud ti udělají genetiku,tak tu máš danou jednou pro vždy a stačí za život jedno vyšetření.
26. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík - je to super, jen vůbec nevím co me čeká jsem v šoku :slight_smile:
26. črc 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teď budeš 9 měsíců kynout a pak se hooodně nocí nevyspíš. :grinning:
26. črc 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jakým způsobem ovlivňuje sluneční svit početí dvojčat? Působením slunečního světla na hormonální žlázy v mozku může dojít k vícečetné ovulaci! Větší výskyt porodů dvojčat je zaznamenáván v období od ledna do dubna – k početí v těchto případech došlo během měsíců s nejdelším slunečním svitem. Ve skandinávských zemích, které jsou typické značným počtem vícečetných těhotenství, působí zřejmě vliv půlnočního slunce v době velmi krátkých nocí.

/ to se me sice netýká, ale je to zajímavý ..../
26. črc 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho pry je v poho 12-15 kg nahoru jenom, neni to málo?
26. črc 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek S těma dvojčatama je to zajímavý. Akorát jsme to od ledna do dubna prošvihly. :grinning: Podle mě za těch 12-15 kg budeš ráda. Někdo přibere i 20 nebo 30 kg. To musí být mazec. :slight_smile:
26. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho O genetice zatím nemluvili...Je fakt, že jsme dostali papíry na odběry krve a doktorka tam zaškrtala spousty kolonek... Tohle jsou moje výsledny, vyčteš z toho něco?
Imunoglobuliny:
IgG: 9,76 g/l[7..16], IgA: 2,22 g/l[0,7..4], IgM: 0,59 g/l[0,4..2,3]
Proteiny akutní fáze:
CRP: 3,2 mg/l[0..5]
Cirk. imunokomplexy:
CIK PEG: 32 arb.j.[0..90]
Komplement:
MBL: 1143 ng/ml[100..10000]
Autoimunita reproduk:
Ant -Annexin IgG/IgA/IgM: 0 U/ml[0..37], Anti-ovariální IgG: 1,9 U/ml[0..10],Antizonapellucida:/ml[0..10], Anti-spermie: 12,3 U/ml[0..60] APLAb IgG screening: 1,4GPL_U/ml[0..10], APLAbIgMscreening:0,9MPL_U/ml[0..10]
Autoimunita základ:
ANAb IgG: sl.+zrn.-, Anti-ENA ELISA: negat index, Anti-nukleosomy: 5,8 U/ml[0..20]Anti-tTG IgA:0 U/ml[0..12]
Subpopulace LYMFO:
l, CD3:84,2%[55..83], CD4: 43 %[28..57], CD8: 39,3 %[19..48], CD19: 8,6 %[6..19], CD3-CD16,56+:6,2%[7..31], IRI: 1,1-[1..1,5]
ntracel. cytokiny:
IFNg:31,3%[11..31], TNF ALFA: 43,1 %[12..44], Interleukin 2: 20,5 %[8..28], Interleukin 4: 6,2 %[2..8]

Závěr:
Normální imunologické nálezy.
Dostupnými vyšetřovacími metodami nebyla nalezena imunologická příčina poruchy plodnosti.
26. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 K tomu ti napíšu jen jedno. Důležitý je ten závěr :grinning: Takže v těch hodnotách nemá smysl šťourat. Všechno je o.k. a těm hodnotám nerozumím :slight_smile:
26. črc 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho myslím ze kdyz člověk ji podle tech doporučení - o 300 cal víc nez normálně tak to jde..,.doufám :slight_smile:
26. črc 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No tak dobrá práce...Moc díky :grinning:
Já jen, jestli je tam vše, co má být studováno...Ale asi ano :grinning:
Takže Ty máš už teď jen jeden hrazený pokus pojišťovnou? Zkoušeli jste IUI? Já vím, že se mu nedává téměř žádná šance, ale i tak to někdy výjde...No, moc Ti držím palce, ono to výjde, uvidíš :slight_smile:
26. črc 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to si pis,ty se drzi jako klistata..vyjde to Leni uvidis :slight_smile:
@pavlina1976 Ja pevne doufam,že Apolinar ukaze,ze na to ma a my prispejeme ke zvecnuti uspesnosti :wink:
@marke Hezky jsi to napsala :slight_smile: A ty jsi v jake fazi?
@sasanka033No ja urcite az zari jelokoz mrcha chodi koncem mesice takze se stimulkou zacnu az v zari pokud bude vse jak ma :slight_smile: ..ale urco to vyjde a hlavne nám vsem tady uz konecne :slight_smile:
26. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek jaaaaaa jsem ti to rikala!!!!!!mooooooc gratulujuuuu
26. črc 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo jo ted mám poslední pokud na pojišťovnu. IUI u mě nemá smysl. Mám jeden vejcovod neprůchodný a tak je velmi malinká šance a navíc mám endomeriozu a ta ty spermie nějak poškozuje. Tak nám ho ani nedoporučovali.A vzhledem k věku bylo u nás lepší IVF.Jsme už oba s partnerem starší. :slight_smile:
26. črc 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ja ti preju,abys zacatecnikem uz zustala ona to pak neni zadna legrace jit dlouhou cestu :slight_smile: ale verim ze to zmaknes hned napoprve
26. črc 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ty Jsi.hvezda :wink: moc gratuluju!!! A pekne se poflakuj, at se u Tebe mimousum libi!!! Ja jdu v po.na screening, po.osmi.tydnech. Tak snad bude vse ok. Preju pohodovy tehulkovani :slight_smile: a kdy.mas termin? Nejaky konec brezna, cca?
26. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ja mela dneska stav ze uz na to kaslu a ten posledni pokus uz nedam.je mi blbe po tech lecich co ted beru ale pry po tydnu by se to melo srovnat.nastesti se vratil kuba z tabora a zas mi nalil silu naposled zabojovat.
26. črc 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj Barus rada te vidim jak snasis vedra?
26. črc 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel leniii s tim zvracenim zkusenost nemam mne bylo akorat blbe po utrousi.jinak nikdy at jsem byla nebo nebyla tehotna.
26. črc 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh holka ted je to 6+4 takže nějak půlka března...ale se to málokdy povede donosit bojím se .....
27. črc 2013 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek