• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@martas14 miláčku tak testů na pohlavní choroby tak těch se fakt bojim nejmín, páč po těch všech pokusech jsem protestovaná skrz na skrz, manžel nesnáší nevěru a já mu nevěrná nebyla dokonce ani ve snu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A pokud to dotáhneme tak vím, že všechny testy budou v pořádku. Vím, že budeme dělůat totálně všechny páč v mym věku je to jasný:slight_smile:)

No jdu k novýmu doktorovi,ale zase tak úplně novej pro mě není. Je to Mudr,. Mrázek,kterej byl kdysi Primářem v Iscare(ted tušim spolupracuje s Pronatalem nebo Genetem) a pečoval o mě v době mého prvního IVF, kdy se podařil Kubajs. Je to velmi empatickej člověk s úsměvem a velkej odborník no a ted pracuje v GYNEM kousek ode mě:slight_smile: tak doufám, že je takovej jako býval, kdy Iscare byl ještě tou rodinnou a milou klinikou:slight_smile:))) tak uvidíme:slight_smile: Jsem to říkala Budkovi a ten mi ho schválil na 100% :slight_smile: Hele na manžela musíš o Vánocích opatrně až bude atmoška a bude na měkko jsme si to přece už říkaly:slight_smile:) o kuchání vajec už nemluvim:slight_smile:))
8. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Harlej super, ale co to tady melete, co že bude???
8. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 brý den, nespavost je dobrý znamení, tojsem měla taky a i dneska to občas mám, to mě zase manža píchal už v 5.30 páč šel na 6.30 do práce (rozuměj píchal injekci) aby tady jako zase nedošlo k nějaký mejlce že jo :grinning:
8. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 cože?
8. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já bych nějaký příznaky uvítala, jsem jak na trní...myslela jsem to, co si tu psala meryen a coralin a ty, že něco bude dobrodrůžo... :grinning: :grinning: to já si nemohu nechat ujít, vid´...ale asi je to náká blbost...
jo a koukám fort na tu animaci embryjí , mám tam už 3 dny to hovno v křoví, jak to nazval synáček...jaké datum si tam zadáváš, že bych jukla na Harleje Bivoje I. :grinning: :grinning:
8. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já si tam zadala s tim, že jsme 4 dny od opu opoždění tak ne 2.10.,ale datum ET 5.10. tak mrkni jo hovno v rákosí jsem tam měla taky:slight_smile:) nebo j bude líp pak tam bude prasklá půlka a pak veselej mávající mimozemšťan:slight_smile:
8. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Harlej Bivoj I. to je mazec!!! :grinning:
8. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo, tak to se těším...snad tam fakt je, prsa teda nic moc, spíš to přešlo..ale zase jako normál visačky to není...
8. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele mně vůbec nic není - jen se mi motá hlava,ale to je tim, že mám nízkej tlak, občasné bolení a píchání v břiše neberu...sem tam mám jakoby kocovinku,ale nic děsnýho..takže kdybych neměla nafouklý a bolavý prsa protkaný zelenomodrejma žílama skrz na skrz tak ani nevim že jsem těhotná - teda ještě mám straššnej hlad poslední tři dny
8. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No to je přímo hrdinské jméno..Harlej Bivoj Brož...uáááááá...
8. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: já se hlavně modlim,aby mi už nenarostly - prej normál visačky :grinning: :grinning: hele ty prsa to je jeden den jo druhej ne, chvíli jo a chvíli ne....
8. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 chudák to by nám asi poděkoval!!jak říkala Sas to zní jak nějakej obšourník:slight_smile:)
8. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já si vzpomínám, jak jsi psala o tom děsným prdění..tak to mám teda taky, včera jsem stála jako vzorná intoška u regálu s knlhama Lékařství a najednou prd jak z brokovnice, vůbec nevím, jak to přišlo...no nějakej dědula tam studoval a mále mu spadly brejle...tak jsem zapoměla vrátit jednu knihu a zmiz :grinning: :grinning: ela
8. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to mi zůstalo dodnes:slight_smile:))))))))))))) a nejvíc se mi chce prdět,když mám jít do Cube na kontrolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A doma manža vždycky sedí a já vypálim salvu a manža: někdo zvonil??? :grinning: :grinning: na to se připrav, že to potrvá
8. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je teda nářez, minule jsem to tak neměla, jen trochu..no tak snad je to to pavý vořechový...jedu do tý knihovny dneska znova a jsem pěkně nas... :grinning: :grinning: tak jim to tam snad nezbořím...papa ozvu se odpolko..jo a harlej vypadá majestátně...jak buldočí mládě..na tom yourembryo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 celej můj manžel!!! ale já mám stejně tucha, že budeme mít holčičku tak bude mít po srandě:slight_smile: Ale holčička by byla chuděra u nás teda v jednom směru:slight_smile:
8. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, ja jsem totalne zas na nervy.
mne se asi fakt vratily ty chlamydie. problem je, ze ted se to neda "prokazat", mam stejny priznaky jako nedavno. dneska jsem vstavala 3x za noc curat, boli me bedra, pali me to, jako kvasinky...no a v krvi se proste ty protilatky najdou, kdyz je to takhle kratce po dobrani, pry se musi cekat minimalne 6 tydnu od dobrani, protoze ty protilatky tam budou, at potize mam nebo ne, tak aby mi nenasadili antb. zbytecne..esli mi rozumite. no a ja brala antb. 18 dni a bylo mi z nich zle, sileny bolesti bricha...a do tehotneni bych se s tim taky nemela hrnout, ze jo:(
a navic je mozny, ze jsme si to zas predali navzajem, ze bychom zas museli antb. jist oba..to je peklo:(
no uvidim co vikend, zda to bude stejny nebo co, v pondeli rano mam naklusat s moci na gyndu, takze by zrejme jen vyloucil neco jinyho. nebo nevim jak to myslel.
8. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proc by u vas byla holcicka chudera??
8. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to je fakt na mašli...ale já myslím, že se to může určitě ještě upravit do nějaký snesitelný podoby, ale naštěstí s chlamkama zkušenost nemám..ty si to určitě všechno jak se jich zbavit už prostudovala, jak tě znám...
:confounded: :confounded: :confounded: tak at´chcípnou, mrchy...držím palec :grinning:
8. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 páč by do 30 nikam nesměla :grinning:
8. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ty foe :((( no to je hnus, snad to nebude tak horký holka co??? šmarja teda ty si musíš všechno vybrat co? Souhlasim s @jaka17 at chcípnou
8. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha ,tak nad tim jsem mela minule rec s ladou :slight_smile: take by to u nas nejspis tak vypadalo :grinning:
8. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 Oni ti starší chlapi si myslim, že jsou bv tomhle o dost horší ve vztahu k holkám:slight_smile: víš co dcerušky:slight_smile:
8. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to mas pravdu.. myslim ze by se o ni hodne bal... a do 18 by nesmela asi nikam chudera. ze pry kluci se umi branit a s holkou je to pry horsi.. :grinning: takze asi tak.. ja to beru ma castecne pravdu ale nic se nema prehanet ze jo :grinning:
8. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no právě....:slight_smile:
8. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice
ja nevim, ja uz si nemyslim vubec nic, mne snad vlezly i na mozek, jsem z toho hrozne nestastna...kvuli tomu a nasledny laparce jsme nemeli sex asi mesic a pul, ted jsme zas zacli konecne zit jako lidi a me to jeste nebolelo, ale uz se zas bojim, kdyz zacinam mit stejny priznaky...takze bychom ani nemeli zas. jako kurva deti nenosi cap, jak mam otehotnet??? a ani IVF bych to nechtela obchazet, je to nebezpecny, chlamydie zpusobuje potraty, predcasny potraty, no hnus.
samy nezmizi, to je jasny.
8. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no mně o chlamydiích povídej - mě je tam zatáhly ve 12 letech při operaci slepáku a od 12 let problémy a proto je moje jediná možnost IVF...prosímtě a třeba to nejsou chlamydie, ještě neplaš.....počkej k doktorovi :-*
8. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ja vim, ja vim, dekuju...ale priznaky jsou uplne stejny jako v tom srpnu a zari:(
8. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hmm a kdy jdeš k doktorovi?:(
8. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no v pondeli rano mam naklusat na gyndu s dvouma zkumavkama moci. problem, kerej me ted nejvic trapi je jednak to, ze ty priznaky sou kurevsky neprijemny a pak, ze stejne nekolik tejdnu to ve mne bude bujet, nez mi nasadi dalsi antb., protoze ted tam proste ty protilatky budou, takze se musi pockat. takze jako pro ten mezicas reseni zadny.
8. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek