• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@sasanka033 holka hele a nechceš zkusit nějakýho odborníka na odblokování psychických bloků?? Podle mě u tebe veikou roli hraje stres hlavně taky z té práce...takhle to měla kamarádka...strašnej stres, z toho vznikla nemoc, pak se nabalovaly další a další nemoce a vracely se a nakonec šla k odborníkovi a zjistilo se, že to všechno má psych. příčinu, já myslim, že by ti to mohlo pomoc?Sama vím, jakou strees dokáže způsobit zvěrstva...
8. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm...nevim:slight_smile:)) ja tady stres nak nemam, spis me stresuje to tehu/netehu, porad na to myslim, nemuzu si pomoct. ale jako jeden vi prd, co ma ve skutecnosti v podvedomi.
uvazovala jsem hodne o kineziologii. to jsem este nevyzkousela.
8. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele to si myslí každej, že nemá stres a možná ten stres o těhu netěhu je právě to co ti brání v tom všem..je to hodně o hlavě, fakt mi věř,lae to byl nápad no a doporučení, taky jsem si myslela, že nemáms tres.....ale jsi dospělá, tak víš co dělat, to byla dobře míněná rada, znám hlavně přesně s tim těhotněnim spoustu takových případů..kdy byl problém právě hlavně v hlavě......strašně bych ti přála, aby jsi byla OK!!!!! a nemusela tohle už řešit..jako furt lepší zkusit nějak odblokovat podvědomí a uvolnit než do sebe rvát další hory antibiotik a léků,které ti zase udělaj paseku jinde .........tak mi slib, že se nad tima spon zamyslíš......:slight_smile:)
8. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 dobře:slight_smile:))
8. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele holky myslíte, že můžu opalovat starej nábytek? Jako žádná namáhavá práce to není, jen strašně smrdí, jak se opaluje ten lak starej.....tak jeslti nevaděj ty výpary - případně natírat topení?
8. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevim esli muzes nebo ne, ale reknu ti jedno: vy*er se na to :grinning: cekala jsi na uspech takovou dobu a kdyby se nedejboze melo zas neco dit (bude ti spatne, vyhledas lekare), tak si budes vycitat kazdej krok, o tomhle nehovore.
toliko za me:slight_smile:
8. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já jsem si to myslela, jen jsem to potřebovala slyšet:grinning:
8. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: to jsem rada. zbytecnej risk...
8. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a taky si myslim, ze vsechny tvoje kamosky konikovky bychom ti desne vynadaly:slight_smile:
8. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Cauky Jani, takze u mne zmeny nasledujici:porod planovanou sekci 25.11, coz nevim, jestli do ty doby vydrzim 2v1, mala vazi 3000g, tak snad uz moc neporoste :wink: Sekce protoze nemam prostornou panev..........a taky ta cukrovka.............koukam, ze ti to hezky pribejva ty tt, jen tak dal :slight_smile:
8. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele ja natirala celej plot i zabradli na terase...............pokud to budes delat venku a ne v uzavrenym prostoru tak klido muzes..................jde o to, aby to luftovalo a nedejchala si to...........ja natirala lakem, ten smrdel jako prase ale delala jsem to vazne venku..............ale tak at to udela nekdo jinej, zbytecne to nepokousej, nahoda je blbec, znas to..............
8. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 hoookaaa taky pěkný ....tak at to máte ve zdraví za sebou ty i miminko, budu na tebe mysleta tak se pak až se dáš do kupy ozvi,ale určo to dobře dopadne!!!!!!! taky to nemáš jednoduchý... tak budu mačkat palečky at už jste venku a halvně v klídku pak doma a v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no jo koukám,ale v 8 tt určitě nejsem to tam mám blbě nastavený dneska jsem tak 6+5 sakra:slight_smile:)

No tohle nejde dělat venku tohle jsou dveře dvojkčídlý i s rámama a tak se na to vykašlu nebo tonechám až na pozdější dobu těhu...ale nikoho jinýho k tomu nepustím!!!!!:slight_smile:)))) a topení venku taky nenatřu tak na ro prdím to počká:slight_smile:))
8. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice presne, to pocka......................se to nezblazni
8. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moje mega bricho
8. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@renca1978 no ty se hlavně drž kočko !!!!! a až budeš mít chut a hlavně až budeš OK tak písni ju?
8. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 No to je paráda, náhodou krásnej pupíííkkk---někde to mimino být musí, přece bys ho nechtěla mít na zádech:slight_smile:)) já měla taky pupek jako hrom v prvním těhu a to se říká, že ve druhym ten pupek je ještě větší tak jsem zvědavá...Ale já měla obří dítě tak byli obří pupek:slight_smile:))
8. lis 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kolik vazil malej?ja doufam, ze do 3500g se vejdeme :slight_smile: urcite ti dam vedet :wink:
8. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 Váži 5,83 kg a měřil 56 cm :grinning:
8. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty blaho...................tak to je hoooodne :grinning:
8. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 no v podstatě byl velkej jako dvě miminka:grinning:DD a neměla jsem na něj dostatečně velký oblečení:slight_smile:)))
8. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ty si mela tehu cukrovku?a sla si sekci doufam...............???
8. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 ne cukrovku jsem neměla:slight_smile: Bohužel sekcí jsem nešla..nebudu ti tu ted vyprávět o tom jak to doktoři posrali, povíme si to a budu ti to vyprávět až porodíššššš, ted to neni asi vhodný ten hrůzostrašnej zážitek reprodukovat..:slight_smile:))
8. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 kde vůbec budeš rodit?
8. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda to byl obrik :slight_smile: to se jen tak neslysi :slight_smile: pockej a sel cisarem??
8. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty kraso................tak radsi az potom.............. :grinning: ale to snad ani neni mozny, aby zenskou nechali takhle trapit.............no, ja budu rodit u Apolinare
8. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 no jako bylo to strašný kvůli krávě doktorce - kleště no pak ti to někdy povyprávím.... nevadilo mi to kvůli mně,ale kvůli dítěti..nebudu to rozebírat, u tebe jsou rozumní, že předjímají a rovnou naplánovali sekci raději
8. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 Nešel, bohužel, neměl vůbec jednoduchou cestu na svět kvůli krávě doktorce......
8. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978
@petulak1988 Jenže holky já nemůžu mít v životě nic jednoduchýho a normálního,takže mě neberte jako bernou minci:slight_smile:))))))))))))))) už jsem se s tim naučila žít a bojovat:slight_smile:
8. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo, ja mam domluvenyho svyho porodnika a ten to nechce riskovat...............ja chtela rodit spont. ale on s tim nesouhlasil, a rikal, ze i kdyby svolil tak stejne to skonci sekci...............tak nechci riskovat zdravi mimca................
8. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek