• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice dneska ticho po pěšině...asi stačil ten včerejšek..ale zas cítím trochu prsíčka....tak snad dobrý..a co ty , jak se vede, kdy že jsi byla na tom pohovoru???
8. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jdu příští pátek dneska bych to nedala nějak mi nebylo dobře od žaludku odpoledne a měla jsem zimnici...prsa mě bolí furt to je dobrý znamení:slight_smile:
8. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě byla dneska taky chvílema zima a pak zase vedro :(

jo a na seznam jídel co morulka nemá ráda přidávám telecí lazzaně :( a já je tak ráda ....

no doufám, že to bude i dál v pohodě ...strach sice furt bude, ale jsem ráda že jsem viděla že je uhnízděný tam kde má.
8. lis 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj viděla, trochu se mi ulevilo, ale šťastná budu až budu srdíčko a pak až v Podolí řeknou že je vše ok.
8. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak osmibunka si zatim moc nevybírá teda, spíš má dny kdy mi chce připomenout jaký to bylo pařit a druhej den ít kocovinu, ale třeba je na mě těžká syrová paprika a vůbec nemám na některý věci chut..ale hald mám furt :grinning:
8. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to já mám nějakýho drzouna :slight_smile: to asi to vysoký HCG :grinning:
8. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb asi, ale já i v 1. těhu byla v pohodě...myslim s nějakejma nevolnostma...jen jse nemoha jeden čas do řeznictví a vadily mi pachy, ale jedla jsem prakticky vše, ted nemůžu moc česnek teda, to se mi dělá zle
8. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já v prvním těhu nemohla cibuli čerstvou ....

a ted jako ne že by ty lazáně nebyly dobrý, ale pak jsem je půldne krkala :(
8. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
Ahoj,no co- vesele chodím do práce =0/ ,to je tak jediný co mě zabaví od myšlenek.Takže z práce domů - dokolečka dokola.
Pro radost jsme si koupili nový autíčko ,příští týden mi přijdou udělat okna- tak se nudit nebudu a k tomu mám dl.týden v práci,takže si ani neodpočnu.
Tak se snažím být pořád nějak zabavená,abych nepřemýšlela nad blbostma.
V repromedě mi řekli,že bych měla dojit na testy,aby zjistili přičiny těhotenských ztrát
Tak uvidime,na co přijdou,ale jasný je,že dřív jak zjara do toho už nejdu.
Takže se mám asi už fajn =0)

A co.tady je nového,nestihám dočítat,moc už sem nechodím
8. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlaru Ahooojjj není nic lepšího než mít pestrý program, jsem ráda, že je ti trochu líp a neboj po Vánocích zase do toho ne???
8. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty už máš dítko????:-O
8. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru ahoj, tady se pořád něco děje...doufám, že už nepřestane...no tak se na jaře napojíš na těhotenskou vlnu a pojedeš tentokrát až do konce...zatím fakt odpočívej a na nás se vyprdni, jen by ti to připomínalo to špatný--- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
8. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
TY JO TAK JDU poprvé použít na pečení čokošku od Aztéců:slight_smile:) jsem zvědavá když je dneska ten pád Aztéckýř íše
8. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - bohužel ne, v 33tt jsem rodila mrtvého chlapečka ...císařem ...a pak právě vznikly všechny ty srůsty asi ...bylo to nakonec docela akutní.
8. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ježiši promin, to jsem nevěděla:((((((( Je mi to moc líto:(((omlouvám se...na to snad ani nejde na to říct, snad jen to, že ted si to vše vynahradíš!!!!
8. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče, to jsou mi novinky...já používám Orion a vím prd
8. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to neřeš, stalo se a i když se na to nedá zapomenout, tak už to tak moc nebolí.

O to víc doufám, že to teď bude už dobrý ...loni pro změnu v 8tt byl SP ...takže teď je to do třetice tak snad už ...
věřím že to bude dobrý, strach bude, ale to k tomu stejně patří ...takže tak :sunglasses:
8. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele určitě- já myslím, že ted protože jsme na to takhle dvě zoufalky tak to bude dobrý uvidíš!!! jsi moc statečná!!!!!!!ted už bude všechno jenom dobrý/////
8. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no já jsem si tu čokošku přivezla z Mexica a došlo kakao tak nastrouhá m tu čokošku
8. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tohle mě pobavilo, asi jsem puberták:slight_smile:))) ale...
8. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - doufám, že to bude dobrý :slight_smile: musí ..
8. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb BUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!taky mám strach, ale BUDE!!!!!!!!!!! jiná možnost není!!!
8. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo táák, no to si pochutnáte, přes kořeny vezená... :grinning: :grinning: :grinning: super vtípek... :grinning: :grinning:
8. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ještě teda budu trpět do toho 20.11. a doufám, že tím chozením do práce ikdyž jen dva dny v týdnu nic nepo ... ale slíbila jsem že kdyby cokoliv tak budu doma, jen aby nebylo pak pozdě.
8. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já si myslim, že bys měla fakt odpočívat, i když pokud jsi v kanclu tak dva dny v týdnu mohou být vítaná změna......
8. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já doufám tajně, že Harleje uvidim příští čtvrtek:slight_smile:))
8. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě by se stýskalo po mamča a taky si musím odpočinout od tchánovců ..bydlíme s nima v baráčku ...sice jsou v pohodě, ale ....

takže ve střed ráno pojedu do práce ..večer k mamče tam přespím takže nebudu muset cestovat vlakem ...z práce mi jede přímo trmvaj na petřiny - takže to mě snad odreaguje ...a odpoledne druhý den domů no.
Tak snad to bude v klidu v práci sedím u poče nic netahám ..nikam nemusím běhat ...takže tam je klid a žádný nervy tam taky nemáme ...tak doufám, že to prostě bude změna a bude to líp utíkat.
8. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak nový doktor Ti jistě ULZ udělá neboj ...taky jsem to kdysi měla jak si mě předávali tak jsem měla ULZ do 12tt asi 5x :slight_smile: to bylo super
8. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vago to se dějou věci a pak posílejte díte do skauta fakt......
8. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek