• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@kamisb jo určitě bude neboj, až se nějak probojujeme tak se sejdeme na tom kafcu na pédinách:slight_smile:))))
8. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahooj, moc to nepřeháněj, ale pokud máš v práci pohodu, tak by to vadit nemělo..já se tedy zařekla, že pokud to vyjde, tentokrát mne v práci do 13 tt neuviděj... minule jsem si plánovala, že budu od té kontroly v červnu na neschopence a už nebylo proč...ale asi by to nedopadlo stejně...holt se člověk možná zbytečně stresuje...
8. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 to já jsem holka ráda, že jsem doma, furt bych totiž spala
8. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - nebudu to přehánět jen chci nějaký režim a takhle to doufám bude i trocu víc přehánět, s šéfem jsme dohodnutí že kdyby mmi bylo ráno zle tak jen napíšu a nepřijdu no - jde vlastně o měsíc a kousek do vánoc a po novém roce se uvidí jak to bude.
8. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb no já jsem byla ospalá ve dne a v noci pak čuměla...takže jsem radši pořád něco dělala i doma...a chodila na procházky s psama...tak uvidím, tentokrát jak to dopadne :rolling_eyes: :fearful: bojim
8. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky no tj sice krásná urodička tj pravda ale ještě aby tam byla vajíčka v těch folíčkách a pak aby to vybojovali mrnouskové no uvidíme musím tomu věřit že to vyjde ale mám z toho množství velkou radost ,
sasi .....stimulovala jsem elonvou a clostíkem tj vše
8. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 já bych spala furt, ale v noci furt chodím čůrat od 4 od rána jsem vzhůru a pak zaberu kolem 6 a pak musim v 6 nebo 7 vstávat a to se mi fakt nechce :grinning:
8. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak já ospalá zatím nějak nejsem ...ale když jsem doma tak se snažím co nejvíc odpočívat
8. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak to jsou samé skvělé zprávy:slight_smile: Byla jsi doma od začátku stimulace?
8. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa ta varianta minimalky me zacina zajimat! ja mela i s fostimonem jen 6 foliku a z toho 4 vajicka...tohle je uzasnej vysledek, i vzhledem k tvymu veku! nic ve zlym samozrejme, ale takova reakce jen na clostik, to je pecka. to je asi ta elonva takovej zazrak, vid? zeptam se na to u apo, snad to k tem dinosaurum tam uz dorazilo :grinning:
8. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=J_MFqneNHjc

holky máme za chvilku výročí 2 roky a našla jsem tohle amatérský dílko co dělal na rychlo manžel mně pro radost:slight_smile:) asi před rokem a půl \.-)) jse zamáčkla slzu, doufám , že ta bude co přidat zase:slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb ahoj holcicko!:slight_smile: tak ctu, ze se ti dobre dari, to jsem moc rada, ta prace bude urcite fajn! kde pracujes, ze muzes prijit jen a dva dny v tydnu? jak budes resit ty zbyvajici tri? neschopenku nemuzes mit na preskacku...? no prozrad ten figl:slight_smile:
jinak jo, ty chlamydie jsou strasny svine, ja jsem hodne spolehala na to, ze mi ty antb. zaberou:( no uvidim, zatim me ani neboli bricho dneska, jako vcera a predevcirem. poznam to hlavne v noci, kdy litam na zachod a boli me podbrisek.
8. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 já když jsem měla dobrou šéfovou tak jsem makala z domova Home Office...bylo to na dohodě:slight_smile: i tak to jde, když můžeš pracovat z domova:slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 -no raději o to nebudu mluvit, přeci jen buhví kdo to bude číct, ale sem tam dovolená a pak práce z domova...

no někdy nestačí jedno kolo antb.
8. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - nn, až od ET ..do teď to byly 3 týdny ...dál se uvidí jak mi bude no.
8. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 holka víš co my jsme jinou možnost neměli jelokož než jsme se rozkoukali tak mi bylo 39 a na normální IVF hrazené bylo pozdě tak můj mudr řešil jak přijít k miminku aby to stálo co nejméně a vyšel z toho nativ což bych řekla že je minimální hormonální zátěž a výsledky jsou docela slušné můžu doporučit ještě teda ucvidíme jak to dopadne ale určitě v tomhle úspěchu má prsty ta elonva po clostíku jsem měla max 2 folíčky.Takže se to vyplatilo ale stála mě ta jedna inj 10500,- docela darda no :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jo, to ja jsem na home office docela casto, ted po laparce celej tejden, pri stimulaci jsem taky byla, ale ja jsem to pochopila jako ze kamisb bude chodit do prace jen dva dny v tydnu a zbytek pracovat nebude...
8. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Každopádně zaměstnavatele tiše závidím, za mě už by hledali náhradu :confused:
8. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen - jj dík...vážím si toho kde dělám ...
8. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen - a hlavně lidí tam kolem mě ...
8. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Teeeeda životní láska je bomba...tak ted´ještě fotku s pupíčkem a je to idylkááááá...no a syn teda na to, že byl tak velký dítě nevypadá... :grinning: :grinning:
8. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no on je jak záchodovej pavouk, je hrozně vysokej, už je stejně vysokej jako já a hubenej, samá ruka, samá noha:slight_smile:)
8. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 a vidělas tam to video moje první jízda na motorce???
8. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, holky, tak tu zas straším po ránu ale hned si jdu zas lehnout--klasika od čtyř nic a tedˇjdu spááát...
@janice_opice no tak to mi sem hodˇodkaz, to bude jízda :grinning: :grinning: ..no a pavoučka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: synáčka zkus někdy nakrmit, to dělá zázraky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neeee, můj kluk byl taky takovej tak do 14, Musela jsem mu i ty nejtenčí džíny eště v pase zašívat, aby z něj nespadly...ale zase když hledali komparz na filmy z doby hladomoru, tak byl jedinej adept ze třídy... :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pliveme bacily :slight_smile: 22+4 :slight_smile: 6.mesic je v plném proudu :slight_smile:
9. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek no vida, ono už se nám to kulatí...uvidíš, že je to pak na chvíli příjemný, jak se ti bříško vykulí, tak mi to přestalo na chvíli tlačit na močák...ale tak na měsíc...no a s dvojkama to bude asi trochu :grinning: :grinning: jiný...
a jinak se cítíš dobře??
9. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata tak si představte že moje budoucí snacha je dneska od 5 v porodnici a já dneska budu babička narodí se mi vnouček Matýsek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no a já zítra na odsátí a pak transfer takže vlastně když to vyjde tak strejda nebo teta bude mladší než synovec tj paradox a ještě větší sranda je to že můj manžel je bezdětný a je mu 29 a bude dneska děda teda bude dědeček dřív než tatínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa jo, tak hlavně aby ti odsáli nějaký krásný vajíčko, co bude smířený s tím, že se rovnou narodí jako něčí dědek...nebo co??? :grinning: :grinning: :grinning: mám v tech příbuznejch bordel...ale my to možná budem mít podobně...
9. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 určitě to budeš mít podobně jsme stejná věková kategorie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek