• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 cítím se super - fakt úžasně - oni jsou pidísci moc hodní :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa no jo, ale manžel má už taky velký dítě, je naopak starší než já...takže to nebude tak dlouho trvat a je to tam...
9. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je krása, já taky na 4 až sedmej měsíc vzpomínám jako na idylku, zato na konec to už byla fakt sloní matka a nešlo nic, natož ty dvojky...ale císaře se neboj, já měla obě a je to pohoda, prostě je ti blbě ne před, ale po...
9. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO BERU UTROGESTAN 2-2 A DIVINU 2-2 A TO JE CELY TAK NEVIM :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: A DNESKA JSEM SI DELALA TEST A NEJSEM ASI TEHOTNA NEGATIVNI TEST BYL ACHJO :angry:
9. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tsk to máš velkou výhodu že tvůj manžel potomka už má ,,,,u nás je to horší :wink:
9. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj 4-7měsíc je super taky jsem si to užívala a doufám že ještě jednou budu. :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa on dceru vyženil, jeho není :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky proto do toho jdeme
9. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan kolik dní jsi po transferu?? já měla dojem, že jsem stejně, transfer byl 2.11 před týdnem, ne???
9. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bodre podoledne tak jak se dneska mate?
9. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa
@jaka17 tak to jsme na tom stejne.Muj muz taky nema potomka....
9. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky dobré raníčko jj tak to jsme na tom fakt stejně . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 aha tak to jsi na tom stejně jako já a jani njn :wink: :wink: :wink: :wink: hoky ale vy už jste o krok dál teda janí ta je už o 2 kroky a ty o jeden já teprve budu bojovat ...... :wink:
9. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa mno jo,ale mam za sebou 8.IVF holka takze dlouhou cestu :slight_smile:)))
9. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa ale proste to chce BOJOVAT!!!!!!!!!
9. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa tak já bych do toho jinak ani nešla, ale zas , když už , tak už, ted´toužím po miminku víc, než zamlada...
@janice_opice no já před tebou smekám..fakt a o to víc je to supééér, vím, že se radši nemá chválit, takže tfuj tfuj tfuj at´tro nezakřiknu...pošli mi odkaz na tu první jízdu na motorce, at´se pobavím...
9. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky krásné dobré ráno děvčeta ....ale řeknu vám, že jsem se dneska vzbudila s nějakým divným pocitem :( achjooo tyhle stavy divnosti v mozku by se měly zakázat ...a ani vlastně nevím proč jsou ...protože se mi zase zdály sny o tom, že na mě všichni dávají pozor, protože prý to se na těhulky musí ...takže bych asi měla být v klidu já tyhle sny jinak nemývám...ale nevim no ..divnej pocit .... :angry:
9. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan - jak dlouho jsi po ET ?
9. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ahoj holcicko hele z toho si nic nedelej pocity a divny nalady.Mam to taky.;) asi to k tomu patri ;)))
9. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahooj, no určitě bych se šetřila a byla v klidu :grinning: :grinning: :grinning: jinak musíme prostě doufat, ony ty pocity je dobré poslouchat, tedy pokud to jen trochu jde...
9. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jj poslu az budu na pc. Pres telefon mi to nejde :slight_smile:
@janice_opice jasnááá, kde couráš???
@jaka17 - když mě jako nic nebolí ani tak, ale nevim no :( takový jakoby sevřený srdíčko kdybych měla ...divnej pocit :(
a přitom bych měla být po včerejšku uklidněná alespon na chvíli tak právě nechápu jako proč to je spíš naopak ....

fakt bacit něčí do hlavy a probudit se po porodu :sunglasses:
9. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ale nemám ráda takový ty stavy když mámš pocit a nevíš proč :(

hele možná blbej dotaz, ale nemáš takový jakoby lehce výtok, ale je to jen čirý jako spíš voda ...já to jako teda v těhu mívam, ale trochu mě to vadí protože ten utroš o to víc vytéká :(
9. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, já jsem taky v nervu, sedmej den, to už tě svrběj prsty...jedu se vyřádit do DM...pokud máš od Spořky Bonus program, tak tam mají moc hezký věci pro mimča, ted´nově, tak se zabav...
9. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se pridavam k Vam 8.11 sem byla na prvnim ET od te doby lezim :slight_smile:)
9. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nosím permanentně intimky...
9. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ancas ahooj, odpočívej, hlavně ty první tři dny, ale ležet se úplně nemusí, děloha se musí prokrvovat...
9. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj to já taky, ale někdy cítím jak toho jde víc a to jsou pak nervy :(

my jsme od spořky konečně utekli, jako ty poplatky za vedení účtu už mi přišli fakt příšerný, ale zase už nebudou odměny no .... :slight_smile:

no na věci na miminko ještě nekoukám ...přeci je to je ještě brzo ...sice nejsem pověrčivá, ale bojim bojim :angry:
9. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ancas - tak hodně štěstí
9. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - to je dobře, užívej si to :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek