• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@jaka17 jelikoz sem 4krat potrtila tak ted jen lezim bojim se :(
9. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekuji :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, to já taky ne, ale oni ted´zavedli nějakej novější program místo Bonusu a tak při přeregistraci jsem na to jukla a mejí tam dobrý výběr...na odchod jsem líná a hlavně mají bankomaty všude...
9. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ancas nojo, já se jukla na tvůj blog, to máš teda těžký..ale neboj, ono to jednou vyjde...
9. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo vytok trochu mam .....
9. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vitej a drzim palce!!!!!
9. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ja js3m u Airbank a jsem strasne spokojena.u sporky mame ucet kvuli hypossce a to jsou zlodeji.
9. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já byla taky dlouho líná, ale manžel docela tlačil ..máme 1 účet a šli jsme k fio a jsem spokojená, máme v tom i 2 výbery podle toho jak hodně kartu používáš i u jiných bank zdarma ..můžeš mít i 4 a převádí se to do dalšího měsíce. a hlavně jsem zjistila že je bankomat naproti kde pracuji :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja platim 150 mesicne vzala jsrm si velkej tarif ale mam v tom vse zdarma a jeste mi BU urocej takze ve finale neplatim nic :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my ve fio bance neplatíme vubec nic ...sice se nic neuročí, ale to nevadí ...alespon nechtějí nic za služby.
9. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno tady je dobry to ze I vybery z jinych bankonatu jsou zadara a I v zahranici-tam teda do urcite vyse :slight_smile:ale rajfka a sporka je des.....
9. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono si jde zvolit I tarif ze neplatia ale tam zase nejsou vybery ze vsech bankomatu a tak se to vyplati.a tim urocenim vlastne taky neplatime nic.;)vsechno lepsi nez ty dve banky
9. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, my tam máme spořící účet - i Air banky, ale je pravda, že teda jak klesají ty úroky je hrozný :(
9. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo to bylo jasny uz pred rokem,ze sporici ucty pujdou postupne do haje...ale lepsi nez dratem do oka.Holka me ti zacalo tak strasne bodat na vajecnicich :((((((hlavne teda vlevo.nevim co to je...a ten vytok mam taky a jsem rada,ze nemam ten utrous.
9. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě na tom boku to taky občas píchá, většinou teda večer po celým tom dni, hezky si lehni a odpočívej ...ono jak se všechno roztahuje tak je to citlivější ...přeci jen se do nich taky píchalo.

na chvíli se natáhni ono to zase přejde ...
9. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to já zase raději utroš než píchat injekce do zadku ....sama byc to nedala a od manžela bych se nenechala on se bojí víc než já ...a každej den injekci ještě takhle to by mě asi kleplo.
9. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem taky za utroš ráda a přijde mi , že tentokrát už jsem si asi zvykla, ani už to nevnímám...to víš, janinka je už na půl zdravotní sestra, ta bude mít abst´ák, až si nebude nic píchat, vid´.... :grinning: :grinning:
9. lis 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no asi jo asi máš pravdu doufám, že to nevěstí nic špatnýho......
já jsem zase spokojená, že ráno dostanu pigáro a nic ze mě nevytéká a mám klid a není mi po tom špatně - někdy mi bývalo po utrouši zle.....manža je zkušenej tatér, takže mi to dobe skvěle, někdy to trochu pálí,ale málokdy:slight_smile:) Asi jak mám tu svojí megaprdel rozpíchanou:slight_smile:)))))))
@jaka17 no to vůbec, se těšim na vysazovací protokol:slight_smile:))) Ale musím říct, že víc mi vadí ten fraxiparin - já mám divnou kůži - n a omak jemná,ale jinak na propíchnutí tvrdá až hrůza, takže ty tupý jehly od fraxiparinu se mi furt ohýbají a bolí to a mám modřinatý břicho.......
9. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 http://www.youtube.com/user/Susnacka?feature=watch když se podíváš na ta vide co tam mám tak uvidíš jak jsem jela popré na motorce - myslim po X letech jako řidič a náhodou sjem talent - i v autoškole mi to říkal:slight_smile:))) ž eprej jezdim líp jak lecjakej chlap:slight_smile:
9. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mně je teda jedno jestli to bude kluk nebo holka, ale když vidim ty chlapy....jsem je vyslala na nákup - nachystala jim seznam a tašky.....nejen, že jim trvalo věčnost než se zvedli a odjeli,ale pak tu nechali tašky a pro seznam sevraceli a prý, že za to můžu já, protože jim dám moc úkolů najednou....takže když to bude holčička:slight_smile:))))) tak možná úplně zešidivim o něco později:slight_smile:)))
9. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já si myslím s autem taky, ale motorka je pro mne zatím velká neznámá...řidičky si myslím, že pokud jsou trochu vyježděný, tak jezdí rozhodně bezpečněji než leckterej chlap...no s tím bodáním byl blbej žert, jasný, že až v tom 12 tt budeme moct být bez prášku, tak to bude bomba...jen se dočkat.. :grinning: :grinning:
9. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já začínám lehce špinit :( na papíru je jakoby hlen :(
9. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to nic není, já jsem říkala doktorovi, že jsem nešpinila a nic ani nekrvácela a on mi řekl, že klidně můžu začít, že to má 60-70 % žen, že začne špinit a klidně může špinit až do 12 tt....to nic není jen odpočívej......
9. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že to může být jen po tý včerejší prohlídce?
9. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo i autem jsem dobrá:slight_smile: řídím od 18 let a dobře naštěstí, taky jsem měla i na mašinu i na auto dobrý učitele(nemyslim v autoškole:slight_smile:))) a taky jsem jezdila s různejma monstrama:slight_smile:)) na tom se člověk nejlíp naučí ne jak dneska, když sednou do pomalu automatu:slight_smile:
9. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb určitě - viz. výše....
9. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak mě by nevadil kdyby to pak jakoby nárazově nevytékalo a to mě vždycky neviděsilo ...

no jen doufám, že to nepřijde nějak hodně to špinění, jo to jsou ty divný pocity asi ...že já na tu prohlídkku včera chodila ...
9. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jdi se natáhnout, pustit si nějakej pěknej film a odpočívej jo a dej si něco dobrýho co to tvoje prte snese.....to bude dobrýý
9. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, ale k tomu ten divnej pocit :( ach jo ....
9. lis 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neboj, to nic nebude...jak to tu čtu, tak tu holky i úplně krvácely a mimčo se udrželo..třeba jen jedno ze dvou, ale jo...odpočívej a rozhodně nechod´ v pondělí do práce...v kterým tt jsi???
9. lis 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek