IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ancas
9. lis 2013
@jaka17 jelikoz sem 4krat potrtila tak ted jen lezim bojim se 😞
ancas
9. lis 2013
@kamisb dekuji 🙂
jaka17
9. lis 2013
@kamisb jo, to já taky ne, ale oni ted´zavedli nějakej novější program místo Bonusu a tak při přeregistraci jsem na to jukla a mejí tam dobrý výběr...na odchod jsem líná a hlavně mají bankomaty všude...
jaka17
9. lis 2013
@ancas nojo, já se jukla na tvůj blog, to máš teda těžký..ale neboj, ono to jednou vyjde...
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb jojo vytok trochu mam .....
janice_opiceautor
9. lis 2013
Vitej a drzim palce!!!!!
janice_opiceautor
9. lis 2013
@jaka17 ja js3m u Airbank a jsem strasne spokojena.u sporky mame ucet kvuli hypossce a to jsou zlodeji.
kamisb
9. lis 2013
@jaka17 - já byla taky dlouho líná, ale manžel docela tlačil ..máme 1 účet a šli jsme k fio a jsem spokojená, máme v tom i 2 výbery podle toho jak hodně kartu používáš i u jiných bank zdarma ..můžeš mít i 4 a převádí se to do dalšího měsíce. a hlavně jsem zjistila že je bankomat naproti kde pracuji 🙂
janice_opiceautor
9. lis 2013
Ja platim 150 mesicne vzala jsrm si velkej tarif ale mam v tom vse zdarma a jeste mi BU urocej takze ve finale neplatim nic 🙂
kamisb
9. lis 2013
@janice_opice - no my ve fio bance neplatíme vubec nic ...sice se nic neuročí, ale to nevadí ...alespon nechtějí nic za služby.
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb mno tady je dobry to ze I vybery z jinych bankonatu jsou zadara a I v zahranici-tam teda do urcite vyse 🙂ale rajfka a sporka je des.....
janice_opiceautor
9. lis 2013
Ono si jde zvolit I tarif ze neplatia ale tam zase nejsou vybery ze vsech bankomatu a tak se to vyplati.a tim urocenim vlastne taky neplatime nic.😉vsechno lepsi nez ty dve banky
kamisb
9. lis 2013
@janice_opice - to jo, my tam máme spořící účet - i Air banky, ale je pravda, že teda jak klesají ty úroky je hrozný 😞
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb no jo to bylo jasny uz pred rokem,ze sporici ucty pujdou postupne do haje...ale lepsi nez dratem do oka.Holka me ti zacalo tak strasne bodat na vajecnicich 😞(((((hlavne teda vlevo.nevim co to je...a ten vytok mam taky a jsem rada,ze nemam ten utrous.
kamisb
9. lis 2013
@janice_opice - mě na tom boku to taky občas píchá, většinou teda večer po celým tom dni, hezky si lehni a odpočívej ...ono jak se všechno roztahuje tak je to citlivější ...přeci jen se do nich taky píchalo.

na chvíli se natáhni ono to zase přejde ...
kamisb
9. lis 2013
@janice_opice - to já zase raději utroš než píchat injekce do zadku ....sama byc to nedala a od manžela bych se nenechala on se bojí víc než já ...a každej den injekci ještě takhle to by mě asi kleplo.
jaka17
9. lis 2013
@kamisb já jsem taky za utroš ráda a přijde mi , že tentokrát už jsem si asi zvykla, ani už to nevnímám...to víš, janinka je už na půl zdravotní sestra, ta bude mít abst´ák, až si nebude nic píchat, vid´.... 😃 😃
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb no asi jo asi máš pravdu doufám, že to nevěstí nic špatnýho......
já jsem zase spokojená, že ráno dostanu pigáro a nic ze mě nevytéká a mám klid a není mi po tom špatně - někdy mi bývalo po utrouši zle.....manža je zkušenej tatér, takže mi to dobe skvěle, někdy to trochu pálí,ale málokdy🙂) Asi jak mám tu svojí megaprdel rozpíchanou🙂)))))))
@jaka17 no to vůbec, se těšim na vysazovací protokol🙂))) Ale musím říct, že víc mi vadí ten fraxiparin - já mám divnou kůži - n a omak jemná,ale jinak na propíchnutí tvrdá až hrůza, takže ty tupý jehly od fraxiparinu se mi furt ohýbají a bolí to a mám modřinatý břicho.......
janice_opiceautor
9. lis 2013
@jaka17 http://www.youtube.com/user/Susnacka?feature=watch když se podíváš na ta vide co tam mám tak uvidíš jak jsem jela popré na motorce - myslim po X letech jako řidič a náhodou sjem talent - i v autoškole mi to říkal🙂))) ž eprej jezdim líp jak lecjakej chlap🙂
janice_opiceautor
9. lis 2013
Holky mně je teda jedno jestli to bude kluk nebo holka, ale když vidim ty chlapy....jsem je vyslala na nákup - nachystala jim seznam a tašky.....nejen, že jim trvalo věčnost než se zvedli a odjeli,ale pak tu nechali tašky a pro seznam sevraceli a prý, že za to můžu já, protože jim dám moc úkolů najednou....takže když to bude holčička🙂))))) tak možná úplně zešidivim o něco později🙂)))
jaka17
9. lis 2013
@janice_opice tak to já si myslím s autem taky, ale motorka je pro mne zatím velká neznámá...řidičky si myslím, že pokud jsou trochu vyježděný, tak jezdí rozhodně bezpečněji než leckterej chlap...no s tím bodáním byl blbej žert, jasný, že až v tom 12 tt budeme moct být bez prášku, tak to bude bomba...jen se dočkat.. 😃 😃
kamisb
9. lis 2013
Tak já začínám lehce špinit 😞 na papíru je jakoby hlen 😞
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb hele to nic není, já jsem říkala doktorovi, že jsem nešpinila a nic ani nekrvácela a on mi řekl, že klidně můžu začít, že to má 60-70 % žen, že začne špinit a klidně může špinit až do 12 tt....to nic není jen odpočívej......
kamisb
9. lis 2013
myslíte, že to může být jen po tý včerejší prohlídce?
janice_opiceautor
9. lis 2013
@jaka17 jojo i autem jsem dobrá🙂 řídím od 18 let a dobře naštěstí, taky jsem měla i na mašinu i na auto dobrý učitele(nemyslim v autoškole🙂))) a taky jsem jezdila s různejma monstrama🙂)) na tom se člověk nejlíp naučí ne jak dneska, když sednou do pomalu automatu🙂
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb určitě - viz. výše....
kamisb
9. lis 2013
@jaka17 - tak mě by nevadil kdyby to pak jakoby nárazově nevytékalo a to mě vždycky neviděsilo ...

no jen doufám, že to nepřijde nějak hodně to špinění, jo to jsou ty divný pocity asi ...že já na tu prohlídkku včera chodila ...
janice_opiceautor
9. lis 2013
@kamisb jdi se natáhnout, pustit si nějakej pěknej film a odpočívej jo a dej si něco dobrýho co to tvoje prte snese.....to bude dobrýý
kamisb
9. lis 2013
no doufám, ale k tomu ten divnej pocit 😞 ach jo ....
jaka17
9. lis 2013
@kamisb neboj, to nic nebude...jak to tu čtu, tak tu holky i úplně krvácely a mimčo se udrželo..třeba jen jedno ze dvou, ale jo...odpočívej a rozhodně nechod´ v pondělí do práce...v kterým tt jsi???

Začni psát odpověď...

Odešli