• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb hele ten divnej pocit jsou hormony, mám to opravdu taky dost výkyvy nálad - jakože mě najednou přepadne takovej splín.....natáhni se a fakt se rozptyl nějakou knížkou nebo filmíkem a do tý práce fakt nechod....
9. lis 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 šak mě právě doktor říkal, že můžu klidně začít špinět nebo lehce krvácet.......
9. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice motorka krásná, řidička bomba, ženský na motorce jsou fakt sexy... :grinning: :grinning: já bych se bála...
9. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - dneska 5tt+4 ...do práce bych měla jít ve středu ...jako jestli to ještě přijde tak tam rozhodně nepujdu

ale to víš že jsem se lekla...a břicho i začalo bolet
9. lis 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a eště k tý holce, já to mám sjetý oboje a na nákupy je možná šikovnější syn :grinning: :grinning: dcera je šprt, dělá dvě vysoký a domácnost jí moc nebere, ale je pravda, že oproti současnýmu normálu si uvařit i upíct umí, ...ale syn teda taky...
9. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ležím ...jen se bojím
9. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no hele, pokud se to nějak zhorší, rozhodně nohy hore a často ještě utrouš přidávají...třeba na 2_2_2
9. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no případně volám mudr.mám na ní mobil...ale snad to jen trochu uvolnila tím ulz co včera dělala jak je to prokrvený a já pak byla dlouho na nohou
9. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no když by jsi se nějak rozšpinila tak určitě zavolej!!!!!!
9. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no mně by se líbila taková amazonka jako je Karolína od sousedů na chatě:slight_smile:
9. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Martinko, Martino...Ty brepto jedna, jakej šrot??? :fearful:
Jo, já ještě někde v hloubi doufám, kecala bych kdybych řekla, že né...Dnešní testík nic, já tam slabounkého dušíčka sice vidím, ale toho vidím posledního půl roku pořád. Vždy tak ten týden před MS.
Tak my jsme s janinkou pod takovýmto drobnohledem, jó? To je ale hezké, zlato :slight_smile:
A co žes měla teď takové chmury? Už je ti lépe? Je to asi jedno z druhým, počasí, žádné sluníčko, sychravé počasí...Také jsem doma zachumlaná pod dekou, odpočívám a večír budu ucucávat Avanti u telky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, člověk nikdy neví, ale přát si můžem, ne?? :grinning: :grinning: já teda zatím ty //...jsem z toho tady taková zblblá, že si už připadám těhu..
@kamisb jasně, tak to je tvoje Mudr. fajn...že je k dispozici i o víkendu..
9. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 čau monynko, tak to třeba bude rostoucí dušík, oproti těm z dřívějška...hezky odpočívej a čekej.. :confounded: :angry:
9. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Děkuji...zlato, tím posledním příspěvkem pro @janice_opice, ty máš // ??? Testovala jsi???
9. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 néééé, zatím že si to jen přeju, ale jak si furt píšu s těma těhu, tak jsem z toho už zblblá...jsem dnes 7 den, nechce se mi do toho...
9. lis 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj je super, jen stejně co mi po telefonu řekne, ležet odpočívat a případně přidat utroš ...ale snad to bude ok, ted už na papíře zase nic nebylo ....uvidím večer až budu zavádět utroš ...jestli bude něco na prstu ...
9. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze dneska jsem 5 den stimulace a jsou jen 3 foliky :frowning2: tak to vidim jeste hur nez minule, to jich bylo 6 a odebrany jen 2 nezrale :frowning2: ach jo
9. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jo ahá, já už myslela, že jsi testila...Přesně, jsi statečná holka, vydrž to...No a jak se cítíš?
9. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neboj, fakt je to normální, ale je jasný , že jsi po tom všem, co už jsi prodělala v šoku...já budu taky vyšilovat, teda pokud budu vůbec mít příležitost
9. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no, rozdíl je asi v tom, jak se fakt cítím a co bych chtěla cítit :grinning: :grinning: zdá se mi, že mám citlivějším prsa, což při tom nepovedeném ketu vůbec...blbě spím..ale fakt nevím...snažím se to nechat být do toho úterka..a co ty, nemáš těhu halucinace??
9. lis 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor neboj, třeba to ještě bude aspon´jeden malej šikovnej a i to stačí...
9. lis 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elleonor - a zvyšovali jste dávky nebo co říkali v CARu? ale veřř že i jeden šikula stačí.
9. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17
@kamisb
@monyna83 jen vysilujte ja taky vysilovala a jeste urco budu :slight_smile:
9. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elleonor neboj mame tu pripad 1 vajicko a 1 spermie a uz ma @brsh buben jako hrom a vtom krasnou holcicku :slight_smile:
9. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 jóóó? Citlivá prsa? To je ale dobré znamení, myslím na tebe a hrozně Ti držím palce....
Do úterý budu nervózní jako blázen, to je jasný...Já na sobě necítím vůbec nic, vidím to na další IUI.
Těhotenské halucinace??? krásnej pojem, směju se :grinning: :grinning: :grinning: Včera se mi zdálo, že se nám narodila holčička a kojil jí Michal. Nechtěl mi jí vůbec dát na kojení, tak jsem mu vehementně vysvětlovala, že takhle se s ní nezžiju... :grinning: :grinning: :grinning: No magor... :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to je dobrej sen :slight_smile:
9. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Teď se směju, ale v tom snu jsem to prožívala..
9. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - to je mi jasný:slight_smile:
9. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek