• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
holky tak mám vnoučka jmenuje se Matýsek a je kouzelnej má 2820g a 47 cm je nádhernej ale nakonec šla na císaře chuděrka . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oba jsou v pořádku tj nejduležitější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mufyxa Obrovská gratulace :wink:
9. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa gratuluju, hlavně atˇpěkně prospívají oba a mají brzo strejdu..
@monyna83 tak to bykl fakt humornej sen...já taky furt ve snu něco řeším, ale nepamatuju si to...
9. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Čoveče, já na dnešek měla tak krásný sen. Stála jsem venku, koukala na noční oblohu, kde padalo obrovské množství hvězd a dokonce jsem viděla i letící komety. Naprosto zřelejně jsem je pozorovala i ten jejich dlouhý ocas, ve kterém byly vidět části ledu, prachu a vše, co v tomho chvostu je...Byl to nádherný pohled...
Já mám pořád takhle živé sny...
9. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to já taky, když se probudím, tak vím, co se mi zdálo a ráno je to fuč...ale takovýhle sen musí být krása...
9. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jo, jo, byla to nádhera :wink:
9. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa Velká gratulace!!!
9. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak co jak je?
9. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 kdy, že budeš testovat? :wink: :wink: jsem napnutá jako kšandy :grinning:
9. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no mně se zdálo, že jse rodila po 4 měsících v hotelu v Liberci, že to byla holčička a velká , měla 7 kg a hned mluvila a ptala se mě, " Ještli máme ďoma nějaký loštomilí žvížátka""" blázinec prostě :grinning:
9. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice janííí, ty už taky....já si tu sedím na rukách, jsem teprve 7 den, to je brzo, minule mi pididuch vylezl až 11den a to byl fakt mini..no kdy tys měla ty //??
nechci být smutná předčasně...bojím se...
9. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Neke, no to je bomba...Holky, tohle je na kroniku :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - dopoledne to bylo blbý jako hlava a bolelo mě břicho tak nák celkově pak jsem kolem 13 měla jednu polívku tak druhou a kolem 16h kuře s bramborem a asi už je líp ...ani už nic na papíře, tak snad to byl jen planný poplach ....ale dneska se budu ještě válet a zítra možná zkusím procházka a uvidíme.
9. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to jsem moooc ráda, snad to odezní...
9. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to je dobře holka naše, i s tou prochajdou opatrně:slight_smile:
9. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Myslim 9. nebo 10.den
9. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 7. den je brzo to je fakt
9. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...takže já se budu držet co nejdýl, ideálně až do úterý, to bude mít ten můj velkej brouček narozeniny, tak si testnu...no ale jsem už v nervu
9. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - já jsem taky ráda ...uvidíme jak to bude dál no.
9. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - snad to bude dobrý, a procházku já vždycky jen opatrně chodím tak na půl až hodku po okolí a fakt jen chuze lážo plážo :slight_smile:
9. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - taky jsem testila až 10 den, dřív mi to piřjde moc brzo. Zkus ještě chvíli vydržet to už uteče :slight_smile:
9. lis 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo to máš za chvilku a já měla jen osmibunky tak ty by jsi mohla mít už slušnou čáru:slight_smile: nebo silnějšího ducha!!!
9. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kééééž by...jen si to představím, tak si šahám na prsa, jestli bolí...snad trochu jo, ale vlastně si nevzpomínám, kdy mě minule začly, pamatuju se ,že to pak byl mazec, ALE to bylo asi až po testu...jinak mi je fajn, ale zase ne tak beznadějně jako po tom ketu, to jsem nějak tušila, že to není dobrý...uvidíme...sem zvědavá i na Monynu, tam to taky ještě může vylézt..
9. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 mě prsa bolela od konce stimulace furt, jen pak začala bolet jinak, ted je mám nafouklé a modré ale totálně modrééé jak je mám protkané žílama. a jeslti mi ještě vyrostou tak to teda potěš!!! To budu chodící CECEK :angry: :confounded: :grinning: ...@monyna83 na tebe jsem holka taky moc zvědavá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no tak to já takový monstra nikdy bohužel mít nebudu, neb mám i normálně Prsa po tátovi, ale funkční jsou, syn se odtrhnul až ve 2 letech...
9. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 bud ráda, já mám ted celkem pevný 4 a uplně mi to stačí, mám problémy i s oblečením - trička, halenky apod.... takže jeslti mi ještě narostou tak asi umřu:slight_smile:
9. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice Holky moje zlatý, Janinky... Ty modroprsá na nás koukej plivat bacily a ty čekatelko, neboj, mám z Tebe dobrý pocit...Víš co jsem zjistila, podle všeho bych měla dělat první tt až 14 DPO, což je úterý...
Lépe spíš až po vynechání MS, ale to je v mém případě nemyslitelné...Takže Janinko, úterý je naše... :wink:
9. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no asi jsi to už naštěstí zažila, při kubovi z tebe taky nebyla vzducholod´, tak se to snad zarazí....to v tom CUBE s těma hormonama přepískli :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no vidíš, a bude to tam... :grinning: :grinning: janice tu prská jak může, takže to snad zabere...
9. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83
@jaka17 ty jo holky já na úterý snad ani nebudu spát!!!!!!! mačkám a plivuuuuuuuuuuuuuuu
9. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek