• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@brsh ty jo ja nevim,ze si porad myslim ten gennet misto iscare :slight_smile: .. moc drzim palce at je vse v pohode a jsi za par mesicu mamina :slight_smile:
27. črc 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - nemaluj certa na zed, i dvojcata se daji donosit. Ja si zakazala cerny myslenky a beru se jako normalni tehule. To.bych se musela bat vytahnout paty z baraku, jen proto ze je to letity vymodlenec :slight_smile: pekne odpocivej a bude to.ok!
@hhani - to vis,.v novy tabulce uz nejsem (nastesti :wink: ), a je nas tu dost. Kdo si to.ma.pamatovat. Neboj, Hanci. Za chili.tehilis se mnou a zbytek party taky!
@janice_opice - ahoj Jani, ja prchla a byla na horach, kde nebylo vedro. Naslapali jsmeenne kolem.deseti km, tak.jsem.docela.znicena po.tech trech mesicich valeni :grinning: Ale po sreeningu zase na hory mizim. Nevim,.jaktu preziju tyhle tri.dny. Po cem Ti.je blbe? Beres nejaky podpurny leky nebo co.do tebe rvou? Mysli.pozitivne. Za chvili dovca, Luzany,.mimino :grinning:
27. črc 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já vím, jsem si toho také velice dobře vědoma...Moc Ti děkuji.. :slight_smile:
Jani, vydrž, vydrž...Zkus si zavolat do CAR, zda jsou tyhle příznaky normální, oni kdyžtak přehodnotí léčbu...Myslím na Tebe :slight_smile:
27. črc 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak na poslední pokus moc a moc držím palce, ono to výjde...
Víš, já do toho nemám moc, co mluvit, ale těhle blogů jsem prolezla spousty a holky tam psaly, že několik nevyvedených IVF za sebou, nakonec zkusili IUI a povedlo se...
To měly srůsty, cysty, ruzně...V každém případě za to nic nedáte a než popřípadně našetříte na další pokus IVF, můžete tohle zkusit...Přece jen, 6x do roka je to hrazené pojišťovnou, tak proč to nezkusit...
Mě např. můj gyndař řekl, když mě posílal do CAR, že u nás nemá IUI žádný význam a ať rovnou podstoupíme IVF. Když to tak všechno čtu,my jsme oba úplně ready, jen se neví, proč nám to těch 5 let nejde.
Klidně to podstoupím, mimíska bych už moc chtěla...Za 14 dní mi bude 30, hodiny tikají... :slight_smile:
27. črc 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani koukej bojovat zadne vzdavani..za chvilku to prejde a bude dobre,ty to zvladnes..Uz jsi se rozhodla tak to dotahni do nadherneho konce :wink: Hezky uz odlet na dovcu tam si pekne odpocines a budes zase plna optimismu :slight_smile:
27. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh a jak ti je? Řekli ti nejaký rizika a tak? Všude pisou jak je to rizikový a nebezpečný...:frowning2:
27. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@pidisek Ahojky, moc moc gratuluji a držím všechny palce, ať je vše vpořádku.
@monyna83 Ahoj, kam chodíš do CAR? My začali 1.7. :slight_smile: u Apolináře. A taky zatím všechna vyšetření v pořádku. Jinak jen tak pro zajímavost - máme podobný účes :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, my jsme na začátku - teprve po vyšetřeních, teď (další cyklus) půjdu na průchodnost, protože zatím vše OK
27. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek neblazni a uzivej si to..riziko je vzdy tak si to neprivolavej a uzivej si at se mimisek citi dobre
..
27. črc 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mám kolegyni, která po IVF čekala dvojčátka a obě v pořádku donosila až skoro do termínu. A to je taková malá a hubená, když už byl porod skoro na spadnutí, tak s námi šla ještě na "kafe" - ale už se při tom pěkně kutálela - byla to taková malá kulička = co do výšky, to do šířky. A teď je zase štíhlá jako dřív a má krásného chlapečka a holčičku. Prostě se neboj, všechno se dá zvládnout :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jsem ani novou tab. ani nejak nepostrehla :grinning: ..no ja tomu verim,ze parta rozjede // a vsechny to dojedeme do zdarneho konce..pekne si to uzivej ... na tu dovcu my vyjde ovulace,to by bylo kdyby se to povedlo i kdyz me je to sice mozna k nicemu,ale i zazraky se deji :slight_smile: o to vic se tam tesim ...uzivej si to Baru a v pondeli moooooooc drzim palce :wink:
27. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ne, ja mam normalniho.doktora, kterej pacientky nestrasi. Jsem tehotna, neumiram.a stim.k.tomu pristipuju. Samozrejme netaham dvacet kilo nakup a jsem.vic utahana, ale nebudu lezet s nohama nahore...a Ty ys to.mela.mit stejne. Dvojcata jsou riziko, ale v dnesni dobe bych se fakt nebala. U nas v diskuzi o dvou delohach jsme meli holcinu, ktera se dvema delohama donosila dvojky :wink: tak se nenervuj.
@hhani - dekuju moc. Dam.hned vedet. Uz se tesim na fotku a tak vubec uz se tesim :wink: kdy frcite na dovcu vubec? More mi chybi, ale damw snad to Madarsko na podzim :wink:
27. črc 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh děkuju...
27. črc 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh letime presne za tyden a fakt uz se nemuzeme dockat ...i kdyz tehuleni bych brala vic :slight_smile: ne,jsem rada,ze vypadneme a nacerpame nove sily a energii do dalsiho snazeni..hlavne uplne vypneme a uzijeme si to :slight_smile: a doufam,ze se o fotecku podelis a nebudes si ji syslit sama pro sebe :slight_smile: Dneska je teda sileny vedro..a kam tam pojedete?
27. črc 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to si krasne uzijete a v zari s cistou hlavou, opalena a odpocata Haninka vyrazi pro miminka :wink: fotku hodim so blogu pro pratele, neboj. Kdyz bude vse ok :slight_smile:
27. črc 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ty se budou mit :slight_smile: od takovy odpocaty maminky neutecou :wink: .. bude to v pohode urcite ani nevis jak moc se mu u tebe libi :slight_smile:
27. črc 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ahojky, my chodíme také k Apolináři...Byli jsme prvně 24.6.,takže nejen účes, ale i termín...
My jsme v pořádku a zatím pořád hledáme příčinu, proč nemůžeme otěhotnět... Jedinou a určitě zásadní problematikou je, že jsem na ultrazvuku neměla vůbec vajíčko...Začala jsem zobat Clostik, tak uvidím 5.8., zda už tak vajcuch je :grinning:

Jak jste na tom Vy? Co už máte za sebou? :slight_smile:
27. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, děkuji za pozvání k Vám...Je tu fakt dobře a některé holky znám i z minulých blogů :slight_smile:
27. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Tak to je super..je tady skvela parta :slight_smile:
27. črc 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, je to tady! Menstruace prisla jako hodinky, takze zacinam cyklus! :slight_smile:
28. črc 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisimona1 to je super a preji hodne stesti :slight_smile:
28. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Ahojky jsem na ceste z Morav.uvi
dis jak to pujde,jestli nebudes moc unavevena.ale dovca je fajn napad.pojedete
28. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Ahojky jsem na ceste z Morav.uvi
dis jak to pujde,jestli nebudes moc unavevena.ale dovca je fajn napad.pojedete
@sisimona1 nekam?v tom buse se hrozne blbe pise
28. črc 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj, nevim zda je to pro tebe jeste aktualni, ale mne delali u apo pruchodnost, delali to nejmene invazivnim zpusobem, jakym to jde - plynem. pri vedomi jdes na kozu, zavedou ti katetr a vpousti plyn, pricemz sestricka drzi na brise stetoskop a doktor posloucha, esli slysi pruchodnost. nekoho to neboli, ja se bolesti malem posr... dam ti jednu radu - nenech si to delat od roznickovy, je nezkusena, na me brala na cipek i naky kleste, fakt hruza, navic si stejne po zakroku stopro jista nebyla. takze od ni neee:slight_smile: jo a spinit po tom asi budes...ale jinac je to ambulantni zakrok na par minut!:slight_smile:
28. črc 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj, mne kdyz imuno nabirali v caru, rekli vysledky tak 2-3 tejdny. volala jsem za necely 3 a uz to bylo. asi je to delsi, kdyz to neni rovnou v kachlikarne...jinac k malickovy jsem objednana na prvni tejden v zari a necelej tejden na to bych mela zacit se stimulaci, pokud do toho pujdeme hned v zari, takze proto si myslim, ze ty vysledky nestihnou bejt.
28. črc 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ciao, vratili jsme se z ceskyho svycarska, bylo to uuuuzasny, ale doma mame 33,6 stupnu:(
28. črc 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...tak este hur. 34,2 stupne mame doma!:( snad se dozijeme rana:slight_smile:
28. črc 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, jaký byl víkend??? Tedy krom odpovědi, že parný :slight_smile:
Já trávila víkend na koupáku a jsem tak zežahlá (zaplať pánbůh do hněda), že přemýšlím, že se stavím na sociálce pro nějaké dávky :grinning: :grinning: :grinning:
Aha, tak to je jasný...My měli výsledky za 9 dní...Tak zkus Malíčkovou poprosit, je moc milá, určitě Ti vyhoví....Tedy, pokud se výsledky uspíšit dají :wink:
28. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se k Vám taky přesouvám, protože už 7 týdnů čekám na výsledky z genetiky, slíbili do měsíce a nic :frowning2: To čekání mě ničí
29. črc 2013 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek