• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@jaka17 ale jo já jsem macatá a v manželství jsem dost přibrala:slight_smile: takže ted asi budu vzducholod,ale mně to neva, budu to řešit až po porodu!!!!
9. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - :slight_smile: kde jsi to zjistila? neříkala jsem Ti to hned? :grinning:
9. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, já shodila před 3 ma lety 20 kilo, když jsem se rozváděla...no a ted´to zas úspěšně s těma hormonama a jak se hlavně nesmím hýbat nabírám a neuvěřitelně mě to krká, ale co bych pro mimi neudělala...
9. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no asi tak, však mně těch 8 pokusů a ta štítka dala taky zabrat! ale řešit to budu až po porodu!!
9. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ono se to všecko vsákne, jen když budu mít prcka u sebe... :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 přesně taaaakkk
9. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb říkala, já vím, já vím :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem jukla na jiný fora a tam od pátku další //, je to ted´hodně rozdělený, tohle je forum Listopad -prosinec, myslím a muddlegirl je těhu!!! ta sem taky párkrát jukla...
@janice_opice tak jani, sundala jsem si před chvílí podprdu, neb už mi to bolelo...to jsme snad přivolaly...
9. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já zase nemůžu bez popdprdy.......musela jsem si koupit takový ty sportovní/těhotenský ty co nosim normálně můžu jen mezi lidi a bez podprdy nemůžu, mám to moc těžký:slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jj tak jsem j taky popřála:slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já je mám citlivý, ale sami o sobě jako nebolej jen když na ně sáhnu a dneska nějak začaly zase bradavky ...ty jeden čas uplně přestaly bolet.
9. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Tady je aspon vidět jak jsme každá jiná:slight_smile:)) a to je dobře:slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj je to tak ....už aby bylo alespoń toho 20.týho ...začnu asi už být zase nervozní a to je teprve 9 :(
9. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, já bych to taky brala, to už budu vědět, na čem jsem, tedy já třeba 1 level a vy už 3, ne??? tak klíííd .
9. lis 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - njn.já si furt říkám, že nebudu panikařit a pak prdlajs :( ještě že vás mám holky ...
9. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jo uz se taky tesim na 20. A pak na pulku prosince.jdou to nervy
9. lis 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi a pak na červen :slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice no, holky...pokud to vyjde, bude to zázrak...doufám
9. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky. Jak se daří?
9. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to víš i zázraky se občas dějí.

ale já to tentokrát dostala příkazem od paní doktorky...po ET mi řekla, že 1.11 mám přijít na krev a být těhotná ...jako s pozitivním testem domácím ....
9. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - ahoj, u mě střídavě dobře a nervozně , ale tak to asi k tomu hold patří no.

a co Ty jak je? vše v pořádku?
9. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb My jsme dnes zažili šok. Byli jsme na pohotovosti kvůli mým bolestem zad. Nejprve měla doktorka dotazy ohledně toho, zda už těhotenství někdo potvdil. My že ano. A měla jsem pocit, že mimi nemůže najít a dostala jsem strach. A prý jestli nám k těhotenství už někdo něco řekl. My že víme, že je dobře uložené a v pořádku. A doktorka nám na pohotovosti řekla, že jsou tam dvě.
9. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@tygrisek09 - hihi, to jsem si myslela, vždyť doktor Ti říkal, že to ještě možný že se ukáže ne?

a co už jsi se vzpamatovala ?
9. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb byli jsme u toho oba s manželem, takže to bylo fakt vtipný. Protože 1. 11. jsem byla na prvním UTZ a bylo tam jedno i se srdíčkem.
9. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - hihi oni říkají že se někdy jedno může schovávat ...a jsou dvouvaječný nebo jedno,?
jste dávali dvě vid?
9. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dávali jsme dvě. A bylo krásně vidět, že jsou dvojvaječná.
9. lis 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ale ten šok byl fakt velký
9. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tygrisek09 - jj to Ti věřím a to se říká, že ty dvouvaječný bývají poznat docela brzo ...tak se prcek rozhodoval jestli chce nebo ne .... ale co vy to ztrávíte a bude to krásný, a ještě kdyby to byl páreček tak by to byla bomba co ?

teď na sebe dávej a to větší pozor a možná jsi měla zavolat do CARu oni bývají myslím častější kontroly, ale třeba TI řekne Pidisek ...
9. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já byla na pohotovosti v Podolí, kam chodím i do Caru a ještě jsem mluvila i se svojí doktorkou z Apolináře. A do Caru jdu ve středu.
9. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek