• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@tygrisek09 -tak tojo ....tak hodně štěstí dál a hlavně hodně a hodně moc zdravíčka ...aby šlo vše dál jak má
9. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 obrovské gratulace tj moc krásný :slight_smile: :wink:
9. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa
@kamisb děkujeme moc, holky. Ještě to doma stále vstřebáváme. Vždy jsem si myslela, že je to spíš ve filmech.
9. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 krasa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju a drzte se:slight_smile:
9. lis 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - hihi, to je to riziko zavádění dvou no, prostě s tím na 50 % musíš počítat .... ale to bude dobrý neboj, sice ze začátku to bude záhul, ale pak si budou spolu krásně hrát atak ...
9. lis 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Obrovská dvojí gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 vítej :slight_smile: uz Jsem se bála ze tu budu sama s dvojčátkama :slight_smile: obrovská gratulaceeeeee!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děvčata. Děkuju všem.
10. lis 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jak je to s kontrolami u dvojčat?
10. lis 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja chodím každých 14 dni :slight_smile:
10. lis 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to je ulet :wink: gratuluju moc, at se krasne kulatis :slight_smile:
10. lis 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 listopadu jsem na tom byla dneska to je 10 den tak nevim beru divinu2-2 a utrogestan2-2 tes negativni tak ze to asi opet nevyslo :frowning2: :unamused:
10. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan - nechci dávat plané naděje, ale ještě vydrž ...někomu to HCG roste pomaleji.
10. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@utrogestan tak to jsi 9.den, den ET se nepočítá - ještě vydrž - většinou se duch objevuje 11-12 den.....
10. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

mě se včera večer než jsem šla spát udělalo nějak zle ....teda zle ani vysloveně ne, ale příšerně se mi zamotala hlava a jeeště teď se mi lehce jakoby podlamujou nohy :confused:
Bylo to pocit jako poslední vteřinka před narkózou, manžel mě musel odvést do postele ..chvílema jsem měla pocit že snad omdlím ...vubec jako nevím co si mám myslet.
Myslíte, že jsem si mohla třeba jen někde něco skřípnout? seděla jsem docela dlouho v jedný pozici.
10. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky, já zas do čtyř nespala, tak jsem si to vynahrazovala po ránu...manžel je nachcípanej, tak se ode mne odstěhoval :grinning: :grinning:doufám, že ne natrvalo :grinning: :grinning:
@tygrisek09 Taak to je bomba, dvojčátka a s takovým dramatickým nálezem ...no to si musíte nechat nějakej čas na vstřebání, :grinning: :grinning: :grinning: rozhodně hlavně že jste v pořádku
@kamisb šmankote, nesmíš vstávat moc rychle, může to být tlakem...a jak ti je ted´,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utrogestan nespěchej, je opravdu brzo, ne nadarmo ti v \caru řekli 14 dní...já vím, že se to nedá vydržet, ale já radši čekám, než být rozhozená ...uvidíš, že to bude ok :grinning:
10. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, ale já jsem nevstávala já sem normálně seděla na gauči a i tak se mi ta hlava zamotala ...to mi právě bylo divný jako kdybych vstala rychle nebo tak něco tak to chápu, ale tohle bylo divný.

Jako mě se to v těhu stávalo, ale většinou když jsem stála nebo něco dělala, ale včera jsem fakt seděla ...proto mi to přišlo divný ...
10. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano holky :slight_smile:
@kamisb holcicko opatrne,ale je fakt,ze uz se mi to parkrat stsli taky.tlak,hormony a urco to sezeni dlouho v jedne poloze.Hlavne opatrne.....
10. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 te rozumny at si ty bacily necha pro sebe:slight_smile:))to buzeni brzo je taky dobry znameni.
Ja jsem dneska od rana zpruzela to je des jak pri PMS......Doufam,ze to nevesti nic spatnyho.:slight_smile:
10. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamis,janice_opice
tak to nevím, ale když to člověk bere podle počasí, tak dneska oproti včera změna tlaku, já to znám od mých důchodčích rodičů, je veliká a to nedělá dobře nikomu trochu rozhozenýmu..např těhotnýmu :grinning: :grinning:
10. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak já tlaky vnimám i normálně, ale tohle teda byla síla ..ale teď jsem byla venku a tam mi je asi líp ..jen jestli málo doma nevětráme :(
začalo to když jsem koukala na počítač a vedle bokem v televizi začalo něco blikat :(
10. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Z toho koukání na víc hýbajících se věcí na obrazovce by to být mohlo, to je možný, může to vyvolávat např.i epileptické záchvaty...
10. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no doufam,ze to prejde pac mame rodinnou seslost :grinning:
10. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak snad to přejde ted ještě bolí trochu hlava a takový pocit jakoby se mi huř dejchalo, ale asi se moc sleduji :( a zase mě pobolívá břicho :(
10. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak se na někoho vyvztekej a pak to bude ok, ale sppíš to budou hormony ...zvykej si :slight_smile:
10. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a už to všichni vědí, nebo to radši neříkáte :sweat_smile:
10. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uz jsem srovnala zvirata do pozoru pac byli moc rozjiveny a ted prudim muze :grinning: @jaka17 tak vedi nasi to je jasny vi jak na tom jsem a manzovi rodice taky vi,ze se snazime.navic svagrova se taky bedavno snazila.:slight_smile:
10. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 ale taky vedi jak se bojime a nechceme to zakriknout.
10. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je dobrý, že nemusíš mít nějakej blbej pocit, já vím, jak to tu tehdy řešila orin, kde je jí stejně holce konec..já jí psala a nic..tak se bojím, jestli to spíš nedopadlo...
10. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no jo jak se holka asi ma
10. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek