• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
já holky dneska ten poč asi vypnu, taky furt do něj koukám, tak jestli ta hlava nemlže být z toho ...a zítra mi manžel raději koupí magnesium v pitlíkách to se rozpouští ve vodě ...je to jakoby proti křečím nohou a v bříšku ...tak třeba mi něco chybí a to mi asi taky neuškodí
10. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak krásnou neděli večer kouknu jak jste se měly ...pá :slight_smile:
10. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice snad dobře, škoda, že nedá vědět, byla by tak jako brsh, tj už po screeningu..
10. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele blbej pocit bych nemela.Za svou neplodnost ani nemuzu ja,ale doktori.Takze pokud by s tim bekdo mel nejakej problem,je to jeho vec.Ja mam svou rodinu a bojuju dost dlouho;tak mi kdokoliv muze vlezt na zada :grinning:
10. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no a hledalas ji tu?
10. lis 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jsem ji napsala zpravu
10. lis 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jasně, s tou neplodností to ani nesouvisí, to já vím, že jsi v pohodě, ale spíš s obavami to říkat a zas pak nedej bože dementovat...já si ted´fakt už pokud něco bude dám pozor to říkat do toho 13tt..tedy mimo nejbližší rodiny,tam to vědí, ale už třeba brácha ani neví, že se snažíme...asi by si myslel, že jsem upadla v mým věku...divil se, že se i podruhý vdávám...
10. lis 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no hele, dneska je mi divně, nemám na nic chut´a přitom mám hlad..
10. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 dneska je divnej den to jo....... no je fakt,ze te obdivuju,ze se do toho poustis........ :grinning: na druhou stranu omladnes.
10. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY tak se vám jdu pochlubit ted jsme dorazily domů po OPU a představte si že mám10 krásných zralých vajíček což je uplně neuvěřitelný takže zítra volat ve 13 hodin a pak budeme vědět víc a navíc obrovskou radost jsem měla nejen z toho množství vajíček ale manža má krásnej spermatogarm tentokrát jinak vždycky nic moc ale tentokrát super ,,,,,,to by v tom byl čert aby to tentokrát nevyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaka17 janí to vypadá dobře jestli ty nejsi těhu???? :grinning: :grinning: :grinning: hrozně se těším na tvůj testík jsem celá netrpělivá
10. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa tak to je parááádaaa...gratulace , to by v tom byl čert, abys to tentokrát nedala...no a já už taky blázním, krotím se, že nesmím nic dělat a furt tu visím...
10. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa tak to je krása! To by bylo aby to nebylo :grinning:
10. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 kdy chceš testovat? Aby mi to neuniklo :grinning:
10. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost No asi v úterý..to bude 10 den po ET...
10. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
jj až z jara půjdem do toho nebo se to povede třebas doma - no uvidíme,zatím to neřeším.
Tak se tu opatrujte a ať se daří a drží //
10. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak ať je úterý štastný den, budu držet palce a dojdu na kukandu :slight_smile:
10. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jojo, díky
10. lis 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa juuu krása!!!! Tak to se musí zakousnout z takové úrody :slight_smile:
10. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa - to je krásný výsledek
10. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobrý večer, tady je dneska nějak smutno, jak vám dneska je??Já už brousím okolo krabičky s testíky a držím se silou vůle... :grinning: :grinning:
10. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 HOLKY já jsem tak nervozní zítra mám volat ve 13 hodin to se asi do té doby zblázním :slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tobě se jani nedivím vím jaký je to utrpení vydržet netestovat ....vydrž oplatí se to :slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa krááásaaaa nádherná úroda, to by bylo aby nebylo:slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - jj dnešek je fakt divnej, teď jsem měla zase na papíru černý hlen...a přitom vevnitř (pardon, že to tak píšu) je čisto ...tak sakra kde se to bere ? :(

a přitom přes den bylo docela dobře byli jsme chváli na zahradě a tam mi nic nebylo a doma vlastně taky nák ne, až teď mě zase pobolívá břicho :( ... tyhle stavy fakt nemám ráda ...
10. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - a na testy zapomeň ještě je brzo ne?
10. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 VyDRŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
10. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 ale holka musim ti říct, že jsem možná i zvědavější než ty :grinning: :grinning: já ti tak držím pěsti:slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já jsem taky hrozně zvědavá to je hrůza to vydržet a navíc jani bude v úterý testovat a já jdu zrovna na transfer takže se to dozvím jako poslední to tam budu jak na trní
:unamused:
10. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa no a pak budu plašit s testováním zase já takže žádné změny ....
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek