• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@mufyxa hele furt tady některá s něčím plašíme,ale od toho si tu jsme vzájemně podporou ne??:slight_smile: takže klidně plaš:slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa no já to sem dám co nejdřív, at´můžeš klidně transferovat...vajíčka se krásně dělí, neboj...
@janice_opice
@kamisb jo jo, holky..já vydržím, je to ale dlooooouhýýýýý..
10. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak uterý už je coby dup, jen dvě noci a jedno ráno :slight_smile:
10. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no a nejhorší je, že pak to bude dlouhý třeba do krve a do srdíčka a hlavně těch peněz za ty testy jak budeš každej den čůrat na testy,aby sis to utvrdila:slight_smile:))))) :grinning: já už jsem zase nervozní na čtvrtek....jeslti nám to srdíčko pořád bije a rosteme,.........
10. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dneska už spinkat, snad bude zítřek veselejší ....mějte se krásně a dobrou noc
10. lis 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je jasný, na tom už nic nezměním, hlavně, aby to tam pro začátek bylo...
@kamisb dobrou zítra
10. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jdeš na další IVF nebo už na minimálku? Ty máš ještě 4 pokus?
10. lis 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, holky...
@kamisb tak doufám, že je dneska líp a žádné podivuhodné barvy a stavy se neobjeví..
@janice_opice tak jak bylo na oslavě, všichni štástní jako blechy, neee :grinning: :grinning: jak se líbila jména??Myslím, že Bivoj a Kaazi nezklamou nikoho :sunglasses: :sunglasses: :wink:
11. lis 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky....nemám slov, jen husinuuuu
11. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaka17 Ahoj, pomaloučku potichoučku gratulujůůůůůůůů :wink:
11. lis 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin oznámila jsem ji to, že se chystáme na IVF v prosinci
11. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jů, tichonce gratuluji
11. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox díky, není vyhráno, vždyt´to tady známe všechny...ale první krůček je na světě...
11. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se daří? U mě nic moc, nálada v práci čím dál horší a ta sobota byla příšerná v práci
11. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka To tě moc lituju, zkus se nad to nějak povznést, jinak ti asi nic nezbývá...prostě ji zasklít...já s tím mám bohaté zkušenosti, prostě s blbcem se hádat nemá cenu, tak určité lidi nevnímám...a je mi líp...nic to neřeší, ale to v tvém případě stajně nejde, vidˇ-práci potřebuješ, jiná není...
11. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no právě, to je to, práce není,ale v klidu člověk není. dnes mám od rána zase nervy co se bude dít odpoledne, chjo
11. lis 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jeeeeeeeeeeee :slight_smile: gratulujuuuu tišeeeee :slight_smile: :wink: krásná a 9. den, tak to je nádhera :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ty netrpelivko :wink: gratuluju!!! Pekne odpocivej a zadny nervy :-*
11. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@brsh no holky, byl to boj...ale fakt jsem to cítila tentokrát dobře a zítra bych už měla šupajdit do práce, no tak jsem se odvážila potajmu do koupelny, test schovaný, aby manžel nevěděl...no a pak už jen vylítla jak blázen...byla tam skoro do minutky.... :grinning: :grinning: :grinning:
a co vy těhulky...do práce asi nechodíte celý těhu, nebo jo... :grinning:
11. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - hihi, tady někdo nevydržel ...já to měla v říjnu jednodušší byl svátek a doma všichni tak jsem je dělat nechtěla ....tak snad bude jen a jen sílt a hlavně ab vydržet u maminky celých 9 měsíců
11. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dneska mi je asi zatím dobře, v noci jsem se furt převalova jak mě bolela prsa, a toto včera vypadalo že přestávají a hlavně mám pocit, že se zmenšují, ale teda dneska bolí fest ...to tělo mě nějak zlobí :(

uvidím co bude dneska přes den dělat hlava a ty nohy ...sice je venku docela hnusně, ale budu muset na procházku po obědě abych zjistila jak na tom jsem ...abych věděla jestli budu zítra volat šéfovi, že to s tou prací asi nepůjde ...ale rozhodla jsem se že si případně vypíšu na zbytek týdne dovču a uvidím v pondlěí jak to bude vypadat ...snad se nestane nic co by mě mělo dřív hnát k MUdr.

tak holky krásný den ...teda v rámci možností....
11. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Díky, no opatruj se a pokud by to nešlo, tak se na práci vykašli..já si jdu zítra pro neschopenku a na první trimestr jsem odhodlaná být doma..V lednu uvidím, třeba bych se ještě vrátila a doklepala to do mateřské...jo ale jak se vlastně mateřská počítá??Já že mám ted´slušný plat a pak už by to bylo horší...
No já už předbíhám, hlavně , at´čárka sílí, zítra se mám v Caru rovnou stavit na krev...tak budu mít více klidu...
11. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - mateřská se počítá s plného platu takže klid, neschopenka se do toho nepočítá ...alespon v to tak byo v toce 2010, snad to nejak nezměnili.

vím že tenkrát jsem měla asi jen o 3tisíce míň než mám plat, ale taky myslím že to má nějaký strop.

Jen si hezky neschopenku vem ..já jsem ais udělala blbost, že jsem ji zrušila, ale když mi nic nebylo tak mi přišlo hloupý bejt doma ...no uvidím jak se to bude odvíjet dám no. Ale četla jsem že černá barva je ok ...že to je hodně stará krev, tak snad dobrý.

taky na sebe dávej pozor, to víš, že když nebudu v pořádku že do práce nejde, ikdyž tam jen sedím na židli, ale na to jsem přeci jen velkej srab...
11. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky,já tyhle ekonomické znalosti naprosto nemám, jsem přeci jen učitelka výtvarky, tak to jde mimo mne....
Jsem hrozná, jak to všechno plánuju a přitom člověk neví dne ani hodiny...no ale zase si říkám, proč se neradovat, na smutek je času dost...
Budu natebe taky myslet, aby nám to všem tady vyšlo a hlavně at se sejdeme v lednu s Janicí na nákupech pro ty naše mimi...
11. lis 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ta je ale pěkně vymalovaná :wink:
11. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj taky plánuji neboj, musíme věřit, že to dobře dopadne ...ikdyž někdy když se to oje tělo divně chová slušně panikařím.

někde jsou kalkulačky na výpočet mateřský ...to když zadáš do poče tak Ti to najde a pak i vypočítá :slight_smile:
já to tenkrát počítala za poslední rok, ale někdo říkal, že to jsou 3 měsíce kdy jsi pobírala plný plat ...ale nevím no.

a na nákupy se taky těším :slight_smile:
11. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jak pak se máme?
11. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tise gratuluji zltai... nadhera
11. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jj ja mam 4pokus a jdu do IVF
11. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek