IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meyryen
11. lis 2013
@kamisb Skvěle, dostala jsem do břicha zoladex a jsem spokojená 😃 A jak ty, sledovala jsem tě tu o víkendu, že s Tebou mimčo pěkně mává =-)
kamisb
11. lis 2013
@meyryen -- jojo nějak zlobí, ale poku bude v pořádku tak at si klidně zlobí, ale t černý hleny na papíru na wc mě vyděsily, snad se to už nebude opakovat.

tak super, že jsme to rozjeli, je to fakt o fous ..na webovkách píší, že dlouhý protokol se startuje nejpozději 13.11.
janice_opiceautor
11. lis 2013
@jaka17 jùuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiii
meyryen
11. lis 2013
@kamisb Určitě, to bude v pořádku 😉 Jojo mám to o fous, dr říkala, že tentokrát už musím být těhotná, tak jí budu věřit 😃
janice_opiceautor
11. lis 2013
@jaka17 jinak to tehu se tam vubec neprobiralo ani jmena nic.vsichni vi,ze o tom nechci mluvit.Z tebe mam obrovskouuuuu radost.ja to vedela😃
kamisb
11. lis 2013
@meyryen - hele mě to říkala taky , musíš ji prostě poslechnout 🙂
mě říkala, že na krev mám jít s pozitivním těhu testem co jsem tam dostala, že jinou variantu si nepřipouští 🙂 takže jsem vlastně jinou možnost neměla ...tak snad tam morulka vydrží
jaka17
11. lis 2013
@petulak1988 Díky Peti, tak snad se k nám brzo přidáš a budeš tu s námi stresovat...
jaka17
11. lis 2013
@meyryen Díky, já jsem stále ještě v šoku, no a myslím,že se k nám brzy připojíte s Petulakem...
jaka17
11. lis 2013
@janice_opice no snad postoupím do dalšího levelu...psala jsem sms Mudr a zítra si jdu pro neschopenku a na krev, tak uvidím, jestli nezmizí...
petulak1988
11. lis 2013
@jaka17 kez bys mela pravdu... dnes se mi zdal krasny sen ,jen doufam ze to pro me vzdy nebude jen sen
meyryen
11. lis 2013
@kamisb Poslechnu, mám z toho teď dobrý pocit, tak snad mě nezklame. Tentokrát budeme zavádět dvě už třetí den a ostatní necháme do páteho dne a kdyžtak zamrazíme....
janice_opiceautor
11. lis 2013
To je hustyyyy jak tu jedou ty // to je nadhera 🙂))))
petulak1988
11. lis 2013
kamisb
11. lis 2013
@meyryen - tak to budu moc a moc držet palečky ..

my 20.9. píchaly injekci a 19.10 zaváděly ..tak to by jsi měla tak kolem toho 10.12. co? to by jsi na vánoce měla vědět výsledek ...jééé
meyryen
11. lis 2013
@kamisb Jojo výsledek vychází do Vánoc, budete hodně napínavý adventní čas 😎 A kdy vy jdete na utz?
pidisek
11. lis 2013
@jaka17
@janice_opice
@kamisb

Super holky - držte je tam!!!!!! Myslíme ba vas a držíme všechny naše palečky!!!!!!
janice_opiceautor
11. lis 2013
@meyryen

@petulak1988 tak holky jedete na vlne //takze pod stromecek budou // drzim.pesti!!!
pidisek
11. lis 2013
@petulak1988
@meyryen

Drzím palecky, ta vlna // vas určitě smete taky 🙂 🙂
petulak1988
11. lis 2013
@janice_opice
@pidisek jste zlate holky.. snad vas embryjka poslechnou
janice_opiceautor
11. lis 2013
@pidisek to je husty jak ti to utika 23 tt to to leti a mne prijde,ze u me se to sune strasne pomalu.....
pidisek
11. lis 2013
Bacilyyyyyy !!!!!!!! 🙂
sasanka033
11. lis 2013
cau holky moje, to je teda stastna skupina!!! 🙂 🙂 🙂
ja si dneska jdu vyzvednout inofolic a zkusim ho od 1DC nasadit. treba se nam zadari..ale obavam se, ze brzy z tehle skupiny vypadnu😞
pidisek
11. lis 2013
@janice_opice leti to strašně 🙂 do toho 12tt nic moc, ale pak je to F1 !!!! 😃 😃 😃
petulak1988
11. lis 2013
@pidisek krasne brisko... snad se nakazime.. 🙂
pidisek
11. lis 2013
@petulak1988 musíte!!!! 🙂 omluvy se nepřijímají 🙂 🙂 🙂
petulak1988
11. lis 2013
@pidisek to si rekla dobre 🙂 tak ja padim do skoly.. akorat mi vadi ze jeste spinim po te hysteroskopii.. uz mam abstak 😃
janice_opiceautor
11. lis 2013
@sasanka033 hele brouku tahle skupina se presune dal jeste tu budou lednovky a ja tu budu dokud ty nezahlasis //!!!na tebe si pockam
janice_opiceautor
11. lis 2013
@pidisek no strasne pomalu mi to utika. Hlavne,aby to dobre slo.
janice_opiceautor
11. lis 2013
@petulak1988 ne snad.Urcite!!!!!
petulak1988
11. lis 2013
@janice_opice janicko jak dlouho jsi spinila?

Začni psát odpověď...

Odešli