• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pidisek bacily mi moc pomohly, tak holky peti a meyryen a sasy nasávejte z plna hrdla....díky za podporu...a já pochopitelně fandím dááál i v lednu...
@janice_opice , kamis hele, já to nějak ještě nepobrala..ale už mám stažený kalendář, moc hezký, jukni na něj
pošlu odkaz
11. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - máme ho plánovaný na 20. to je příští středu ...tak snad to do té doby vydržím ...už aby to bylo teda ...je to příšerně dlouhý ..kor s těma ...věcma kolem když se dějí :(

ale doufám, že to bude ok
11. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - děkujeme,a le teď to asi zaleží na morulce jak se drří :....snad má silný prstíčky :grinning:
11. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - jako proč by jsi vypadávala ? my si Tě tu ohlídíme ...no jedině, že by jsi vypadla z důvodu těhu přirozeně ;)
11. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja byla ted jen na biopsii asi 3-4 dny.po hystero muzes dle meho dele,nejlepsi zavolat jestli je to ok.
11. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem mluvila s dr. řekla jsem mu o situaci v práci a nemám se bát a zítra si dojet pro neschopenku, protože jak nejsem v klidu a naprosté pohodě, tak IVF nemá cenu.
11. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pipinka no vidis jsme ti to rikaly ja to udelala stejne na IVF je fakt nejdulezitejsi psychika!!
11. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no oni rikali tak tyden kdyz bude sex muze i 14dni.. ale uz me to neba :grinning: chapes co myslim... pust je dlouhy :grinning:
11. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no chapu my mame takt napul pust.nanza se boji.
11. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji vám moc, že jste mě nakoply. napíšou mi neschopenku zatím s razítkem z gynekologie a pak se uvidí. 28.11. si začínám píchat :slight_smile: a pak se vše rozjede
11. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pipinka tak at se ti dari ted je tu zrovna rozjeta vlna // tak to mas dobre nacasovany.:slight_smile:
11. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to je skvělý, je potřeba být opravdu v klidu a pohodičce, nic neřešit...
11. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to mi povídejte..já jsem po těch hormonech taková přilnavá a bojíme se, v tom květnu jsme si zaskotačili a ted´si to radši odpustíme, jen nějaký to mazlení a tak, rozhodně ne koitální sex... :confounded:
11. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasny mi to takt obchazime jak se da :slight_smile:
11. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj zlato, no ponevadz ivf uz v tomhle tematu nestiham a zrejme ani po novym roce...tak se tady mezi vsema stimulkama a tehulema nak ztracim:( dneska si vyzvednu inofolic, zkusim jedno baleni, nevim teda esli k necemu bude jen jedno, ale zkusit to chci. no kdo si pocka, ten se docka. prej :grinning:
11. lis 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to my jsme to vypustili uplně v prosinci jsme to taky riskli a ikdyž si myslím, že jsme to neuzpůsobili, ta jsem ráno začala špinit ...ale už nebilo srdíčko tak si myslím, že by to tak stejně dopadlo.

Jinak ten doktor ve Vrchhlabí řekl, že on to 12tt zakazuje ..nebo spíš nedoporučuje, a to nedělá IVF ...prý ty spermie na zahnízďování a ten počáteční vývoj nejsou dobré ..a pak u ženský ty stahy dělohy taky takhle brzo jsou na škodu ...takže tak ..my jsme se dohodli, že to hold nebude a musím řít, že tentokrát mi to ani nechybí ...a jak já říkám manžel má obě ruce zdraví ;) sice to je asi ode mne krutý, ale hold na to vubec nemám pomyšlení
11. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no co tak s náma budeš povídat a budeš ještě v jiné skupině kde někdo bude stimulovat případně no ...
11. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 to mas pravdu koukni na me kdo si pocka.....a ja si pickam na tebe
11. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u me by spermie nevadily,ale spis asi ty stahy.no my fakt jako koitalni nee.ja se tajy bojim tech stahu tsk to.musim regulovat :slight_smile:
11. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsi hodna, ja zas propadam trudnomyslnosti, ja nechapu jak to holky s tema // delate. kdyz uz konecne mam za sebou laparku, tak zas nemam ovu, to je k posr...
nikdy jsem ty // nevidela, chapes? proc, kdyz delohu mam v poradku a transferovali jsme tri embrya uz?
je to spis recnicka...ja vim, ze mi na to nikdo neodpovi. ale ja uz zas jak chci vsechno hned, tak mam pocit, ze ztracim cas, ze jsem mozna do toho clostiku aspon mela jit hned. kurva nevim :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Určitě, že to bude v pořádku, Prcek ti jen hlásí, že je tam :wink:
11. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no doufám, že se taky konečně dočkám. To bych byla maximálně štastná.:slight_smile:
11. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no tak zrovna ja nejsem dobrej priklad :slight_smile:))))))hele a premyslej nad tim co jsem ti rekla minule :slight_smile: ja jsem skoro na 99% presvedcena,ze mam pravdu.citim to.a dockas se.
11. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka ale jo neboj.vsechny nas to tu ceka.nekdo ma tu cestu delsi nekdo kratsi ale neboj
11. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit stejně nějak na mě padá poslední dny beznaděj a tak sem moc nechodím. NEstačím to všechno přečíst spíš jsem to v rychlosti přelítla. :slight_smile:

@jaka17 to je nádhera,potichu gratuluju a věřím,že už to u tebe konečně vyjde. :dizzy_face:
@tygrisek09 :sweat_smile: dvojky bomba. Moc gratuluju.
@mufyxa nádherný počet vajíček,to já měla u velkého IVF. A jak to vypadá dneska?
11. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, to je to nejmenší, co pro to můžou udělat, já taky nejsem nymfomanka, ale prostě ttak to téma vyplynulo...
@sasanka033 nebud´smutná, já tě chápu, já tu taky když měla Janinka a ostatní // si říkala, sakra, já už chci takýýýý a začala hned řešit co a jak...ono to přijde, musí tomu člověk věřit, já se taky snažím naladit na to, že ted´už to bude super a donosím to...
11. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, to se nedivím, já byla taky tak měsíc mimo, ale pak mne to znova nakoplo a už to jelo...
11. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já jsem byla docela v pohodě,ale te´d to na mě padá čím dál víc. Říkám si jestli je vůbec ještě naděje. :frowning2: Uvidím co nám poradí na té konzulaci a jak dopadne imunologie. Takže synek dostane k narozkám //. To je tak super.
11. lis 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho musíš tomu věřit, já si tom srpnu u Ketu říkala, že to nevyjde a nevyšlo.....tentokrát jsem měla naději a snad to vydrží...podívej se na Janici... :grinning: :grinning:
synovi jsem psala do školy sms, že mám // a on mi za chvíli volal, co že to znamená....
11. lis 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek