• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 víš nejhorší je že jsem tomu v posledních 2 pokusech veřila a byla jsem v pohodě. U mě to o psychice asi už není.
Janice mě dodala naději a ty teď taky. moc Vám všem tady fandím.Třeba v Cube udělají zázrak i mě. Ale když se to nepovedlo v Heliosu kde se to povedlo všem tak fakt nevím.
No jo to musel být pro mladýho asi dobrý šok :grinning:
11. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no doufám, ted jsem si musela dát jogurt protože jsem si ráno zapomněla vyndat jídlo z mrazáku, tak teď než to povolí ...má tak hodku čas, snad jsem jej ted trochu oklamala :slight_smile:
11. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak to mě moc mrzí, že to nevychází, ale prostě se to asi musí zkoušet dál a dál, nebo se na to jednou pro vždy vykašlat a najít si jiné priority...což je asi hrozně těžký, ale taky to musí jít...jinak se bude člověk trápit celý život...chjoooo :pensive:
11. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho To víš, že je naděje. Všechny máme naději, že to jednou vyjde :wink:
11. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 když to já si právě neumím představit život bez dítěte. A ani nechci :frowning2: Musím bojovat do posledního zrnka naděje. :slight_smile:
@meyryen děkuju vím,že musím věřit,jen to někdy jde hůř. Doufám,že se tady dočkáme všechny :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - taky si to neumím představit, ten boj by se asi vzdávat neměl ...i když my jsme doma mluvili i o adopci,jestli bychom do toho byli schopní jít.
11. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A co na to manžel,šli by jste do toho?My už jsme také o adopci mluvili. Dokonce mám kontakt na sociální pracovnici od kamarádky co už čekají na miminko.Ale ještě bych vyzkoušela IVF s darovanými vajíčky a nebo tu minimálku se svými. Pořád ty možnosti jsou. NAvíc jsme už starší takže by nám miminko už asi nedali. Zrovna teď se tu stavila naše auditorka. Udělala si kurz na nějaký Loona dance - tanec dělohy. je to i na problémy s otěhotněním. Neznám to,ale asi to zkusím. Já už jsem schopná vlézt všude :grinning:
11. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no dřív jsme říkali, že bychom to nedali, ale pak jsme uskoudili pokud to 4x neklapne tak bychom to asi zvládli, ale taky už nám je 35 a 36.

ale teď to vyjde takže to snad nebudeme muset řešit :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja vim, ja vim...ale ja mam proste blbej pocit, ze vsechny, kdo tu maji // bud uz deti maji, nebo minimalne nekdy tehu byly, ale bohuzel se spatnym koncem. prijde mi, ze jsem tu jedina, kdo nikdy nevidel //. ze je u me neco radikalne spatne:( proste se z nejakyho duvodu u me embryu nelibi.
11. lis 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to máte pořád naději na miminko. To nám je 38 a 52 :angry: Ale budeme pořád obě věřit ve vlastní. Já to rozseknu příští rok. Buď se to povede a nebo podám žádost o adopci.
@sasanka033 nebuď smutná. Nejsi v tom sama. Sice jsem ty // viděla ale je to víc jak rok a od té doby ani ťuk. Máme tu cestu holt složitější,ale nevzdáme to,viď? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no ja se nechci litovat, zazit // a pak nic, to je urcite jeste horsi, nez je nikdy nevidet. ale vy vsechny uz vite, ze jste nekdy tehu byly...proste se to povedlo. mne jeste nikdy. to me napadlo ted, kdyz tady vidim ty uspechy. vsechny s // uz to zazily, vedely, ze jejich telo dokaze otehotnet. to ja nevim:(
11. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak vzdavani je u me jeste daleko, to jo. jen me mrzi, ze budu zas muset menit skupinu a zacinat zas znova s novyma holkama, ze ani tady jsem se mezi stastny nezaradila. to me mrzi. ale jako svet neni spravedlivej, to je jasny, to vedelo uz kure kalimero:slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neboj dobře to u tebe dopadne a toho miminka se dočkáš. Ale vím jak je to těžké. A hlavně ten neustálý boj. Já jsem na tom stejně jako ty asi budu muset přelézt pak do jiné diskuze,ale nevím jestli to dám. Vždycky jsem z každé diskuze nakonec zůstala jediná kdo neotěhotněl. Hele takže pokud budeš v diskuzi se mnou tak máš velkou naději :sweat_smile: Já si spíš založím novou - Zoufalkyně - promiň asi černý humor.
Nechci tu holkám šířit negativní energii. Moc přeju všem aby to vyšlo. A nám co to zatím nevyšlo je moc smutno. To je logické.
11. lis 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho mas recht:slight_smile:)) no co uz nam zbejva, nez se tomu smat, ze jo:slight_smile:
11. lis 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 přesně tak :slight_smile: Však se budeme i nadále podporovat a jednou se s těma pupkama sejdeme a holky přidrandí už s kočárama :sweat_smile: A co ty tvoje chlamydie,potvrdilo se to teď?
11. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dekuju za optani! jsi hodna, takhle si pamatovat takovou podruznost kdyz sou tady samy tehu zpravy:slight_smile: ja jsem tam nesla, pac se mi to o vikendu dost zlepsilo a vhledem k tomu, ze rikal, ze mi stejne testy na chlamydie ted delat nebude, pac je na to brzy a protilatky tam budou, tak jsem prisla o duvod tam jezdit. dokonce jsem uz dve noci po sobe nevstavala curat:slight_smile: mozna se s tim imunitni system popere sam, s tema zbytkama...tak se dopuju vitaminama a beru probiotika, nebo piju kefiry, pac se rika, ze zaklad imunity je ve strevech. uvidime...ale diky!:slight_smile:
jasne, ze se budeme podporovat, o tom zadna, ja jsem jen chtela napsat, ze zacinam mit pochybnosti kvuli novymu fenomenu, a sice ze // nachazi ty, ktery uz nekdy tehu byly, resp. ze ja // nikdy nezazila a proto mam strach, ze je u me neco spatne.
11. lis 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Neblázni, já jdu do 3. IVF a taky jsem nikdy // neměla, ale jednou se to prolomit musí :wink:
11. lis 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 neboj však se taky dočkáš a ty // tam budou. Určitě ty chlamydie budeš mít v pořádku. Tělo je teď ze všeho rozhozený a musí se zase dát do pořádku. :wink:
Základ imunity je ve střevech? No potěš s těma mám od léta celkem problémy. Ještě,že jedu k tý Mudr.Malíčkový a doufám,že to bude všechno o.k.
11. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja nevim, rika se to...tudle s tim na me vyrukoval i mgr. v lekarne. a znas to, tonouci se stebla.. :grinning:
a co budes resit s malickovou? a kdy k ni jdes? ja jsem podle ni ok. ale je mi divny, ze nezkoumali partnera.
11. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen diky, jsi hodna:slight_smile: holt mam nakou trudnomyslnost dneska. kor zas mam anovulak a este kvasinky a zadnej sex a vubec. na lejno je to:slight_smile:
11. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
@sasanka033 přesně tohle jsem si říkala, než se nám povedl Filip. Byly dny kdy jsem byla skoro přesvědčená o tom, že je něco špatně a že se zařadím do statistiky mezi bezdětné, nebo že to můj chlap vzdá a udělá si dítě s jinou, byly chvíle kdy jsem nemohla ani mezi lidi, protože jsem nechtěla potkat žádnou těhuli, jinak bych měla zkažený celý den atd........na tyhle pocity nikdy nezapomenu, takže se drž a já věřím, že jednou tak jako já píšu teď tobě budeš ty psát jiné bezradné dušičce. A hlavně, když máš anovulák, kvasny a kdo ví co ještě, tak to je dost pádnej důvod, proč to teď zrovna nejde ne? :grinning: Počkej až budeš ready, budu se ti smát až budeš čekat dvojčata :grinning:
11. lis 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malaradost :slight_smile: jsi zlata, diky:slight_smile:
11. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@sasanka033
@meyryen holky, já se vždyckym když se mi nedařilo dívala na blog maminky dorra, a to mne ůplně vyléčilo z chmur...ale je tu takových příběhů s happy endem víc, nezoufejte...třeba Janice...já vím, je to nespravedlivej život, nebo se to tak zdá, ale věřím, že bude u všech líp..
11. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Holka to znám a zná to tady asi každá. Si kolikrát říkám, že proč zrovna já bych měla mít to štěstí a mít dítě a jsem schopná rozbrečet se jen tak i v tramvaji a propadnout totální beznaději. A přesně jako @malaradost mě občas napadne, co když si ten můj najde jinou, by mohl mít dítě lusknutím prstů....Ale já to nevzdám a on taky ne, protože kde by takovou druhou hledal :grinning: Takže pevně věřím tomu, že se tu každá z nás těch dvou čárek jednou dočká, i když ta cesta k nim je sakra trnitá. :wink:
11. lis 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen ja taky brecim jen tak, nekde, kdekoliv:slight_smile:)) proste mi jdou slzy do oci z nicehonic. teda nakej podnet to vzdycky ma, hlavne maly deti, takovyty co uz jsou komunikativni a pokukujou, tak se mi to hrozne libi a hned s nima navazuju ocni kontakt a smejeme se na sebe a mne hned vlhnou oci...ale dojetim, ne nestestim. A pak bych zas vrazdila, kdyz vidim nakou tehotnou sestnactku s cigarem u drzky:slight_smile:
to s tim partnerem jsem mivala na zacatku hodne, ale uz me presvedcil, ze nas vztah je na prvnim miste a miminko bude uz jen bonus. teda pro nej :grinning: ty jo, este se stresovat s tim, aby nas kvuliu tomu neopustil chlap, to uz by bylo fakt moc:slight_smile:
11. lis 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jojo, ale ony jsou tady na konikovi i pripady, kdy to proste happy end nemelo. ale ja to nechci na sebe privolavat. ja na to docela verim, ze ta negativni energie se te pak drzi a nepusti.
celej dospelej zivot ziju podle hesla stesti preje pripravenym. proste tomu musis jit naproti a najednou se ten vesmir nejak semkne a posle ti to, o co usilujes, protoze nesedis s rukama v kline.
11. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky zaltíčka jsem strašně nešťastná ani sem vám to nechtěla psát jsou tady samé poziivní zprávy a já ji pro vás nemám, jela jsem do caru osobně jelikož jsem potřebovala mluvit s mým mudr a stavila jsem se v laboratoři bohužel zatím se neoplodnilo ani jedno vajíčko bože takový úspěch 10 vajíček a neoplodní se ani jedno to snad není pravda doktor říkal že to nevypadá dobře ale že mají ještě čas do zítra mám volat v 9 rano jestli bude změna ale asi ne no a je to spermiemi prý jsou slabé ...... :cry: :cry: :cry: :cry:
11. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ty jsi teda lumpík jak to že jsi nevydržela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem si to moc gratuluju :wink:
11. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no ale abych dokoncila myslenku, tak mi to zatim se vsim tak fungovalo, jen s tim miminkem ne:slight_smile:
11. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa jezis!!!! a to nemuzete hned dat ICSI? to uz ted nejde???
11. lis 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek