• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 nejde ptala jsem se pouze do 4 hodin po odsátí
11. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa tak to je mi strašně líto , tak pěkně to vypadalo a nadějně...třeba to ještě nějaké dá.....a vždyt´jsi říkala, že měl ten spermio lepší???A dělali ICSI?? :confounded: :confounded:
@mufyxa - je tak to mě moc mrzi :( drž se
@sasanka033 no tak to tak bude i s tímhle a basta..já si na to počkám... :sweat_smile:
11. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa !?!?! :frowning2: :frowning2: :frowning2: zlaticko, to jsi mi teda vyrazila dech, nevim co na to rict, proc ti nezavolali, ze byste to treba rozhodli dokud je cas...no proste uz je pozde a ted budeme vsechny drzet palce a myslet na ty tvoje prdolky, aby se ty spermie vzpamatovaly a daly se do prace!
11. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 to rika janour taky, ale abyste vobe uz nebyly v duchodu v ty dobe! :grinning:
11. lis 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 lepší ano co se týče množstí a pohyblivosti ale stejně nemají tu dravost no uvidíme zítra ráno ale asi už to vzdávám , ....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuju no co se dá dělat přírodě neporučíš jsme zase o trošku moudřejší a ted už budeme vědět že kdyby další pokus tak jedině s picsi takhle už ne
:slight_smile:
11. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa NEVZDAVAT!!! v zadnym pripade. i kdyby to bylo jen jedno, tak vime, ze to jedno staci! vydrz do zitra, porad se muzes dozvedet dobre zpravy. kdyby ne, tak by ti to rekli narovinu uz ted.
11. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 dobrá budu ještě trošku podvědomky doufat děkuju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no to je fuk, hlavně, že to tam bude...mne se ptala na sále sestra, jestli nechci rovnou zavést dvě a já na to, že v padesáti dvojky ani náhodou :grinning: :grinning:
@mufyxa chjooooo to je fakt katastrofa..ale třeba se vzpamatují :confused:
11. lis 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa to vis ze jo, na slzy je casu dost, dyt to tady zname vsechny, dokud je nadeje, tak se ji drz:slight_smile: takze zitra v devet budeme vedet?
11. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa Holka toje mi moc líto:((( Ale tak uvidíš fakt, když je ještě šance tak to nevzdávej........opravdu stačí jedno - podívej i na @kamisb.....taky jí zbyl jeden bojovník jedinej a má //, :slight_smile: uvidíš zítra, proč v laborce neudělali hned ICSI?..ale to už je ted jedno.......moooooccccc ti budu držet palce !!!myslím na ty tvoje vajucha a spermouše at se ještě skamarádí!!!!
11. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele, chápu tě moc, ale neklesej na mysli, miláčku já si fakt myslím, že by jsi měla odblokovat ten psychickej stres s tímhle spojenej...rozumím, že přibývající // ti dobrou náladu nepřidají,ale já vím, že ty prostě taky budeš mít //..ty ani @danaho jim tu statistiku pro kariéristky bez dětí fakt nerozšíříte!!!!A s stím přesouváním z diskuze do diskuze to znám, přesouvala jsem se takhle 7 x ..Důležitý je bojovt a neklesat na mysli!!!!Zůstanu tu s tebou a budu v jaké diskuzi chceš!!!!
11. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 No nekecej, Janinko...Tak si do úterý nevydržela? Já to věděla :grinning: :grinning: :grinning:
Nádhernou čárečku máš, jen ať sílí...Moc Ti to přeju... :wink:
11. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no co tyyyyyyyyyyyyyyyyy?
11. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sany, jsem tu ještě já, neklesej na mysli...Také ty // budeme mít...Jen to déle trvá... :wink:
11. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičky těhotný, mám z Vás strašnou radost...Tak Vám to přeju, je to krása, :slight_smile: až tu bulím jako želva...
11. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 díky, mony,musím ted´dát ještě ten první trimestr, druhej trimestr, porodit a pak to bude OK no ale první krůček k zázraku je tu...
No a co ty, zatím nic, netestíš??
11. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 holka příště to vyjde, já vím, že si člověk dělá naděje,ale neboj se nic, určo tu bude zase parta Petulak, pavlínka, martas, sasanka, danaho, ty a další kočeny!!!!!!
11. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 ty už jsi jak jáááááá..:grinning:DDDDD taky už vyhlížím konec 1.trimestru, pak věřím, že už to bude OK....jsem zvědavá na ten UTZ ve čtvrtek,jeslti to je jak má být a furt tam je srdíčko
11. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj Jani, tak jak se dneska cítí Bivoj, jdeš ve středu, vid´...
11. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Je to nádhera, mačkám a mačkám... Určitě to bude dobrý, uvidíš...
Já testuju denně a bohužel :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... Už nevěřím, že by se // objevily...Snad příště :wink:
11. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně, do MS sice ještě pár dní mám, ale na testu pouze mnou viditelný duch...
Až se dostaví MS, volám ihned do CAR a ještě tento měsíc stihnu další IUI...
11. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky zlato, jak je? Už je ti líp? Co ten močák?
11. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 tak uvidíš, třeba toho tvýho ducha za pár dní uvidíme taky:slight_smile:)))ale super!!tak e mi to líbí jen do toho bušte!!!!!ono to půjde neboj, věřím tomu!
11. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já bych to ještě úplně nevzdávala, testíš maxem??Jsi moc hodná, že na mě myslíš, hned to tady člověka nahodí do dobré nálady...
11. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Jasný, dr. Max to jistí, dnes jsem si jich koupila dalších 6, jako každý týden :grinning: :grinning: :grinning:
Móóóc na Tebe myslím a věř mi, že jsem za Tebe strašně šťastná... :wink: :wink: :wink:
11. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jasný, pokud né teď, tak příště určitě... Kdy že jseš s Bivojem na srdíčko??? :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek