• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@sasanka033 holka me přítel kvůli tomu ze se po prvním ivf nezadařilo, opustil a rek mi to az kdyz uz čekal dite jinde.... A přede mnou bylo 5 let zoufalství... Zjištění nepruchodnosti, imunita, záněty, snaha o adopci.... A najednou ... Prostě musis věřit... I kdyz někdy je to tak těžký...
11. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 no už jsme byli minulou středu, ale ted jdu na novou gyndu ve čtvrtek a na další ofiko kontrolu do Cube jdu 20.11....a asi s tím, že pokud vše bude OK tak mě předají na novou gyndu a dají mi vysazovací protokol...
11. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jdu ve čtvrtek tento na tu novou gyndu a příští středu do Cube ...tak snad tam ve čtvrtek uvidím to co tam být má...... ale zrovna jsem dneska říkala mužovi že mi vůbec nepřijde, že bych byla těhotná...krom těch prsou a občasné motání halvy nebo tak mi to vůbec nepřijde tak snad tam opravdu Bivoj nebo Kazi je a je vše v pořáídku1
11. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Já právě vím, že už jsi na srdíčku byla...Už bude bít jako zvon...Myslíš, že už budeš mít fotku z UTZ? Šup sem s ní :wink: :wink: :wink:
11. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Taky se chytám všeho. K Malíčkový jdu z vlastní iniciativy. Napsala jsem jí mějla,měla jsme dělanou imunologii před 2 lety i s partnerem. Tak chci vědět jak jsme na tom aktuálně. Něco tenkrát našli,ale ani pořádně nevím co. V minulém CAR mi dali kortikoidy a teď v tom posledním ne. Takže chci vědět jestli je to dobře nebo ne,že je neberu. Ale doufám,že to nutné nebude. Odepsala mi na mejl,že po 2 letech je na místě imunologii zopakovat,když tam problém byl a navrhla mi termín. Teď se doprošuju u své gynekoložky aby mi napsala žádanku. Nikdy to nedělala a tak s tím má problém. Tak jsem jí tam dneska nesla mejly co s Malíčkovou mám a snad mi to napíše.
11. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 já vím musím věřit bojovat a nevzdávat to. Budu se snažit.Jen někdy to jde hůř a někdy líp :slight_smile:
11. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janičko ty jsi takový sluníčko :sweat_smile:
11. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa to mě tak mrzí. Třeba se tam ještě nějaká spermijka zavrtá. Tolik bych ti to přála.
11. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky ženy,
tak mi to připadne, že jsem se tu skoro 100 stránek neobjevila. Ale občas vás otevřu a snažím se dočíst. Jen toho vždy naklábosíte moc - no prostě všechno nestíhám :grinning: Jen jsem teď měla čekací období na tu LPSK, tak jsem se chtěla taky trochu uklidnit a odreagovat. Prostě jste skvělé ženské, které poradí a podrží, ale občas člověk právě musí vypnout, aby na to tolik nemyslel.

@janice_opice Ohromná gratulace. Tak to všechno nádherně vyšlo. Moc moc Ti držím palečky.
@jaka17 Tak vidím, spíš čtu, že se taky zadařilo. Tak u tebe ještě potichounku gratuluju. Ať je vše v pořádku.
@sasanka033 Ahojky. Tak jak to s tebou vypadá? Nějak nestíhám pochytit souvislosti. Naposledy vím, že tedy průchozí po LPSK jsi, tak copak se zase děje?
@monyna83 Ahoooooj. Tak jsem tu zas :slight_smile: Jsem moc ráda, že jsi šla do IUI, ale přeci jen (i když jsi jednou byla těhotná), nenecháš si zjistit tu průchodnost?
11. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek Ahojky, tak jsem koukala na fotečky - no sice rostete, ale styď se :grinning: Takhle ty mrňousky utiskovat prostorem :grinning: Jinak věřím, že je vše OK a už se Ti to pěkně krátí. Už chystáte výbavičky?
11. lis 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Ahóóóój skoroztracená ženo naše...Zlato, těhotná jsem byla před více jak 7 lety, na průchodnosti jsem byla před 2 lety, ani můj gyndař, ani v CAR nevidí problém, proč by neměly být průchodné...
Takže zkusím do konce roku, pokud to výjdše ještě 2X IUI a pak to kdyžtak budu řešit a průchodnost si vyžádám...No a co Ty? A ty už jsi po laparce nebo pořád čekáš?
11. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahoj:slight_smile: no pruchodnou mam jen pravou stranu a ke vsemu tenhle cyklus anovulacni, takze zadny snazeni, a ani nesnazeni, pac do toho mam nakou mykozu a vubec je to na prd. takze musime cekat dalsi mesic, esli bude ovu a kdyz bude, tak aby byla napravo:slight_smile: no a kdyz ani jedno z toho nebude, tak obcyklus uz to nevydrzim a nasadime clostik nebo tamoxifen a chci zkouset doma a IUI chvili...nez se ta endoska zas vrati a IVF je jasny.
ty jdes na lpsk za tejden, vid? to uz zacinas s tou prisernou dietou, vid?
11. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 no už jednu mám ve fotoblogu srdíčko už jsme taky viděli jen na té fotce to není vidět:slight_smile:))
11. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek HNUS!! jak ti to mohl udelat???? kazdopadne je asi lepsi, ze to tak je, protoze s takovym clovekem mit dite by stejne v budoucnu nedelalo dobrotu. ted jsi stastna, ze jo? s partnerem?
11. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho aha a proc ti nenapisou zadanku v caru? nebylo by to lepsi a bez premlouvani? ale stejne to nechapu, ty doktori jsou nekdy fakt padli na hlavu, proc ti gynekolozka nechce dat zadanku? ten svet je fakt naruby. tak drzim palce, mas predstavu kdy si na vas udela cas?
11. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zlato, ja ti nevim, mne uz mozna pomuze jen lobotomie :grinning:
11. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice janinko, budu se těšit na každý pokrok, je to ,jako bys mi vyšlapávala cestu s kamis, já se za vámi doufám nějak nenápadně protáhnu do dalšího trimestru :grinning: :grinning: je toho tolik, co se může po...že nemá cenu se tím asi zabývat, dokud to nenastane...taky se těším, že mi zítra při cestě pro neschopenku vezmou krev na HCG a tak to budu mít černý na bílým a zadarmo, jinak bych si zas došla sama... :grinning: :grinning:
@marke ahoooj, tak kdy se něco začne dít...
@danaho třeba konečně na té imunologii zjistí, kde je problém a zadaří se..v CUBE umí zázraky..
11. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke ahooj :slight_smile: no kdyby věděli co všechno uz jsem pořídila tak by chtěli uz ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen at pěkné pomalinku zabydlujou pokojíček ještě aspon dva a pul mesice kdyz ne dyl...
11. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 V CAr mi ji dát nechtějí,protože si tam dlají nějakou svojí. Mám ofocený ten papír a tam ty hodnoyt co jsem měla já nejsou. Takže dělají jen něco. Mudr.Malíčkové jsem to napsala a prý od obv.gynekoložky ta žádanka stačí. Ona to ale nikdy nikomu nepsala tak má asi obavy. Dousám,že až si to přečte tak to napíše. Jedu k ní 25.11.
11. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice To vím, to jsem vidělá...Ale hladovím po dalším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 uz je to pryč a jsem za to rada :slight_smile: ted je mi fajn a tak to mělo bylo :slight_smile: uvidíš ze vse bude dobry...
11. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, ty máš tedy paměť - přesně tak, příští týden v pátek měla být LPSK.

@monyna83 @sasanka033 @jaka17
A teď informace, že zázraky se dějí :slight_smile: Jen doufám, že vás tím nerozesmutním.
Tak tento měsíc se už pomalu chystám na tu LPSK, zajistila jsem hlídání pro malýho, manžela tento měsíc skoro nevidím a najednou čekám na ms. A čekám a čekám (mimochodem, minulý cyklus jsem to dostala o týden dřív), tak si říkám, že mám naštěstí týden navíc na čekání, abych tu laparku stihla. A když už jsem čekala asi 4 dny, tak jsem říkala manželovi, že budu muset na vyvolávačku. Ale radši jsem si předtím koupila test. No a v neděli ráno se mi tam objevily //. Popravdě = byl to šok. A vzhledem k 99% neprůchodnosti jsem radši hned dneska letěla k dr., aby to nebylo mimoděložní. No a ono to není. Je to tam, jak má, jen je malinký, tak uvidíme, jestli se bude vyvíjet. Za týden mám mít znovu UTZ. Takže nejspíš ten profuk pomohl. Najednou to šlo hned a bez jakékoli pomoci. Nebo možná i to, že jsem se tak nějak už smířila s tím, že vlastní mít nebudu. Prostě ZÁZRAKY SE DĚJÍ.

Tak teď už myslím jen a jen na vás, ať to dopadne všem!
11. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@pidisek Tak to je super :slight_smile: a co to tedy bude? Víte to?
11. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jupííííííííííí to je nádhera....tak držme si pěsti, bude silný ročník 2014 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no ty voe!!!!! ja mam uplne husi kuzi!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju:slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke bude to holčička a chlapeček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pidískové moji :grinning:
11. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke tyyyjoooo gratulujuuuu to je kraaasaaaaa !!!!! :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke to je krasaaaaa moc ti gratuluju.ja to rikam furt ze to profouknuti je dobra vec.Teda ne u me ale u koho to jde tak super.Tak at to krasne pokracuje
11. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 tak uvidime jdu tam poprve tak jsem zvedava,treba mi fotku daji.ale hlavne at tam je mimino a v poradku.
11. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Obrovská gratulace, zlato...Teda, to už je mexická vlna, tohleto :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek