• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice S ničím jiným nepočítej, zlato..Bivoj je silnej kus a bude jen sílit :wink: Je to skvělý :wink:
11. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ne nadarmo jsem byla letos v tom Mexicu
11. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veselá mamina :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže PONAUČENÍ: Nevzdávat nic, i 1% může zvítězit :grinning:

@jaka17 Sláva roku 2013 a sílu do roku 2014. Hlavně, aby nám to vyšlo, když první metu už máme.
@sasanka033 Opravdu to asi je hodně psychikou. Holka vydrž. Myslím na tebe. Ta smůla se tě už musí pustit. A už jsi taky na řadě :grinning:
@pidisek Děkuji moc. A gratuluji k párečku. To máte radost, co? Myslím, že to je to nejlepší, co může člověk u dvojčátek mít. Takže růžová a modrá :grinning:
@janice_opice Děkuji moc. A vy se taky držte!
@monyna83 Díky moc. Myslím na tebe. Proto jsem psala, zkusit tu průchodnost, prostě vidím, že mě to po skoro 4 letech snažení (nebo už nevím kolik přesně) pomohlo. Aspoň to tomu přisuzuju. No a šup šup, ať už jsi taky očárkovaná :grinning:

Holky, jste úžasný. Děkuju moc. Snad to bude v pořádku. Uvidím za týden (v út).
Takže teď čekáme na další "vlnu". Kterápak to bude? Prostě je mi s vámi super, tak honem honem, ať máme za rok zase o čem drbat (jak které spinká, papá, kaká) :grinning:
11. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky to je hrůza dneska mi celej den kručí zase v břiše
@jaka17 a kdy jdeš na krev, zítra??:slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no já do toho Mexica pro tu vlnu jela:slight_smile:))) sice to přes ty hranice chvíli trvalo,ale je tady..ještě by se sem měla přivali tKrétská vlna!!!! :grinning: T mě tak napadá, že jsem vlastně na Krétě v každym kostele zapalovala svíčky v tom srpnu za všechny snažilky tady...tak třeba mě konečně někdo nahoře poslouchal :slight_smile:)))
11. lis 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak to je super, držím palečky aby se vše vyvíjelo jak má :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak o tom mi něco povídej, taky bych musela furt něco ukusovat ...ale zase se přibalují věci co asi nebudu moct ...po obědě jsem krkala oříšky co byli v omáčce a teď po veřeči sýr ze špaget :( a teď mi tu smrděly sýrový tyčinky a to včera jsem je hezky jedla ....kéž by tohle vše znamenalo že je vše ok. jako čekat do příští středy je hrozně daleko :(

jinak dneska mi bylo dobře celý den a na wc žádný překvapení nemilý nebylo...tak snad už ani nebude.
11. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele já jim kromě česneku všechno.....ALE JE FAKT, ŽE dneska jsem měla k večeři nachystané filé na přírodno a ee nešlo to tak jsem podělila kočky.....
11. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to víš, že to už bude jen dobrý!!!
11. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak rybička nee...my jsme koupili v makru balík tilápie, někde jsem četla že je zdravá, tak jednou týdně si ji asi uděláme ...a bude to asi na dlouho, balík má 5kg ...je teda mražená takže se vždycky jen vyndají kousky co se s ní ...ale snad nebude morulka časem protestovat ...hihi nebo to na ní svedu až ji budu mít plný zuby ..myslím tý ryby :grinning:
11. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no doufám ....jistější budu až tu příští středu...je to ještě hrozně daleko :(
11. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: jasný člověk ted může být 9 měsíců vybíravý a rozežraný a svádět to na prdoly, to je správný, taky jsem pro :grinning: :grinning:
Já vím, že je to daleko,ale nebo to uteče, vim jak já jsem těžce nesla těch 14 dní do prvního utz kor po té pohotovosti......ted mám akorát dobře naplánovanou tu gyndu, tak doufám, ž budu mít ve čtvrtek dobrou náladu....člověk se furt bojí. Ted jsem viděla na sleveru krásnou postýlku z borovice včetně matrace a 12ti dílný sady do postýlky - krááásaaaaaaa a ta cena super za to všechno...2999,- ale kupuj to, že jo ted....
11. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, jdu zítra, psala jsem ráno doktorce zprávu, že mám // a přišla bych si pro neschopenku, tak mi napsala, že se mám stavit na krvi a na pondělí 18.11 se objednat k ní...tak asi UTZ...
No těším se ve čtvrtek, jaký bude Bivojek velikán...
@kamisb všecko bude ok, musíme věřit, já si to tu sugeruju od rána..to víš, že se mi honí hlavou různý věci..
11. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to já si na bazárku tady vybrala krásnej angelsound, co jím posloucháš mimi v břiše, ale taky se bojím..nechám to na potom...
11. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj cena super, ale já postýlku apod chci kupovat asi až tak kolem 30tt ... sem tam nějaký obleček jo, ale na zbytek je času dost ...budeme dělat dětský pokojík tak se pak třeba vyřádím ...teda jestli budou síly :slight_smile:

njn, jsi napřed o 14 dní předemnou tak vím, že víš jak mi je :sunglasses: ale stejně je to hrozný :grinning:
11. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jůůůůůůůůůů co to je ??? máš nějakej odkaz nebo se to jmenuje angelsound?najde mi to přítel google?
http://www.slever.cz/slevy/krasna-detska-postylka-s-matraci-kvalitni-a-bezpecna-detska-postylka-z-masivu-borovice-v-modernim-designu-v-cene-12-ti-dilna-sada-do-postylky-vybrat-si-muzete-ze-10-ti-vzoru-a-ruznych-barev2/
fakt krásný,ale to jako nemám odvahu je moc brzo...
11. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je jsou to děsný nervz furt pidísek psala, že první trimestr se vleče a pak to letí jako F1
11. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - taky jsem o něm přemýšlela, ale nevím asi jej nakonec nekoupím..vím co měly sestřičky za problém malého najít a než rozeznaly které srdíčko je moje, a já to nepoznala nikdy ...tak bych se asi nechytala stejne
autor
@kamisb no my budeme tak nějak řešit ale zatim bude u nás v ložnici, páč v dětským je Kuba, až povyroste tak to pořešíme...
11. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj si to matně pamatuji, mě by stačila příští středa a pak za 14 dní kontrola v pořádku ..a snad to bude ok
11. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Uvidím, do konce roku chci ještě vyzkoušet IUI a pokud nic, tak si do Nového roku o průchodnost řeknu...Je to krásná, Markét, že se Ti to takhle krásně podařilo...To je vážně zázrak :wink:
11. lis 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já jsem v tomhle hrozná, nechci postýlku do ložnice, ani se tam moc nevejde, ale jestli bude prcek moc brečet a v noci se hodně budit tak to asi jinak nepůjde a budeme to muset nějak vyřešit.
Ale to se hold ukáže jak to bude v reálu ...třeba jej nebudu chtít spustit z očí ...to se nikdy neví dopředu :slight_smile:
autor
@kamisb no hele já se k tomu novému gynekologovi těšim,ale zároveň i dost bojim,aby vše bylo tak jak má a aby už bylo vidět víc a srdce už rachotilo a vyrostli jsme...je to děs..
autor
@kamisb no my ted jinou volbu nemáme, prcek nemůže být u Kubíka v pokojíčku a pro to kojení a tak ze začátku je to lepší --teda aspon pro mě co si pamatuju a to byl Kuba zlatej...
11. lis 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je krásný :slight_smile: gratuluju moc! Jen ta moje prďola se ukázala až ve 27 tt :grinning: a ty tam máš dvě a ukážou se :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, kdy jdeš? A jdeš tedy na Senovážný?
11. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to jsi statečná, já to v práci nikdy nezmiňovala a nikdy bych to ani neudělala
11. lis 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To jsi napsala strašně krásně... :wink: :wink:
@janice_opice - tak snad má gynekolog pořádný ULZ aby bylo vše vidět jak má :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek