• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Ahoj holcicky, jdu na chvili za váma a prskám bacily - uz papáte chilli a pijete cajiky?
29. črc 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek diky zlato a dodatecne gratuluju, vcera jsem rychle prelitla co se tu o vikendu delo a paraaaaada!!!:slight_smile: vy jste davali dve?
29. črc 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už je mi dobře bylo to jen jeden den....ale pořád musim jíst, jinak mi je blbě a když se najim, tak mě tlačí žaludek .....tak jen doufám, že je to dobrý znamení :wink:
29. črc 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj:slight_smile: byl to uzasny, v patek v decine zoo a k tomu pridruzeny akvarium - ctyri patra morsky haveti, ja to miluju:slight_smile: no a pak jsme dojeli do cesky kamenice, dali jidlo a pak hura do jetrichovic do hotelu. to uz se stmivalo, tak jsme si uzili novou postel (nesmi se nechat nic nahode, ze jo:slight_smile:) a pak sli este na zahradu na pivo:slight_smile: v sobotu jsem vyrazili na mensi okruh, asi 8 km, vicemen lesem, ale i po silnici na slunci a odpoledne sli k hotelovymu bazenu. v nedeli jsem se sli koupat do lesa do uuuuplne ledovy vody:slight_smile: takova ta pruzracna ledova nadhera:slight_smile: no a po ceste zpatky jsme se znovu stavili v decine a pak hura do prahy. nejradsi bych tam byla aspon tejden, to teda jo.
s tou malickovou se domluvim, to je jasny, ale uplne nejdriv se 7.8. domluvim na konzultaci, esli jdu v zari do dalsiho pokusu, nebo pujdu do laparky...
29. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se hecla a volala na tu genetiku :sunglasses: Vše je ok, tak nevím, proč nás nechali tak dlouho čekat.Akorát mě nemůžou vysadit jedny léky, tak asi budem potřebovat PDG
29. črc 2013 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahooojj dávali jsme dve, ale nikdo vzhledem k předchozím neuspechům nečekal ze to dopadne az takto... Jsem z toho porad v šoku ...chci jít ted co nejdriv na screening, at jsem klidnější najednou se strašně bojím všeho tyhle vícečetný jsou pry mnohem víc ohroženy... tak mam trosku vítr ... Nejdriv nic a pak takový nadelení...
29. črc 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - tak to je dobře, že už to jde. A s tím jídlem já kdysi taky musela co dvě hodiny něco uždibovat jinak mi bylo fakt zle, ale až o něco dýl teda :slight_smile: a říká, že některý ženský to pociťují hned ...tak držím palečky
29. črc 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc všechny zdravím po odmlce, hlavně nové přírůstky...Byla jsem teď pracovně vytížená / mám jako hlavní vedoucí čtrnáct dní tábory/ Ale současně hlásím, že jdu ve čtvrtek na kontrolu sliznice a příští týden pokud to dopadne na Ket...
Tak zas bude na koho prskat bacily...
Pokud budu trochu nechápavá, tak se nezlobte, postupně dočítám..
29. črc 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb no já myslim, že je mi špatně po utroši no,ale kdo ví.....nevim, tentokrát mám z toho ketu takový zvláštní pocit, jako že se to povedlo......dokonce mě občas píchne v podbříšku, tak si řikám, že je to dobře, že se tam určitě něco děje :wink:
29. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj....to je dobře, že jdeš na další ket, tentokrát se to určitě povede a všechny tu rozjedem vlnu //
29. črc 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - je hlavní mít dobrý pocit :slight_smile: musíme věřit ...
a po utrouši to být nemusí ;)
29. črc 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ach ten autobus :grinning:, jedeme na zamek Mostov, je to s procedurama, polopenze, volny vstup do bazenu a kazdy den od 14:00 - 16:00 se podava kolac :grinning: mnam!
29. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ahoj, já myslím, že to vyjde, sama jsem si přitom říkala, že mi je blbě po hormonech a bylo to tam...držím pěsti, kdy máš testovat???
29. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jojo tentokrát jsem jela z ketu domů a řikala jsem manželovi, že si určitě vezeme domů Pepu s Lojzou :grinning: (pracovní název dvojčátek....takhle se ale určo jmenovat nebudou)
29. črc 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 byla jsem minulý týden ve středu na ketu a mám testovat až za tři týdny, tak to musim vydržet
29. črc 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak...jak jsem psala, vcera podle planu nastala menstruace...beru na stridacku femibion 800 (beru asi uz 3 tydny) a Acidum folicum (ten mam z kliniky) a dnes rano v 6:00 jsem si PICHLA svoji PRVNI injekci Gonal - F 75 jednotek. Volala jsem na kliniku a v patek 2.8. se mam prijit ukazat - na ultrazvuk. Takze cely tyden kyselina listova a pero - Gonal-F. :confused:
29. črc 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak to je opravdu něco na trpělivost...no musíme to vydržet, ale je to hrúza...
29. črc 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel To vydrzis!!! Snad :grinning: Drzim pesti!
29. črc 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no nápor na nervy to je, nejraději bych to věděla hned, protože mám břicho nafouklý jak balon....a nevim co nosit za oblečení, abych to tak nějak schovala :slight_smile:
29. črc 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 děkuju, věřim, že tentokrát se dočkám //
29. črc 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel - teda čekat takhle dlouho to nevím jestli bych dala, ale zase pak už to bude 100 % :slight_smile: tak hlavně pevný nervy ;)
29. črc 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel jo, to je problém, já to bříško taky ještě neshodila...nosím volný trika, kalhoty na gumu, no a v sekáči jsem si koupila velký kratasy...prostě kráska k pohledání, ale co by člověk pro to mimčo neudělal...snad se mi to bude hodit na opravdový břicho...
29. črc 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo to problém je, já mám doma těhotenský kraťasy i kalhoty a je to strašně pohodlný, ale nechi to nosit, dokud nebudu vědět, že tam opravdu aspoň jedno mimčo je, ale je to hrozný no, mě můj doktor začal stimulovat práškama a vitamínama ještě 2měsíce před ketem a na tom jsem byla v květnu a po těch práškách jsem přibrala 6kg, takže už teď si připadám jak slonice :unamused: a od té doby jsem to taky nezhubla a teď znova hormony a nafouklý břicho
29. črc 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Leni to nereš klidně i 20kg jen když tam bude :slight_smile: ..a že tentokrát určo bude :wink: ..
29. črc 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ty jo ja na to ani koukat nemůžu ...ne,že bych to nepřála to naopak,ale jsem ve stavu kdy vidim nějakou těhuli nebo kočárek a řvu jak želva...ale jednou se snad taky dočkáme :slight_smile:
29. črc 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jo to já to tak moc neřeším, jen chci zatim to nafouklý bříško schovávat....pak se lidi moc vyptávají a já o tom moc nechci mluvit zatim.....jinak když jsem čekala svýho syna, tak jsem přibrala 25kg a během prvních dvou měsíců jsem 19kg hned zhubla...ale tentokrát jsme dali dva nanúčky, takže jsem zvědavá, jestli se chytly oba dva, tak to bude zajímavý :grinning:
29. črc 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, no to zní přímo fantasticky, člověče z tvých vět ten náboj triská, jak moc sis to užila a nabila ses kladnou energií :slight_smile: Dobrá práce :slight_smile:
Jo aha, tak to je jasný, když to más takhle napresované...No, začátkem srpna budeš moudřejší :wink:
29. črc 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak to my jsme na tom úplně stejně. Všechna vyšetření zatím v pořádku (a to se snažíme cca 3 roky). Manžel dokonce "nadsamec". Ale byla jsem tam 11 DC (na druhé kontrole) a vajíčka taky nic. Tak mi nasadili Tamoxifen od dalšího cyklu a hned po MS mám jít na průchodnost vejcovodů a pár dní poté na kontrolu vajíček. A pak se uvidí, co dál.
Tak aspoň můžu s někým srovnávat, co dělají a co ne :slight_smile: když jsme na tom časově i funkčně stejně :grinning:
29. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Děkuji moc za vyčerpávající odpověď a ještě za doporučení (tedy spíše to NEdoporučení). Je to stále aktuální, ještě jsem tam nešla. Až asi za 3 týdny. Fakt mi to moč pomohlo (uklidnilo i připravilo). Ještě jednou DIKY

Děvčata od Apolináře. Nedá se někde zjistit, kdy která doktorka či doktor slouží? Mají nějaký ustálený rozpis nebo ne?
29. črc 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 A ještě jeden dotaz - když tě to bolelo - máš průchodné vejcovody nebo je u vás tento problém? Ptám se spíš ze zvědavosti, protože jsem někde četla, že čím víc to bolí, tím jsou výsledky horší.
29. črc 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek