• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@petulak1988 tak to je dobrý :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já uvidím kde morulka bude hold až v reálu no :slight_smile: hihi
11. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh Baruško nakonec ne nakonec jdu k Mrázkovi - bývalýmu primáři Iscare.....ten se mi postaral o Kubíka...a mám to kousek i od baráku a vím, že je super:slight_smile:
autor
@kamisb no akorát v reálu už to nebude morulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@brsh jo a jdu ted ve čtvrtek:slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to má určitě je to dost moderní pracoviště:slight_smile: a hlavně Mrázek je bývalý primář Iscare:slight_smile: a vím že je to správnej chlap a velkej odborník:slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dančo, Ty chceš neschopenku od Malíčkové?
11. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to není už ani teď, ale je to pracovní "jméno" ...protože jak jsem mluvila před ET že dostaneme krásnou morulku, tak se manžel zděsil - že takhle se teda jmenovat nebude :grinning: - tak je to zatím hold morulka no ..protože jsem mu to pak vysvětlila a prostě se nám to zalíbilo a on si to zapamatoval :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak to je dobře
11. lis 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to je v pohodě můj muž když mi při jednom nezvedeném pokusu zaváděli taky jedno ze dvou embryek morulku tak manža jí říkal Amarula páč si to nemohl zapamatovat :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Dančo, nejsi v tom boji sama.. zvládneme to :wink: taky si myslím, že už u mě ta psychika takovou roli nehraje, ale mám to už potvzený:(
11. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je hezký, my jsme při prvním pokusu měli Evžena s Borisem, manžel mě chtěl rozesmát tak vymejšlel jedno jméno lepší než druhý ... a už jim to nějak zůstalo, i když jen na chvíli. Je super, že se zadařilo:slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky, jdu si naspat nějaký ty hodiny, neb od tří zas budu čučet do stropu a čekat na šestou, to zas usnu...
@janice_opice no já si ted´netroufnu koupit nic, až po screeningu v třetím měsíci..
@kamisb tak se opatrujte a zítra ...
11. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no asi tak já taky nebudu nic kupovat, když tak k vánocům bych už mohla něco dostat-)dobrou noc :wink: :wink:
11. lis 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 takže //? Tak to je super, moc gratuluju :slight_smile:
@coralin - teda co se TI na Borisovi nelíbí :angry: to je můj brácha ... :grinning: :grinning: :grinning:

jinak můj druhej brácha nechtěl přímo svý ženě říct, že chce aby se prvorozený jmenoval po něm ... tak švagrová dalo do placu dvě holčičí jmena a on teda dvě klučičí .... a dal Hugo a Aleš ....hihi jak mysliš že se jmenuje druhý bratr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď i synovec...
11. lis 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin to je skoro jak náš Bivoj a Kazi :slight_smile:))
@coralin - jinak doufám, že je v bříšku u mě vše ok a bude i dál... děkuji
11. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Evžen? :grinning:
11. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin díky , no zatím jen potiiichu jásám..ale bojím se..hrozně
11. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak dobrou já se možná dneska dokoukám na tenis a pak teprve pujdu spát ...

...na zítra hezkou hodnotu z krve pokud Ti ji budou brát
11. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - haha ...to naštěstí ne ...ale myslím, že by brácha asi koukal kdyby si švagrová vybrala Huga co?
11. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc Ti to přeju, bude to dobrý, držím všechny palce :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je taky dobrý, ještě jsme měli Karin (podle německý navigace) :grinning:
11. lis 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb že by Hugo? :slight_smile: Boris není špatnej, jen bys musela zažít tu scénu s mým mužem. Někdy je fakt hodně vtipnej
11. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjo, a přitom máme s tímhle jménem souseda a je fajn:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to asi jo:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 teda holka, že to prubneš už dneska jsem si byla jistá na 95 %...no a že tam najdeš // to jsem ti zas pro změnu přála na 100% tudíž máš dost slušné plnění :grinning: :grinning: , ale ty jsi vždycky působila jako odvážná a rozumná žena co si prostě tu cestu za mimčem nenechá jen tak uzmout.......strašně ti to přeji Jani, já vím, že je to teprve první krok ale hlavní je že to tam je a mi mu věříme až do finále .....
jinak přesně jak říkáš na smutek je vždycky čas až pak, takže teď je potřeba se radovat, protože embroušek to všechno cítí s tebou a určitě už teď je blahem bez sebe co bude mít za fajne pozitivní mámu, která nejde pro legraci daleko a dala ho jako dárek staršímu bráchovi :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - my když jsme v tom roce 2010 vybírali klučičí jméno tak to občas taky bylo vtipný ...jako nám se hrozně moc líbil Robert,ale představa, že na něj bude někdo volat Robertku ...nám přišla hrozná ,...a takovýhle různý zdrobněliny jsou snad u všech jmen ...no byl to boj teda :(
11. lis 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek