IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coralin
11. lis 2013
@petulak1988 tak to je dobrý 🙂
kamisb
11. lis 2013
@janice_opice - no já uvidím kde morulka bude hold až v reálu no 🙂 hihi
janice_opiceautor
11. lis 2013
@brsh Baruško nakonec ne nakonec jdu k Mrázkovi - bývalýmu primáři Iscare.....ten se mi postaral o Kubíka...a mám to kousek i od baráku a vím, že je super🙂
janice_opiceautor
11. lis 2013
@kamisb no akorát v reálu už to nebude morulka 😃 😃 😃 😃
janice_opiceautor
11. lis 2013
@brsh jo a jdu ted ve čtvrtek🙂
janice_opiceautor
11. lis 2013
@kamisb jo to má určitě je to dost moderní pracoviště🙂 a hlavně Mrázek je bývalý primář Iscare🙂 a vím že je to správnej chlap a velkej odborník🙂
coralin
11. lis 2013
@danaho Dančo, Ty chceš neschopenku od Malíčkové?
kamisb
11. lis 2013
@janice_opice - to není už ani teď, ale je to pracovní "jméno" ...protože jak jsem mluvila před ET že dostaneme krásnou morulku, tak se manžel zděsil - že takhle se teda jmenovat nebude 😃 - tak je to zatím hold morulka no ..protože jsem mu to pak vysvětlila a prostě se nám to zalíbilo a on si to zapamatoval 🙂
kamisb
11. lis 2013
@janice_opice - tak to je dobře
janice_opiceautor
11. lis 2013
@kamisb tak to je v pohodě můj muž když mi při jednom nezvedeném pokusu zaváděli taky jedno ze dvou embryek morulku tak manža jí říkal Amarula páč si to nemohl zapamatovat 😃 😃
coralin
11. lis 2013
@danaho Dančo, nejsi v tom boji sama.. zvládneme to 😉 taky si myslím, že už u mě ta psychika takovou roli nehraje, ale mám to už potvzený😞
coralin
11. lis 2013
@kamisb to je hezký, my jsme při prvním pokusu měli Evžena s Borisem, manžel mě chtěl rozesmát tak vymejšlel jedno jméno lepší než druhý ... a už jim to nějak zůstalo, i když jen na chvíli. Je super, že se zadařilo:-)
jaka17
11. lis 2013
Dobrou holky, jdu si naspat nějaký ty hodiny, neb od tří zas budu čučet do stropu a čekat na šestou, to zas usnu...
@janice_opice no já si ted´netroufnu koupit nic, až po screeningu v třetím měsíci..
@kamisb tak se opatrujte a zítra ...
janice_opiceautor
11. lis 2013
@jaka17 no asi tak já taky nebudu nic kupovat, když tak k vánocům bych už mohla něco dostat-)dobrou noc 😉 😉
coralin
11. lis 2013
@jaka17 takže //? Tak to je super, moc gratuluju 🙂
kamisb
11. lis 2013
@coralin - teda co se TI na Borisovi nelíbí ]-( to je můj brácha ... 😃 😃 😃

jinak můj druhej brácha nechtěl přímo svý ženě říct, že chce aby se prvorozený jmenoval po něm ... tak švagrová dalo do placu dvě holčičí jmena a on teda dvě klučičí .... a dal Hugo a Aleš ....hihi jak mysliš že se jmenuje druhý bratr 😃 😃 😃 😃 a teď i synovec...
janice_opiceautor
11. lis 2013
@coralin to je skoro jak náš Bivoj a Kazi 🙂))
kamisb
11. lis 2013
@coralin - jinak doufám, že je v bříšku u mě vše ok a bude i dál... děkuji
janice_opiceautor
11. lis 2013
@kamisb Evžen? 😃
jaka17
11. lis 2013
@coralin díky , no zatím jen potiiichu jásám..ale bojím se..hrozně
kamisb
11. lis 2013
@jaka17 - tak dobrou já se možná dneska dokoukám na tenis a pak teprve pujdu spát ...

...na zítra hezkou hodnotu z krve pokud Ti ji budou brát
kamisb
11. lis 2013
@janice_opice - haha ...to naštěstí ne ...ale myslím, že by brácha asi koukal kdyby si švagrová vybrala Huga co?
coralin
11. lis 2013
@jaka17 moc Ti to přeju, bude to dobrý, držím všechny palce 🙂
coralin
11. lis 2013
@janice_opice tak to je taky dobrý, ještě jsme měli Karin (podle německý navigace) 😃
coralin
11. lis 2013
@kamisb že by Hugo? 🙂 Boris není špatnej, jen bys musela zažít tu scénu s mým mužem. Někdy je fakt hodně vtipnej
coralin
11. lis 2013
@janice_opice jjo, a přitom máme s tímhle jménem souseda a je fajn🙂
coralin
11. lis 2013
@kamisb to asi jo:-)
martas14
11. lis 2013
@jaka17 teda holka, že to prubneš už dneska jsem si byla jistá na 95 %...no a že tam najdeš // to jsem ti zas pro změnu přála na 100% tudíž máš dost slušné plnění 😃 😃 , ale ty jsi vždycky působila jako odvážná a rozumná žena co si prostě tu cestu za mimčem nenechá jen tak uzmout.......strašně ti to přeji Jani, já vím, že je to teprve první krok ale hlavní je že to tam je a mi mu věříme až do finále .....
jinak přesně jak říkáš na smutek je vždycky čas až pak, takže teď je potřeba se radovat, protože embroušek to všechno cítí s tebou a určitě už teď je blahem bez sebe co bude mít za fajne pozitivní mámu, která nejde pro legraci daleko a dala ho jako dárek staršímu bráchovi 😃 😃
kamisb
11. lis 2013
@coralin - my když jsme v tom roce 2010 vybírali klučičí jméno tak to občas taky bylo vtipný ...jako nám se hrozně moc líbil Robert,ale představa, že na něj bude někdo volat Robertku ...nám přišla hrozná ,...a takovýhle různý zdrobněliny jsou snad u všech jmen ...no byl to boj teda 😞

Začni psát odpověď...

Odešli