• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice no ty seš bavič nejlepší Jaňurek, ale máš pravdu já si furt lámala hlavu odkud se tu vzala ta vlna a přitom ty jsi nám jí přivezla přímo od pramene, akorát chápu, že se s tím věčným proclíváním někde zasekla, no hlavně že dorazila :grinning: :wink: :wink:
11. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to chápu, mě se třeba líbí jméno Rosalie, ale přesně vidím, jak by z ní udělali Rozálii a volali na ní: "Kozo Rózo" to jí přece nemůžu udělat, i když je to jméno mojí babičky, která byla úžasná.
11. lis 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no jasný čéče a s tebou počítám, že tě smete po Novym roce !!!!!Mám tam pro tebe specilání vlnobití i s surfm zlato!!!! páč jsem přivezla Mexickou a Krétskou a protože se nikam ted nepodívám tak to tu upouštím postupně a na novej rok stavidla zvedám čéče:slight_smile:
@marke tak to je taky dech beroucí, tady není těhu vlnka, ale spíš zázračná !!! :wink: Tak moc držím palce holka ať se to krásně vyvíjí i dál, ale to snad ani jinak nejde, když už si tě to tak samo našlo a probojovalo se tím 1%ním tunýlkem :wink:
autor
@coralin Rosálie je hezký :wink:
martas14 @ Ahojky Marti, jakpak je na Moravě?
11. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čeče to bych chtěla hned a moc, kdybys jen věděla jak mě to tu bere, když vás vždycky dočítám a vidím nějaký nový testík, jsem pak vyklepaná jak startka bez filtru :grinning: :grinning:
Ale je vidět zlato, že myslíš na všechno ....první ubiju tím prknem manžu aby dostal rozum a pak na tu vlnu naskočím já :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin taky se mi Rosálie líbí a kór když je po babičce, to má svý nezvratný kouzlo....
11. lis 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janice_opice @ díky
11. lis 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :slight_smile: to jsem ráda. Jo jo, babička byla zlatá. Jdeme s Daffinkou ven:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky, jdeme na prochajdu:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh jak to myslíš ze se ukážou?
11. lis 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin taky ahoj Kači, na moravě je dobře, jak jinak když je dnes Svatomartinské vínko :wink: akorát ta husa jde naštěstí mimo mě, aspoň mi pak zbyde víc místa na to vínko :grinning: :grinning:
jinak z podzimní depky jsem se nějak zázračně vylízala a vymyslela si malování, abych nebyla v tom nervu sama, tak vyděsím ještě mojeho :grinning: :grinning: a bude to jedna stěna kde je koupelna se záchodem do takové fuksiové růžové, pak prostřední pilíř s krbem na zelenou ale takovou tu studenou jakože pistaciovou a při schodišti kde má stěna tak pět šest metrů tam budou tyto dvě v takových širších pruzích vedle sebe, takže z toho zaručeně zcepení :grinning: :grinning: ale nechám si to až do nového roku, bo teď se nám rozjela ta vlna narozenin tak je každý víkend plný už předem....
a jak se máš ty poklade?
11. lis 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no jako, že brsh čekala na to,aby se ukázal prcek,jelsti je holčička nebo chlapeček dlouho a furt se jí nechtělo a ty jsi to u prtousu věděla dřív jak ona, že se nastavili dřív:slight_smile:))))))))))))))teda spon tak jsem barču pochopila já :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin to se máte, tak doufám, že tam nemáte moc kosu, mě už by se od telky nechtělo ani heverem, naštěstí v případě nouze můžu jen vystrčit na dvorek....
11. lis 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se na tenis asi nedokoukám najednou to na mě padlo a musím jít spát jinak si roztrhnu pusu jak zívám...tak dobrou noc děvčata :slight_smile:
@janice_opice ahaaaaa :slight_smile: jsem natvrdlá už asi :slight_smile: :slight_smile:
@janice_opice to jsi pochopila na jednicku s hvezdickou :wink: ja nestihla jeste odepsat. Vcera jsem cd problindila, tak jsem slaboch a lezim. Janiku, tak to jsem rada, ze jsi vybrala takhle. Je dulezity mit dr, kterymu veris! Nasemu uz jsem poslala pacosek, nejak to vydejcha :grinning: mam dalsi tehu kamaradku, porad ma s nama co delat, hehe. Ve ctvrtek na Tebe budu myslet. Ja jdu zrovna na prvni lekci predporodniho kurzu :wink:
11. lis 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no vidíš, tak to dopadlo super, doma se aspoň líp naladíš a uděláš tu nej super konstelaci pro embrouška, aby se pak mohl dobře zabydlovat...
11. lis 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 musíš toho tvýho manžu bacit,ale nějak jako rozumně......abys tomoc nepřehnala a neměl z vajec míchaný :grinning:
11. lis 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no já ale nejsem si úplně jistá, že jsem to pochopila správně :grinning: :grinning: :grinning: jsem ted nějaká mimo
a ty natvrdlá??Jsi hájená tak si to užívej máš nárok!!!!
11. lis 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh jééé tak to je super to pak dáš vědět jo?????myslim jaký to je a kde budeš rodit?@pidisek kde budeš rodit? ......
11. lis 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou noc hezky se s morulkou vyspinkejte:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele neber to jako blbej humor jo, ale trošku mi to s tim miminem a lnou hraje ted do karet :grinning: :grinning:

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/318919-filipinku-vzala-sestimetrova-vlna-zachranila-se-a-porodila-zdravou-holcicku.html
11. lis 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neboj sasy, se mnou taky můžeš počítat, že se povleču za tebou jak smrad :grinning: :grinning: Protože já manžu nezvládnu udolat stejně, tak aspoň budu moct podpořit vás tady holky moje a taky si na ty tvoje dálnice počkám ať už to bude kde chce a vůbec nebudu vybíravá jestli budou přirozeně nebo z následujícího pokusu :wink: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to je fakt s míchanýma by už nebyla vůbec žádná řeč, stačí že už jsou teď na hniličku :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo, to dám - teď už máme zase stejný zájmy :grinning: Budu rodit na Bulovce, protože je Viky v mým termínu na horách. Jinak bych rodila u něj. Pokud se teda malá přetočí. Zatím je příčně. Ale ještě má čas :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš, ty prostě řádíš po celém světě a rozdáváš jen miminka, jsi tu naše hvězda pro štěstí zlato, takže zaslouženě sis konečně taky ukousla :wink: :wink:
11. lis 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh Viky??? o božeeeeeee na mě muvíš v hádankách:slight_smile:)))))))))))) u něj..:slight_smile:)
11. lis 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasný já řádím jak černá ruka tak si jedno miminko řeklo, že už je too dost a naštěstí i utnulo tipec :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek