• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice jo jo dobře ti tak :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 Manža tu lemtá červený čéče dostal k svátku je to skoro svatej Martin a tak jako lízla bych si no :grinning: ale jdu si dát mlíko teda at mu tady za trest prdíme s Bivojem :grinning:
11. lis 2013 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - jako trošička červenýho neuškodí :slight_smile: a kor jestli máš chuť a nesmrdí TI, já červený nemůžu ani cítit.
Včera jsem si čuchla k bílýmu ...jako vonělo krásně tak jsem si malinko ochutnala a hned vrátila ...fuj to nebylo dobrý :( njn, já to tak hold mám no ...a pivo jak mi teď smrdí ...normálně sice taky, ale občas jej piju, ale teď to je fakt strašný ....
... tak teď už asi fakt dobrou noc ;)
11. lis 2013 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kuš do tý postele babo jedna :grinning: :grinning: jak jde o chlast tak to nespíš:slight_smile:))) Nom ně zatím nesmrdí ani pivo,ani víno ... :grinning: ale nevim,jeslti je to dobře, radši bych byla,aby mi smrdělo, vím, že neškodí trošku,ale ten první trimestr fakt nechci pokoušet...občas si dám nealko pivo tam jsou vitamíny B :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já Apolinář - hlavne proto ze to jsou dvojčátka :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice u Viktora doktora :grinning: mýho gyn. jo a mimochodem, nenavážejte se mi tady do Hugíse - Hugo bylo moje vybraný jméno na chlapečka :grinning:
autor
@pidisek no o tom jsem uvažovala taky.. u Jirsový? :slight_smile:
autor
@brsh já Huga z huby ani nevypustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hihi, ok ...ale jedna holka na emiminu měla od doktora nakázáno po ET si dát asi 4 dny skleničku červený, že to je dobrý na zahnízdění :slight_smile:

a mě loni ten doktor ve Vrchlabí řekl, že pokud bych měla být hodně nervozní tak si mám dát skleničku vína před spaním, že pak líp usnu ...že to je lepší než nervy ...ta sklenička :slight_smile: njn, co doktor to jinej názor...ale to je asi se vším ...
...tak já už lezu no ... :confused: :confused:
11. lis 2013 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - njn, tak každému se líbí jiný jméno no :grinning:
11. lis 2013 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no já si dávala každej den měsíc před Et :grinning: :grinning: :grinning: po ET už jsem si netroufla
11. lis 2013 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to my jsme se prolili s manželem před ..v těch pivních a mořských lázním v rožnově :slight_smile: to bylo fakt super ...
11. lis 2013 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb už mazej jo? ti říkám, že mi víno ani pivo nesmrdí
11. lis 2013 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice @kamisb - no jo, vy dvě :grinning: proto ty jména nikde nehlásim. Mojí tchyni by asi odvezli, kdybych jí poslala z porodky sms, že se narodil Hugis :grinning:
11. lis 2013 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh to tchánovci jsou přesvědčení, že to případně s tim Bivojem a Kazi myslíme vážně,ale jsou radši než,když švagr říkal malé Bernardýnka pracovním názvem:slight_smile:))))))
11. lis 2013 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
11. lis 2013 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: to je taky hezký, hehe. No rodiče nechtěli vědět ani pohlaví, takže ty to mají napínavý do poslední chvíle. Ale jsem ráda, aspon neposlouchám, co jsme vymysleli za hrozný jména :slight_smile: a do toho ještě bude mít malá moje příjmení. Už to je málem zabilo :grinning:
11. lis 2013 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh my taky nikomu v rodině neřekneme jaký jméno jsme vybrali, řeknu to tady Vám, tady můžu :slight_smile:)) páč já bych to jinak nevydržela nevyžvanit:grinning:
11. lis 2013 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@brsh a jak, že se bude jmenovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já to zatím nevyžvanila ani tady :grinning: tak doufám, že to vydržim. Aspoň nějaký tajem :slight_smile:
11. lis 2013 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@brsh to víš, že joooooooooooooooo :grinning:
11. lis 2013 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno, tentokrát jsem trochu i spala, asi jsem měla včera neurozu z toho testu...jdu se vypravit a jedu do Iscare, aby mi řekli pokud možno HCG ještě dneska...napíšu, mé nejdražší holčinky co nejdřív...včera se to tady ještě pěkně rozjelo, mexický vlny :sunglasses: od Janči a podobně....Dnešní testík je v albíčku..
Tady celej den nic a večer se to rozjede, když já už s Utrošem upadnu do komatu...tak to ne..toto, děvčátka :grinning: :grinning:
@martas14 kočinko milovaná děkuji za důvěru, ačkoli myslím, že je dobře, že to embryjko tak zcela neví, do čeho jde...
12. lis 2013 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ránko :slight_smile:

@jaka17 těším se na pěkné HCG a dřžím palečky :slight_smile:
12. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke moc gratuluju s držím palce ať se u tebe miminko drží v bříšku celých 9 měsíců.. To je tak krásný,že mi to vlilo zase naději. :slight_smile:
12. lis 2013 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Kačenko nene,od malíčkový nechci neschopenku. Ale chci od mé obvodní gynekoložky žádanku k Malíčkový na vyšetření. A té se to nechce moc psát a v CAR mi to také dát nechtějí. Malíčková mi napsala,že mě vezme i bez žádanky s tím,že to vyšetření bude dělat tím pádem zadarmo.Ale s tím,že problém nemá. Přijde mi to od ní hrozně skvělé a tak bych tu žádanku raději měla aby jí to pojišťovna proplatila.
12. lis 2013 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
DOBRÉ RÁNO kočenky moje koukám že tady vlny jen skákají ....no kéž by skočila i na mě tak držte palečky za chvilku jdu volat jestli se nám nějaká spermijka umoudřila ale nevidím to dobře mám pocit že to nevyjde jsem z toho tak zoufalá je to náš poslední pokus ... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 držíme vsech 12 palečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@janice_opice tobe taky, nějak mi uteklo, kdy jdeš na utz?? :grinning:
12. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa držím vše co mám :dizzy_face:
12. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa držímeeeee !!!!! Drz se holka.....
12. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bohužel neoplodnilo se ani jedno tušila jsem to no co už nadělám . :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: děkuju za podporu
12. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek